Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

Panowie, gdzie znajde lampe naftowá? Mam zamiar isc po skarb do jaskini, ale musze miec swiatlo. Widzialem ludzi pomykajacych z lampami, a nie moge ani jej kupic w sklepie, ani podprowadzic z ulicy:(
 
Kurwa. Probuje zrobic wyzwania. Poerwsze w bandycie. Okradnij 5 miejscowych. Mam 1 w zwiazku z jakas tam misja. Ojebalem aptekarza w Valentine kilku typow na trasie i nic mi nie podskoczylo. Kogo mam okradac do chuja jasnego?
 
Kurwa. Probuje zrobic wyzwania. Poerwsze w bandycie. Okradnij 5 miejscowych. Mam 1 w zwiazku z jakas tam misja. Ojebalem aptekarza w Valentine kilku typow na trasie i nic mi nie podskoczylo. Kogo mam okradac do chuja jasnego?

Okradasz celując na byle kogo, warunek taki, że musi być w "mieście", czyli celujesz chyba L2 w NPC i wybierasz napad czy okradnij i dajesz dyla.
Ja mam na razie 29 wyzwań ukończonych.
 
A jak to jest z tymi ulepszaczami, które robi nam paser po zabiciu legendarnego zwierzaka? Wytwarzając amulet, musimy go założyć - można tylko mieć 2 w danym momencie, ale saper robi też ozdoby, które wpływają na statystyki, co z nimi? Też trzeba je jakoś zakładać, bo w garderobie nie ma.
 
Last edited:
A jak to jest z tymi ulepszaczami, które robi nam paser po zabiciu legendarnego zwierzaka? Wytwarzając amulet, musimy go założyć - można tylko mieć 2 w danym momencie, ale saper robi też ozdoby, które wpływają na statystyki, co z nimi? Też trzeba je jakoś zakładać, bo w garderobie nie ma.
Tez mam ten dylemat. @Jakub Bijan przeszedles to doradz jsk i co
 
A jak to jest z tymi ulepszaczami, które robi nam paser po zabiciu legendarnego zwierzaka? Wytwarzając amulet, musimy go założyć - można tylko mieć 2 w danym momencie, ale saper robi też ozdoby, które wpływają na statystyki, co z nimi? Też trzeba je jakoś zakładać, bo w garderobie nie ma.
Wszelkie bonusy z amuletów aktywują się po ich wytworzeniu, nie musisz ich zakładać.
 
@Baton17 kurcze skądś chyba mam kwarc, ale nie kojarzę jak go zdobyłem ...

Odnośnie talizmanów i ozdób

Ozdoby oraz talizmany należy oczywiście dostosować do naszego stylu gry. Zawsze warto mieć ich więcej i wymieniać w zależności od tego, co chcemy robić. Pieniądze na tworzenie gadżetów tego typu można zdobyć choćby przez znalezienie skarbu Jacka Halla
 
Ma ktos jeszcze problem ze zlapaniem tego obsranca, bialego konia pelnej krwi arabskiej? Bo bylem tam dwa razy i ani widu. Za pierwszym razem nie wiem czy go nie widzialem (biegal z jakims losiem), ale bylem wlasnie podczas polowania na bialego bizona, zrobilem maly mess i nie wiem, czy ten fiej nie spierdolil na dobre :(
 
Ma ktos jeszcze problem ze zlapaniem tego obsranca, bialego konia pelnej krwi arabskiej? Bo bylem tam dwa razy i ani widu. Za pierwszym razem nie wiem czy go nie widzialem (biegal z jakims losiem), ale bylem wlasnie podczas polowania na bialego bizona, zrobilem maly mess i nie wiem, czy ten fiej nie spierdolil na dobre :(
On się długo respawnuje jak raz ucieknie. Musisz odczekać kilka dni i wrócić. Jak już będziesz go miał to zrób save bo za pierwszym razem ci się raczej nie uda, więc wtedy sobie wczytasz i będzie czekał. Warto go oswoić bo to prawie najlepszy koń.
 
On się długo respawnuje jak raz ucieknie. Musisz odczekać kilka dni i wrócić. Jak już będziesz go miał to zrób save bo za pierwszym razem ci się raczej nie uda, więc wtedy sobie wczytasz i będzie czekał. Warto go oswoić bo to prawie najlepszy koń.
A ktory jest najlepszy? Ja caly czas jezdzilem na tych gownianych Tennesy Walkerach ale raz zajebalem stajennego bo nyslalem ze to jakis npc, a nie ogarnalem ze to stajnia na odludziu. Zajebalem stamtad konia troche lepszego, ale ostatnio po napadzie z Javierem i wymordowaniu domownikow wybralem ich najlepszego Klusaka i mam teraz w miare spoko konia.

Poza tym East Grizzlies, jakie tam sa widoki :antonio:
 
A ktory jest najlepszy? Ja caly czas jezdzilem na tych gownianych Tennesy Walkerach ale raz zajebalem stajennego bo nyslalem ze to jakis npc, a nie ogarnalem ze to stajnia na odludziu. Zajebalem stamtad konia troche lepszego, ale ostatnio po napadzie z Javierem i wymordowaniu domownikow wybralem ich najlepszego Klusaka i mam teraz w miare spoko konia.

Poza tym East Grizzlies, jakie tam sa widoki :antonio:
zgarnij sobie tego araba za darmo jest ten arab.
 
Ja wiem, ale ta gra tak zajebiscie wyglada ze dbam o kazda pierdole np ubranie i wyglad postaci, broni itp. Kon bialy tak srednio mi sie podoba wiec nawet bylbym go w stanie odpuscic dla slabszego innej masci
szanuję za podejście. też na początku myślałem, że będzie mi się gryzł z moim ubranym zwykle na ciemnio arthurem, ale zajebiście pasuje, ale Twoja sprawa ;)
 
Back
Top