Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

Za tekst o głupich gierkach moja ląduje związana na torach :goldi:chociaz ostatnio mniej rozmawiamy, może dlatego, że wolę wziąć kąpiel w RDR niż w realu :tysonhappy:

zabil ktoś z was wampira?
Zabiłem. Potem postanowiłem, że spróbuję go schwytać i wczytałem zapisaną grę, niestety już go tam nie było.
 
Ja się tak z fabułą ociągałem, że dopiero teraz trafiłem do St. Denis wraz z Dutchem. Ale zakończenie poprzedniego już rozdziału urywa jajca!
 
ja jestem w 5 \rozdziale ,totalna rozpierducha
Ja teraz zamierzam rozpędzić się z fabułą właśnie, bo widzę że akcja się zawiązuje. Tak czułem że ten spokojny wstęp to takie wprowadzenie, dobrze!

PS: Jedyną rzecz jaka mnie niemiłosiernie wkurwia to brak możliwości przypisania broni na stałe. Niby można to zrobić u rusznikarza, ale w praktyce jak się zaczyna misja to wyskakuję z jakimiś czarami a nie tym, co chciałem.
 
Ja się tak z fabułą ociągałem, że dopiero teraz trafiłem do St. Denis wraz z Dutchem. Ale zakończenie poprzedniego już rozdziału urywa jajca!

ja jestem w 5 \rozdziale ,totalna rozpierducha
To poplyneliscie. Ja w Saint Denis bylem ale sam tam pojechalem. Duzo odkrylem tropiac legendarne zwierzeta. A gry ukonczylem 12%,nadal chyba jestem w 1 rozdziale, przynajmniej nic nie wysloczylo ze zaczyna sie drugi. Uwolnilem Mitcha czy jak on sie nazwya ze Straweberry.
Jak zrobia online i zalozymy gang to juz nie bede wiedzial w co grac...
 
Panowie czy normalna strzała upokuje zwierzę żeby skóra była idealna nawet jak będzie to najlepszej jakości zwierz?
I druga sprawa
w lasku koło rezydencji tego 2 rodu nie Greyów znalazłem uwięzioną jakąś babkę i jak tam się podejdzie wyskakuje napis że tajemnica rodu. W misji z feministkami w rhodes co wozi się je na wozie pod bank pojawia się wspomina o niej. Czy ja muszę sam coś tam zrobić żeby to wyszło na jaw czy to samo jakoś wyjdzie? Dodam jeszcze tylko że teraz na mapie jak przybliże to wyskakuje zarys jej mordy tak jak legendarnych zwierząt
 
Jak najbardziej.

Ja tego nie kojarzę, więc zakładam że przegapiłem.
Ja znalazłem tą babkę zupełnie przypadkiem zrobiłem misję co trzeba dostarczyć ten list tej dziewczynie co się kocha w tym greyu, wracałem wzdłuż wody na południe i tam na terenie tej rezydencji jeszcze w lasku stoi wychodek, a w nim ta babka
 
Ja znalazłem tą babkę zupełnie przypadkiem zrobiłem misję co trzeba dostarczyć ten list tej dziewczynie co się kocha w tym greyu, wracałem wzdłuż wody na południe i tam na terenie tej rezydencji jeszcze w lasku stoi wychodek, a w nim ta babka
Właśnie tam poszedłem - mimo że rozwiązałem już kwestie obu rodów - i znalazłem ją, więc wychodzi na to że nie przepada jak się ominie.
 
Borsuk to chyba najszybciej zdobyte legendarne zwierze przeze mnie
wg mnie polowanie na legendarną zwierzynę jest zbyt łatwe; zazwyczaj wygląda to tak: jedziesz w obszar zaznaczony na mapie, wciskasz r1 + l1, podążasz za śladami, na końcu 2-3 strzałami z karabinu zabijasz zwierzę. i tyle.
powinno to być bardziej losowe, bez podświetlania śladów na przykład, albo zwierzę powinno być bardziej wytrzymałe.
ja po upolowaniu 5 sztuk nie mam już z tego takiej satysfakcji jak na początku gry.
 
wg mnie polowanie na legendarną zwierzynę jest zbyt łatwe; zazwyczaj wygląda to tak: jedziesz w obszar zaznaczony na mapie, wciskasz r1 + l1, podążasz za śladami, na końcu 2-3 strzałami z karabinu zabijasz zwierzę. i tyle.
powinno to być bardziej losowe, bez podświetlania śladów na przykład, albo zwierzę powinno być bardziej wytrzymałe.
ja po upolowaniu 5 sztuk nie mam już z tego takiej satysfakcji jak na początku gry.
Moze i tak ale duzo ludzi by sie zniechecilo
 
Back
Top