Polityka

A Kurski wszedł?;)
Nie mam pojecia. Interesowala mnie tylko moja kandydatka ale obawiam sie ze glos rozsadku w wyborcach PiS nie jest jeszcze dostatecznie rozwiniety. Choc z drugiej strony niezly wynik jak na kogos kto nie prowadzil zadnej kampanii.
 
Nie mam pojecia. Interesowala mnie tylko moja kandydatka ale obawiam sie ze glos rozsadku w wyborcach PiS nie jest jeszcze dostatecznie rozwiniety. Choc z drugiej strony niezly wynik jak na kogos kto nie prowadzil zadnej kampanii.


Kurski=mandaty=żart
 
Teraz PiSiory "porządzą" przez 4 lata, w międzyczasie ludzie zapomną co za uszami miało PO i na 2019 szykuje się wielki powrót tych drugich.
I tak, kurwa, w kółko od dziesięciu lat... :poop:

P.S.: Elektorat PO, PSL, Swetru, Hodora i ZLEWu - do pieca. :dead:
 
Cieszy, że jest Kukiz, który pełnić będzie rolę szczerego hamulcca lub katalizatora w istotnach sprawach.

Nie rozśmieszaj, Kukiz wprowadził do parlamentu zoo, które mu się szybko rozpierzchnie po innych "lepszych" partiach.
 
Nie rozśmieszaj, Kukiz wprowadził do parlamentu zoo, które mu się szybko rozpierzchnie po innych "lepszych" partiach.
Zgadzam się, ale zostanie też kilu niezwierzęcych "oszołomów" jak Kukiz czy Wilk :)

Ale najwazniejsze, że


11049521_1642617772673689_3956907648664027445_n.png
 
Wilk wszedl, chociaz to. Jedyny czlowiek, ktory jest tam, bo na to zasluguje w stu procentach. BTW jak teraz nagle mainstream chce patrzec wladzy na rece, co za nowosc. Wyborcza zamierza kontrolowac rzad. Przez 8 lat byla kontrolowana opozycja, a teraz rzad w koncu, coz za zmiana :D
 
Wchodzę na fb, patrzę a tam typ z mojej budy cos tam komentuje, ze on nie widzi, zeby Polska była w ruinie, ze MU było dobrze i ze zobaczą teraz przez 4 lata.. Typ, ktory jeździ pracować za granice... Odrazu wyjebalem ze znajomych, co za zjeb
 
Kurdę, piszę już na zimno i nie wiem jakim cudem takie "twory" jak Kukiz i Nowoczesna potrafią się dostać do parlamentu.
Druga sprawa. Kiedy wreszcie elektorat Korwina wyjdzie kurwa z gimbazy? :D
 
Kurdę, piszę już na zimno i nie wiem jakim cudem takie "twory" jak Kukiz i Nowoczesna potrafią się dostać do parlamentu.
Druga sprawa. Kiedy wreszcie elektorat Korwina wyjdzie kurwa z gimbazy? :D
No wlasnie to nie jest gimbaza, tylko głownie szkoły średnie.. Pewnie sie cwelom dupy ruszyć nie chce
 
Ten pomysl z gimnazjami jest akurat durny. Od mieszania łyżką herbata nie zrobi sie slodsza, wiec skoro to juz okrzeplo i jakos dziala, to niech juz tego nie ruszają.
 
Wchodzę na fb, patrzę a tam typ z mojej budy cos tam komentuje, ze on nie widzi, zeby Polska była w ruinie, ze MU było dobrze i ze zobaczą teraz przez 4 lata.. Typ, ktory jeździ pracować za granice... Odrazu wyjebalem ze znajomych, co za zjeb

Nie wiem ile ma lat Twoj kolega, ale po rzadach SLD przeskok na PO to diametralna roznica w zyciu mimo wszystko. Na plus. Oczywiscie PO nie mialo na to wplywu bo jaka by partia nie rzadzila wyszlo by na to samo. Pamietaj, ze dla typowego Janusza ktory 8 lat temu zarabial 1200 zl, a teraz ma 2000 inne sprawy sa malo istotne.


Kurdę, piszę już na zimno i nie wiem jakim cudem takie "twory" jak Kukiz i Nowoczesna potrafią się dostać do parlamentu.
Druga sprawa. Kiedy wreszcie elektorat Korwina wyjdzie kurwa z gimbazy? :D

Bo maja pelnoletnich wyborcow :) Druga sprawa to to o czym pisalem przed wyborami. Kampania Korwina byla prowadzona w sposob tak smieszny, ze nawet osoby ktore po cichu mialy troche sympatii do JKM to wybraly cos innego.

Wilk wszedl, chociaz to. Jedyny czlowiek, ktory jest tam, bo na to zasluguje w stu procentach. BTW jak teraz nagle mainstream chce patrzec wladzy na rece, co za nowosc. Wyborcza zamierza kontrolowac rzad. Przez 8 lat byla kontrolowana opozycja, a teraz rzad w koncu, coz za zmiana :D

Bzudra. To samo bylo przy PO. Poczytaj sobie wpisy PiS'u i dziennikarzy propis po zdobyciu wladzy przez PO
 
Last edited:
Ten pomysl z gimnazjami jest akurat durny. Od mieszania łyżką herbata nie zrobi sie slodsza, wiec skoro to juz okrzeplo i jakos dziala, to niech juz tego nie ruszają.

ja się nie zdgadzam. Z dwóch powodów.
1. Psychologia naszego społeczeństwa. Przez gimnazjum mamy na ulicy więcej zjebów. Dlaczego? Dlatego, że synek w gimnazjum to jeszcze dzieciak. Jedna z powodu ukończenia podstawówki - włącza mu się mentalność "jestem dorosły". I wtedy życie w gimnazjum zamienia się w prawdziwa dżunglę, zezwierzęcenie. Ja się jeszcze załapałem - bydło, ciągłe napierdalanki, jak raz się dałeś to byłeś ofiarą gnębioną przez całą szkołę. Serio, to co tam się wyprawia - w soboty pod klubem takie rzeczy na mniejsza skale się zdarzają co w gimnazjach codziennie. Potem banda takich debili idzie do liceum, przesiąknięta taką mentalnościa.

2. mniejsza wiedza przyswojona. Idziesz do gimnazjum - 1 klasa to powtórka z podstawówki, podsumowanie, tylko rozszerzone nieco. 3 klasa ograniczona przygotowaniem do testu gimnazjalnego.
Idziesz do liceum - 1 klasa to powtórzenie gimnazjum, tylko trochę rozszerzone. 3 klasa wiadomo, skrócona czasowo, oraz naciskiem na przygotowania pod mature.
I tak traci się kilka lat nauki, w porównaniu do starego systemu.
 
BTW jak teraz nagle mainstream chce patrzec wladzy na rece, co za nowosc. Wyborcza zamierza kontrolowac rzad. Przez 8 lat byla kontrolowana opozycja, a teraz rzad w koncu, coz za zmiana :D

To. Po wygranej kazdej partii jest taka sama reakcja mainstreamu oraz opozycji. Tak samo bylo jak PIS przejmowal wladze po SLD. Tak samo jak PO przejmowalo po PIS'ie,
 
Pożyjemy zobaczymy. Ja osobiście mogę obiecać, że jeśli kiedyś sprzedajna dziwka PSL nie wejdzie, to kupię mnóswo miodu, napierdole się nim i nagram film jak podbijam do najlepszej laski na mojej uczelni.
To ile lat masz zamiar jeszcze studiowac?:D wiecznie się nie da:D
 
Back
Top