Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

Bajera! Uwielbiam klimaty dzikiego zachodu, i na bank to kupię.
Pierwsza część była zajebista, więc raczej drugiej nie powinny spartolić.
 
Czas wsiadać do Hype Trainu !!! Dla mnie najlepsza wiadomość ostatnich lat, jedynie kontynuacja TLoU mogłaby to przebić. Mogliby wrzucić remastera na PS4, a tak to czas odkurzyć PS3 i zrobić powtórkę przed drugą częścią.

BTW, Nolan wspominał, że pisząc sneariusz do Westwrold mocno inspirowali sie na grach video m.in. GTA, Bioshock i RDR właśnie.

imgur.com/gallery/V4XrC
 
Last edited:
Czas wsiadać do Hype Trainu !!! Dla mnie najlepsza wiadomość ostatnich lat, jedynie kontynuacja TLoU mogłaby to przebić. Mogliby wrzucić remastera na PS4, a tak to czas odkurzyć PS3 i zrobić powtórkę przed drugą częścią.

BTW, Nolan wspominał, że pisząc sneariusz do Westwrold mocno inspirowali sie na grach video m.in. GTA, Bioshock i RDR właśnie.

imgur.com/gallery/V4XrC

Też bym pograł, ale już nie mam PS3... RDR też oddałem komuś z forum, nawet nie pamiętam komu.
 
Dawac remaster jeszcze. Co prawda gralem na x360, ale bym zagral jeszcze raz, a teraz tylko ps4.
 
Człowiek czeka 6 cholernych lat na grę, a Ci nie dość, że każą czekać jeszcze dodatkowy rok na premierę od momentu zapowiedzi, co by w międzyczasie mogli nakręcić hype do granic możliwości, to dodatkowo wypuszczają taki chujowy, minutowy zwiastun. :DC:

Ponad to, materiały promocyjne sugerują, że znowu będzie obecne to denne, psujące imersję przełączanie się między kilkoma postaciami.

P.S.: Pracować nad jedną grą 7 lat, to już jest z lekka pojebane.
 
Człowiek czeka 6 cholernych lat na grę, a Ci nie dość, że każą czekać jeszcze dodatkowy rok na premierę od momentu zapowiedzi, co by w międzyczasie mogli nakręcić hype do granic możliwości, to dodatkowo wypuszczają taki chujowy, minutowy zwiastun. :DC:

Ponad to, materiały promocyjne sugerują, że znowu będzie obecne to denne, psujące imersję przełączanie się między kilkoma postaciami.

P.S.: Pracować nad jedną grą 7 lat, to już jest z lekka pojebane.
A jest gdzieś info od kiedy pracują nad tą gierą?
 
A jest gdzieś info od kiedy pracują nad tą gierą?
Nie zauważyłem nigdzie doniesień na ten temat.

Pre produkcja sequela rozpoczęła się najpewniej zaraz po premierze pierwszego RDR, albo jeszcze w trakcie robienia tej gry - tak to zazwyczaj działa w branży gier AAA. Kończą pracę nad jednym projektem i od razu przerzucają ludzi do następnego.
 
W jedynkę nie grałem, więc nie wiem,ile z tego traileru zostanie w finalnej rozgrywce. Niemniej wygląda kozacko.
 
Osobiście dla mnie lepsza gra niż GTA. Wiadomo, na konsolach były bugi, gdzieś wkurzało czasem zachowanie zwierząt(nie tak jak Płotka), ale pod względem klimatu, fabuły(nie ma co spoilerować) to była bajka. Dopiero to nienasycenie po przejściu gry zlikwidowały kolejne części.... Wiedźmina.
 
Pre produkcja sequela rozpoczęła się najpewniej zaraz po premierze pierwszego RDR, albo jeszcze w trakcie robienia tej gry - tak to zazwyczaj działa w branży gier AAA. Kończą pracę nad jednym projektem i od razu przerzucają ludzi do następnego.
Rockstar po RDR pracował nad GTA V.
 
Jedynka była zajebistością. Idealnie dało się przenieść w ten klimat. Teraz pewnie nie będzie mi dane póki nowej konsoli nie kupię, chore to jest :D Może lepiej kupię kompa ;]
 
Zwazywszy na to, ze zadnej gry z serii Read Dead nie bylo na komputerze to bylby to bardzo rozsadny krok.
Hahahaha, no dojebałem nie ma co :D Ale dwójka ma być na PC niby :) Szkoda mi trochę 360 już zastępować kolejną. Za to komp już nic nie da rady nowego ;] No, ale konsole też, choć dużo świeższa ta 360 u mnie...Wszystko co nowe już na One i 4 wychodzi :/
 
Back
Top