Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

29.10.2018 zamówiłem X'a z grą. W poniedziałek przyszedł, wczoraj się gra ściągnęła, dzisiaj jeszcze oglądnę ligę mistrzów, za to od jutra dołączam do was.
 
Jeśli ktoś chce 3 sztaby złota, to wpiszcie w YT "RDR2 Strange Statues". To żaden spoiler, żadna misja ani nawet skarb z mapy. Po prostu jest jaskinia z zagadką w środku, ale samo wejście jest tak pojebane że nie wiem, jak ktoś to w ogóle znalazł. Sama zagadka też do prostych nie należy.

PS: W tej grze jest tyle sekretów i easter eggów że ludzie będą je odnajdywać miesiącami.
 
zabiłem dzisiaj legendarnego bizona i ujarzmiłem dzikiego araba (właściwie arabkę) to był dobry dzień :redford:
 
Czytalem ze zamkneli jakiemus typowi kanal ma yt bo w hrze najebal feminkstce i rzucil ja alugatorom:matt: tylko bylo to na jbzdy wiec moze byc nierzetelne :lol:
 
Uwielbiam ten moment kiedy wieczorem przy ognisku w obozie, ekipa zaczyna śpiewać piosenki, a ja przyłączam się z bananem na pysku :lol: Bawi się ktoś w wyzwania, bo nie mogę ogarnąć jednego.
 
Uwielbiam ten moment kiedy wieczorem przy ognisku w obozie, ekipa zaczyna śpiewać piosenki, a ja przyłączam się z bananem na pysku :lol: Bawi się ktoś w wyzwania, bo nie mogę ogarnąć jednego.
Ja jeszcze nie, bo z moim czasem na granie idzie to powoli. Ale bede robil wszystko. Gang cohones online tez, choc pewnie bede odstawal z poziomem z racji czasu ale chuj:lol: wiec odpowiem ci na to pytanie za jakies pol roku:lol:
 
To znajdźcie mi partnera.
tenor.gif
 
Firma Take-Two opublikowała raport finansowy podsumowujący drugi kwartał fiskalny tego roku, a więc okres od początku lipca do końca września. To za wcześnie, by liczyć Red Dead Redemption 2, ale dowiedzieliśmy się "przy okazji", że western sprzedał się już w nakładzie 17 milionów egzemplarzy :frankapprove:

A ja nadal nie mam swojej kopii na półce :jon:
 
Firma Take-Two opublikowała raport finansowy podsumowujący drugi kwartał fiskalny tego roku, a więc okres od początku lipca do końca września. To za wcześnie, by liczyć Red Dead Redemption 2, ale dowiedzieliśmy się "przy okazji", że western sprzedał się już w nakładzie 17 milionów egzemplarzy :frankapprove:

A ja nadal nie mam swojej kopii na półce :jon:

Warto jednak dodać, że te wśród tych 17 milionów sa tez pudełka sprzedane do sklepów, jeszcze nie zakupione przez klientów.
Dodam jeszcze:
  • Największe weekendowe otwarcie w całej branży rozrywkowej – ponad 725 mln dolarów.
  • Druga co do wielkości premiera (trzy dni) pod względem sprzedaży detalicznej w całej branży rozrywkowej – za Grand Theft Auto V.
Branża gier > branża filmowa
 
Back
Top