Seriale

dla mnie najlepszy sezon. Duzo bardziej mroczny niz poprzednie i koniec latania w tym przyglupawym stroju, zmiany na plus. Jak dla mnie bardzo dobra produkcja.

Dla mnie to on nawet koło pierwszego sezonu nawet nie stał. Widać tu zresztą rękę nowego showrunnera, który maczał paluchy przy Arrow, więc mogłem spodziewać się takiej żenady. Największym problem tego serialu, jest to, że ruda nie zadzwoniła po Castle'a, który zrobiłby porządek z tym towarzystwem.
Fakt, zmiana kostiumu na plus.
 
Dla mnie to on nawet koło pierwszego sezonu nawet nie stał. Widać tu zresztą rękę nowego showrunnera, który maczał paluchy przy Arrow, więc mogłem spodziewać się takiej żenady. Największym problem tego serialu, jest to, że ruda nie zadzwoniła po Castle'a, który zrobiłby porządek z tym towarzystwem.
Fakt, zmiana kostiumu na plus.
no wlasnie ja nie orientuje sie w osi czasowej tej historii, bo chyba iron fist mowi, ze daredevila juz nie ma? nie wiem czy sie orientujesz? co sie dzieje z murdockiem dalej? ginie?
 
no wlasnie ja nie orientuje sie w osi czasowej tej historii, bo chyba iron fist mowi, ze daredevila juz nie ma? nie wiem czy sie orientujesz? co sie dzieje z murdockiem dalej? ginie?

Nie wiem czy pytasz się o zakończenie? Bo ja dopiero 9 odcinek skończyłem. Ogólnie nawet początku nie zrozumiałem i doczytałem że to zakończenie Defenders. A ja Marvela od Netflixa tylko JJ, Punishera i DD oglądałem, z resztą dałem sobie spokój.
 
Jestem po 5 odcinku The Haunting of Hill house. Co tam się odjebało właśnie :O Dawno się tak nie wciągnąłem w żaden serial.
 
Nie wiem czy pytasz się o zakończenie? Bo ja dopiero 9 odcinek skończyłem. Ogólnie nawet początku nie zrozumiałem i doczytałem że to zakończenie Defenders. A ja Marvela od Netflixa tylko JJ, Punishera i DD oglądałem, z resztą dałem sobie spokój.
poczatku tez nie zrozumialem, nawet wlaczylem osttni odcinek ostaniej serii czy cos nie przegapilem.
 
BoJack Horseman- jak oceniacie? Bo nie mogę się do tego przekonać po obejrzeniu kilku odcinków. Tak wysoka ocena na filmwebie mnie zadziwia.. Po obejrzeniu 4 odcinków stwierdzam, że to nie jest zabawne nawet w 1/10 tak jak Family Guy, a bardziej żenujące i nie potrafię się w to wciągnąć. Warto do tego podchodzić kolejny raz?
 
BoJack Horseman- jak oceniacie? Bo nie mogę się do tego przekonać po obejrzeniu kilku odcinków. Tak wysoka ocena na filmwebie mnie zadziwia.. Po obejrzeniu 4 odcinków stwierdzam, że to nie jest zabawne nawet w 1/10 tak jak Family Guy, a bardziej żenujące i nie potrafię się w to wciągnąć. Warto do tego podchodzić kolejny raz?
BoJack jest serialem bardziej tyrającym, lekko depresyjnym. Pierwszy sezon jest jak dla mnie najsłabszy.
Jak chcesz się pośmiać polecam F is for family, chyba że już oglądałeś.
 
BoJack Horseman- jak oceniacie? Bo nie mogę się do tego przekonać po obejrzeniu kilku odcinków. Tak wysoka ocena na filmwebie mnie zadziwia.. Po obejrzeniu 4 odcinków stwierdzam, że to nie jest zabawne nawet w 1/10 tak jak Family Guy, a bardziej żenujące i nie potrafię się w to wciągnąć. Warto do tego podchodzić kolejny raz?
Pierwszy sezon jest dosyć słaby, później jest lepiej ale nie oczekiwałbym dużo humoru bo to raczej nie to.
 
Jak mnie ten netflix wkurwia.
Bodyguard nowy serial twórcy line of duty, zapowiada się ciekawie. Pierwszy odcinek zaczyna się od zamachowca samobójcy w pociągu, który zatrzymuje oddział antyterrorystów. A w oddziale: szefem kobieta, oczywiście murzynka, snajperem kobieta, saperem kobieta. Jedną kobietkę mogli tam wcisnąć, ale oddział antyterrorystyczny babeczek to chyba za dużo.
 
Jak mnie ten netflix wkurwia.
Bodyguard nowy serial twórcy line of duty, zapowiada się ciekawie. Pierwszy odcinek zaczyna się od zamachowca samobójcy w pociągu, który zatrzymuje oddział antyterrorystów. A w oddziale: szefem kobieta, oczywiście murzynka, snajperem kobieta, saperem kobieta. Jedną kobietkę mogli tam wcisnąć, ale oddział antyterrorystyczny babeczek to chyba za dużo.
spokojnie, w drugim odcinku okaze sie, ze jedna jest lesbijka, druga miala, onegdaj 9-cio calowe pracie a trzecia to wojujaca feministka. Oczywiscie wszystkie weganki ale to jest chyba oczywiste.
 
