Seriale

Panowie wiele razy polecacie tutaj różne zajebiste produkcję, a jakie jest wasze top3, top5 najgorszych seriali jakie obejrzeliście?
U mnie to chyba
-Pięć dni (wybrane na hbo go przez moją kobietę totalna klapa)
-Suburra (chyba nadal się rozkręca)
-Biała Księżniczka (nuda, nuda, nuda)
Tak z pamięci to ten serial netflixa, gdzie babka konała w deszczu. The Rain się chyba nazywał. :DC:
 
t1bWg6R.jpg
 
Skonczylem niedawno pierwszy sezon The Sinner. Nie mam jakiegos okreslonego idealu kobiety, w sensie, ze brunetka czy blondynka itp/itd ale za Jessica Biel to bym w ogien wskoczyl, mimo tego, ze w tym serialu nie jest zbyt "wymuskana". No moze jedynym moim kryterium w temacie kobiet jest naturalnosc/naturalne piekno, ktorego Jessice nie brakuje. Nienawidze tych wszystkich jebanych jamochlonow ze sztucznymi ustami i cyckami w ksztalcie pilek do kosza. To nie moja bajka. Pytanie: sezon 2, warto sie za to zabierac? Jest :heart: Jessica:heart: ?
 
Skonczylem niedawno pierwszy sezon The Sinner. Nie mam jakiegos okreslonego idealu kobiety, w sensie, ze brunetka czy blondynka itp/itd ale za Jessica Biel to bym w ogien wskoczyl, mimo tego, ze w tym serialu nie jest zbyt "wymuskana". No moze jedynym moim kryterium w temacie kobiet jest naturalnosc/naturalne piekno, ktorego Jessice nie brakuje. Nienawidze tych wszystkich jebanych jamochlonow ze sztucznymi ustami i cyckami w ksztalcie pilek do kosza. To nie moja bajka. Pytanie: sezon 2, warto sie za to zabierac? Jest :heart: Jessica:heart: ?


2 sezon to kompletnie inna historia. Ze starych postaci jest tylko detektyw.
 
Jestem po 4 epizodach Nawiedzonego domu na wzgórzu co tam przewijają się za panie to mała głową:heart:. Big mouth to coś w podobie paradies pd?
 
Making.a.Murderer.S02.1080p.WEB.x264-STRiFE

@Gambit
Ciekawe co wykombinowali w drugim sezonie. Sprawdzałem jak się sprawy mają jakieś 5/6mcy temu i materiału było na prawdę mało. Trzeba będzie w weekend obejrzeć.
 
Back
Top