Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

Nieźle, ja nadal szukam idealnej pumy, trochę schodzi, bo wcześniej musiałem 5 z łuku położyć do wyzwania.
Pumy najgorsze. Ja trochę oszukiwalem, bo robiłem często sejwy w miejscu, gdzie są pumy i jak się jakaś nieidealna" trafiła, to robiłem load i pojawiała się (czasem dość szybko nawet) z inną ilością gwiazdek. Choć mimo wszystko i tak zajęło to w chuj czasu. To wyzwanie z zabiciem 5 zrobiłem przy okazji właśnie bo tłukłem je z łuku.
 
Pumy najgorsze. Ja trochę oszukiwalem, bo robiłem często sejwy w miejscu, gdzie są pumy i jak się jakaś nieidealna" trafiła, to robiłem load i pojawiała się (czasem dość szybko nawet) z inną ilością gwiazdek. Choć mimo wszystko i tak zajęło to w chuj czasu. To wyzwanie z zabiciem 5 zrobiłem przy okazji właśnie bo tłukłem je z łuku.

A zrobiłeś wyzwanie Horseman 7 - zabij 7 przeciwników nie schodząc z konia? Bo gdzieś doczytałem, że trzeba to zrobić na terenie gdzie jest nagroda za naszą głowę, ale i tak nie wiem jak je ukończyć.
 
A zrobiłeś wyzwanie Horseman 7 - zabij 7 przeciwników nie schodząc z konia? Bo gdzieś doczytałem, że trzeba to zrobić na terenie gdzie jest nagroda za naszą głowę, ale i tak nie wiem jak je ukończyć.
Nie, jeszcze tego nie mam. Ale sprawdź w menu 'postęp' i tam masz 'wyzwania'. Nie wiem czy pomoże, ale tam jest bardziej precyzyjnie opisane. Ja w jednym miałem "zabij x wrogów nożami do rzucania" i za nic nie mogłem zrobić, a po wejściu w to menu okazało się że trzeba zabić x wrogów ale (już nie pamiętam dokładnie) w X sekund z rzędu. Wiec ja zabijałem, zaliczało 1 a za X sekund się zerowało i nie wiedziałem czemu. Dopiero jak tam przeczytałem to mi rozjaśniło. Może tu będzie podobnie.
 
Ale myslalen ze wiekszy wybor ubran bedzie. W kazdym sklepie to samo oprocz krawca. Mogli zrobic ze kazdy sklep oferuje ciuchy charakterystyczne dla regionu
 
To znowu ja, znowu będę zachwalał to cudo.
to co tam się wydarzyło to jest coś niebywałego. Jak szło się przez Rhodes gdzie wpada się w tą zasadzkę to normalnie ma się to uczucie osaczenia i tego że zaraz będzie się na lini ognia. Byłem zachwycony ta misja ale to co się wydarzyło w rezydencji Breiwhaitow czy jak to się tam pisze to było ARCYDZIEŁO. Moim zdaniem jedna z najlepszych misji jaka miałem przyjemność ukończyć w swoim życiu. Wkurwiony gang jadący na rezydencja to ujęcie na drodze gdzie widać wille w oddali i wkurwiony Dutch żądający oddania chłopca. Potem sieka jak w Django i na koniec Dutch ciągnący stara babe po schodach za kłaki. Klimat wylewa się z ekranu. Szczękę zbierałem z podłogi
 
@Gambit zaliczyłem to, trzeba było rozjebać siedmiu typa nie schodząc z konia. Podjechałem pod norę tych pojebów z lasu i ubiłem jednego za drugim.

BTW "zebrałem" też wszystkie karty. Cudzysłów, bo zrobiłem metodą tego typka, który przedstawił nam zadanie.
Poszedłem do sklepu i kupiłem dobre papierosy ( w każdej paczce jest losowa karta) za 1000 USD i gotowe:) Ze sprzedaży powtórek zarobiłem jakies 400 więc jestem tylko -600, ale podarki od chłopa po wysłaniu rekompensują w pełni.
Dobrze że jest taka opcja, bo akurat takiego zbieractwa (dużo dużo drobnicy) niezbyt lubię a tak nie muszę niszczyć wzroku.
 
@Gambit zaliczyłem to, trzeba było rozjebać siedmiu typa nie schodząc z konia. Podjechałem pod norę tych pojebów z lasu i ubiłem jednego za drugim.

BTW "zebrałem" też wszystkie karty. Cudzysłów, bo zrobiłem metodą tego typka, który przedstawił nam zadanie.
Poszedłem do sklepu i kupiłem dobre papierosy ( w każdej paczce jest losowa karta) za 1000 USD i gotowe:) Ze sprzedaży powtórek zarobiłem jakies 400 więc jestem tylko -600, ale podarki od chłopa po wysłaniu rekompensują w pełni.
Dobrze że jest taka opcja, bo akurat takiego zbieractwa (dużo dużo drobnicy) niezbyt lubię a tak nie muszę niszczyć wzroku.
Musiałeś po każdym zakupie/dwóch wchodzić do ekwipunku i wywalać papierosy? Próbowałem tego sposobu, ale szlak mnie trafiał, przez pełen ekwipunek
 
Red Dead Online startuje jutro! Znamy szczegóły
Rockstar właśnie ujawniło konkretne szczegóły dotyczące trybu sieciowego z Red Dead Redemption 2. Pierwsi gracze zagrają już jutro i będzie to bez wątpienia wyjątkowa okazja do wypróbowania sieciowej wersji Dzikiego Zachodu.