Jak mnie ten netflix wkurwia.
Bodyguard nowy serial twórcy line of duty, zapowiada się ciekawie. Pierwszy odcinek zaczyna się od zamachowca samobójcy w pociągu, który zatrzymuje oddział antyterrorystów. A w oddziale: szefem kobieta, oczywiście murzynka, snajperem kobieta, saperem kobieta. Jedną kobietkę mogli tam wcisnąć, ale oddział antyterrorystyczny babeczek to chyba za dużo.

A co niby ma do tego Netflix, jak to nie ich serial? Też mnie to drażniło, ale raczej rozśmieszylo, ale dalej już tego nie czuć, przynajmniej po dwóch epach.
 
BoJack Horseman- jak oceniacie? Bo nie mogę się do tego przekonać po obejrzeniu kilku odcinków. Tak wysoka ocena na filmwebie mnie zadziwia.. Po obejrzeniu 4 odcinków stwierdzam, że to nie jest zabawne nawet w 1/10 tak jak Family Guy, a bardziej żenujące i nie potrafię się w to wciągnąć. Warto do tego podchodzić kolejny raz?
Dla mnie jakieś 12/10, ale jak pisali już inni, to nie jest serial typu FG. Jest sporo zabawnych momentów, ale koniec końców to bardzo depresyjny serialik. F for Family lub Big Mounth są zabawniejsze, ew Paradise PD, ale tego jeszcze sam nie widziałem. No i zapomniałbym o innym arcydziele-Archer:antonio:
 
Ale weekend się szykuje :o o:
Morduję Bodyguarda, a na horyzoncie
Castlevania
The Chilling Adventures of Sabrina
Ślepnąc od świateł

no i jeszcze RDR2, chyba odpuszczę sobie przyjmowanie pokarmu, żeby zaoszczędzić czasu :lol:
 
Ale weekend się szykuje :o o:
Morduję Bodyguarda, a na horyzoncie
Castlevania
The Chilling Adventures of Sabrina
Ślepnąc od świateł

no i jeszcze RDR2, chyba odpuszczę sobie przyjmowanie pokarmu, żeby zaoszczędzić czasu :lol:
slepnac od swiatel wyjdzie caly sezon od razu? to z amazona, netllixa?
 
Jak mnie ten netflix wkurwia.
Bodyguard nowy serial twórcy line of duty, zapowiada się ciekawie. Pierwszy odcinek zaczyna się od zamachowca samobójcy w pociągu, który zatrzymuje oddział antyterrorystów. A w oddziale: szefem kobieta, oczywiście murzynka, snajperem kobieta, saperem kobieta. Jedną kobietkę mogli tam wcisnąć, ale oddział antyterrorystyczny babeczek to chyba za dużo.
Ufam w ciemno!

Panowie, mam pytanie. Czy polecicie coś z Netflixa w klimacie wspomnianego Line of Duty albo Broadchurch czy Happy Valley? Bardzo mi przypasował ten klimat serialowy, może nie ma tam „fajerwerków”, ale bardzo przyjemnie mi się to ogląda.
 
@respect nie uzywam teraz netflixa, wiec nie podpowiem, ale warto przeszukac seriale brytyjskie powyzej 7 z ocena min 500 osob na filmwebie, wszystkie ogladalem, kazdy warto ;) nie wiem ile z nich jest na netflixie. Luther np. wbil mi sie w pamiec za swietna idrisa elby.
 
@respect nie uzywam teraz netflixa, wiec nie podpowiem, ale warto przeszukac seriale brytyjskie powyzej 7 z ocena min 500 osob na filmwebie, wszystkie ogladalem, kazdy warto ;) nie wiem ile z nich jest na netflixie. Luther np. wbil mi sie w pamiec za swietna idrisa elby.
Moze świetnym? :wtf2:
 
@respect nie uzywam teraz netflixa, wiec nie podpowiem, ale warto przeszukac seriale brytyjskie powyzej 7 z ocena min 500 osob na filmwebie, wszystkie ogladalem, kazdy warto ;) nie wiem ile z nich jest na netflixie. Luther np. wbil mi sie w pamiec za swietna idrisa elby.
Tak zrobię. Luthera wrzuciłem wczoraj, ale lektor jest FATALNY. Lektor niestety jest konieczny bo takie mam warunki do oglądania, że robię w tym czasie też coś innego czyt. pracuję :D słyszałem, że Elba stworzył świetną postać. Może za jakiś czas zrobię kolejne podejście. Póki co wjeżdżam z Bodyguardem.
 
Moze świetnym? :wtf2:
mialo byc za swietna role...

@respect no moja milosc tak robi jak ty z praca i serialem w tle, ja bym tak nie potrafil bo jednak psuje to serial, a zwlaszcza lektor i seriale angielskie to wogole porazka, bo niektore akcenty sa nie do podrobienia. No po tyym serialu chyba elba dopiero zaczal byl glosnym aktorem. Bardzo dobra rola, serial rowniez dobry, z lektorem nie psuj sobie;)
 
jednego zajebalem babola, jednego ty ;) pacific rim powstal 3 lata po tym, jak juz luther lecial ;)
Zależy na który sezon patrzeć, więc zaryzykowałem :)

"Today we are cancelling the apocalypse" :antonio:
 
Last edited:
Back
Top