Seriale

W Breaking Bad praktycznie każdy odcinek ma jakąś kultową scenę, dialog który później się pamięta. Tego brakuje w wielu innych serialach.

Zawsze akcja jest popychana do przodu.
 
Właśnie skończyłem Ślepnąć od świateł i dla mnie sztos :antonio:, cały sezon łyknąłem w 2 dni , jest mega wciągający , fajny klimat, fajni aktorzy jak R.Więckiewicz którego lubię od czasów Vinciego i Odwróconych tu zagrał bardzo fajnie podobnie zresztą jak : Lubos , Pazura i aktor który grał Stryja, ale to co odjebał Frycz grający Daria to czysta poezja :brainoverload:
Aktor grający Kubę na tle takich tuz polskiego kina wypadł nieco blado ale mając na uwadze że był to jego debiut na dużym ekranie to nie było tragedii.

Od teraz mopsowych żulików będę określał mianem:
osiedlowych chujoplątów :waldeklaugh:
 
Nie ma takiej potrzeby, okej czyli u konkurencji, na Netflixie za to ma byc pierwszy polski serial premiera 30 listopada pt. "1983"
to jeden z najlepszych seriali jakie widzialem, brud wawy, o ktorej marzysz. Wlacz na youtubie "modlitwe kuby". Serial jest kozak, wszystko w nim zagralo idealnie, nawet saful, ktorego niektorzy krytykuja, ale podobnie sobie wyobrazalem kube czytajac ksiazke.
 
Kurde jak rozumiecie zakonczenie tego slepnac od swiatel?
czy chory psychicznie kuba to daro?
Mam mindfucka niech mi to ktos wyjasni co tam sie odjebalo, proszę.
 
Umierający Ryk wysadził się na moście, po czym wsiadł w helikopter i odleciał w stronę zachodzącego słońca :mjsmile:. To chyba najwyższa pora kończyć z serialem.
 
Kurde jak rozumiecie zakonczenie tego slepnac od swiatel?
czy chory psychicznie kuba to daro?
Mam mindfucka niech mi to ktos wyjasni co tam sie odjebalo, proszę.

No właśnie też czytałem taką teorię, ale mam nadzieję, że nie jest ona prawdą. Może Ci co znają książkę cosik się wypowiedzą.
Największa beka w tym serialu to polewanie Kuby szlaufem przez dwóch policyjnych paziów :rofl:
 
No właśnie też czytałem taką teorię, ale mam nadzieję, że nie jest ona prawdą. Może Ci co znają książkę cosik się wypowiedzą.
wszystko na to wskazuje, dom do ktorwgo pojechali to chyba dom ze snow kuby, pociagnal za spust wiec zabil kogos- wiec albo zabil dara albo zostal jego przyjacielem, wiec ten telefon na koniec na to wskazuje, ale tez czekam na wypowiedz kogos bardziej obeznanego
 
Kurde jak rozumiecie zakonczenie tego slepnac od swiatel?
czy chory psychicznie kuba to daro?
Mam mindfucka niech mi to ktos wyjasni co tam sie odjebalo, proszę.
jakim cudem doszedles do tego wniosku?? wytlumaczenie jest przeciez dosc oczywiste.

jesli nie czytales to polecam zly tyrmanda, czesto sie mowi, ze to "zly" 21 wieku.
 
No właśnie też czytałem taką teorię, ale mam nadzieję, że nie jest ona prawdą. Może Ci co znają książkę cosik się wypowiedzą.
Największa beka w tym serialu to polewanie Kuby szlaufem przez dwóch policyjnych paziów :rofl:
ze szlaufem sie nie spotkalem, ale nie uznalbym to za "beke", policja bije ludzi na przesluchaniach, to fakt.
 
jakim cudem doszedles do tego wniosku?? wytlumaczenie jest przeciez dosc oczywiste.

jesli nie czytales to polecam zly tyrmanda, czesto sie mowi, ze to "zly" 21 wieku.
Przesłanek jest klika, wspomniany wyżej dom, tatuaż na klacie Daria, kokainowe jazdy Kuby, Dario w finale okazuje się Kubie samotnie, wie o Paulinie.

ze szlaufem sie nie spotkalem, ale nie uznalbym to za "beke", policja bije ludzi na przesluchaniach, to fakt.

nie no, chodzi mi o to ciśnie z tego węża ;)

TO JEST NEWS !!!

https://www.comingsoon.net/movies/news/1005115-hbo-films-deadwood-movie-begins-production
 
Last edited:
@Gambit

rozmowa dwoch karkow, ze wychodzi niedlugo grubas i poleje sie krew, rozmowa jacka z dario przy kubie, akcja z piorunem, zajechanie drogi przez chlopakow dario, za duzo tego, zeby dario to kuba, a koncowa scena calkiem normalna, krew zalewa kube bo zabil stryja
 
@Gambit

rozmowa dwoch karkow, ze wychodzi niedlugo grubas i poleje sie krew, rozmowa jacka z dario przy kubie, akcja z piorunem, zajechanie drogi przez chlopakow dario, za duzo tego, zeby dario to kuba, a koncowa scena calkiem normalna, krew zalewa kube bo zabil stryja

Ale nie przez cały czas. Dario mógł zginąć przysypany w tym lesie, a Kuba miał tripy i np. końcowy monolog Dario mógłby być wewnętrzna walką Kuby. Ale to tylko taka luźna teoria, w którą sam nie wierzę, albo nie chce wierzyć :) No ale to metafizyczne pierdololo trochę nie daje mi spokoju.
 
Mordy, przyjebałem na jutro drugi dzień chorobowego :D jaki mini serial polecacie ? coś z netflixa - oczywiste oczywistości oglądałem
 
Back
Top