Red Dead Online będzie dostępny dla klientów Red Dead Redemption 2 od 27 listopada.
Na początku do rozgrywki zostaną zaproszeni posiadacze Ultimate Edition, ale na szczęście będzie to wyłącznie krótka „ekskluzywność”.

Red Dead Redemption 2. Interaktywna mapa ułatwi wymaksowanie gry Rockstar

Rockstar zdecydował się na dość nietypową „premierę”, ponieważ firma będzie włączać rozgrywkę kolejnym graczom w kolejnych dniach. Tak prezentuje się cały harmonogram:

  • 27 listopad (14:30): Red Dead Online dla posiadaczy Ultimate Edition.
  • 28 listopad: Red Dead Online dla graczy Red Dead Redemption 2, którzy włączyli grę 26 października.
  • 29 listopad: Red Dead Online dla graczy, którzy włączyli Red Dead Redemption 2 od 27 do 29 października.
  • 30 listopad: Red Dead Online dla wszystkich posiadaczy Red Dead Redemption 2.
Twórcy jednocześnie zaznaczają – od początku otrzymamy dostęp do „bety”, która będzie rozbudowywana. Twórcy zamierzają korzystać z rad społeczności i oferować oczekiwane przez fanów treści.

Studio określa premierę jako „pierwszy krok” w tym „stale rozwijającym i dynamicznym świecie”. Rockstar liczy, że z pomocą fanów uda się wyeliminować wszystkie niedogodności, a zarazem miłośnicy gry pomogą ustalić jej ostateczny kształt.


EDIT: po wrzutce dopiero zauważyłem powyższy post :stevecarell:::yellowcard::

@Jakub Bijan polecam szukać jakiejś kawalerki, twoja ostatnia misja "rozwód" tuż za rogiem :płacz::beczka:
 
Red Dead Online startuje jutro! Znamy szczegóły
Rockstar właśnie ujawniło konkretne szczegóły dotyczące trybu sieciowego z Red Dead Redemption 2. Pierwsi gracze zagrają już jutro i będzie to bez wątpienia wyjątkowa okazja do wypróbowania sieciowej wersji Dzikiego Zachodu.

Red Dead Online będzie dostępny dla klientów Red Dead Redemption 2 od 27 listopada.
Na początku do rozgrywki zostaną zaproszeni posiadacze Ultimate Edition, ale na szczęście będzie to wyłącznie krótka „ekskluzywność”.

Red Dead Redemption 2. Interaktywna mapa ułatwi wymaksowanie gry Rockstar

Rockstar zdecydował się na dość nietypową „premierę”, ponieważ firma będzie włączać rozgrywkę kolejnym graczom w kolejnych dniach. Tak prezentuje się cały harmonogram:

  • 27 listopad (14:30): Red Dead Online dla posiadaczy Ultimate Edition.
  • 28 listopad: Red Dead Online dla graczy Red Dead Redemption 2, którzy włączyli grę 26 października.
  • 29 listopad: Red Dead Online dla graczy, którzy włączyli Red Dead Redemption 2 od 27 do 29 października.
  • 30 listopad: Red Dead Online dla wszystkich posiadaczy Red Dead Redemption 2.
Twórcy jednocześnie zaznaczają – od początku otrzymamy dostęp do „bety”, która będzie rozbudowywana. Twórcy zamierzają korzystać z rad społeczności i oferować oczekiwane przez fanów treści.

Studio określa premierę jako „pierwszy krok” w tym „stale rozwijającym i dynamicznym świecie”. Rockstar liczy, że z pomocą fanów uda się wyeliminować wszystkie niedogodności, a zarazem miłośnicy gry pomogą ustalić jej ostateczny kształt.


EDIT: po wrzutce dopiero zauważyłem powyższy post :stevecarell:::yellowcard::

@Jakub Bijan polecam szukać jakiejś kawalerki, twoja ostatnia misja "rozwód" tuż za rogiem :płacz::beczka:
było ban.

:lesnarhappy:
 
online startuje jutro :antonio:

https://naekranie.pl/aktualnosci/re...zczegoly-sieciowego-trybu-do-rdr2-3780172/amp

a ja dopiero w trzecim rozdziale siedzę :eddieconspiracy:
Ja tak samo. Pewnie stworze gracza, dolacze do gangu cohones i bede konczyl fabule i od czasu do czasu online zeby cos nabic expa, bo nie chce leciec na leb na szyje z fabula aby tylko skonczyc bo nie bedzie zadnej z tego przyjemnosci
@Jakub Bijan jako posiadacza wersji ekskluzywnej, jesli sie nie mysle, jutro licze na jakas relacje z tego trybu online:lol:
 
Musiałeś po każdym zakupie/dwóch wchodzić do ekwipunku i wywalać papierosy? Próbowałem tego sposobu, ale szlak mnie trafiał, przez pełen ekwipunek
Miałem już zrobione torby u Pearsona, mieszczą 99 sztuk, więc mogłem kupić dużo więcej - choć nadal musiałem wywalać. Ale nie było to bardzo uciążliwe, zajęło mi może z 10 minut.

@Jakub Bijan jako posiadacza wersji ekskluzywnej, jesli sie nie mysle, jutro licze na jakas relacje z tego trybu online:lol:
Niestety nie gram online.
 
Back
Top