Polityka

@ironical man
@DanHendoTKO
PSL jest w sejmie nie przez wielkie poparcie na wsi - ale przez struktury samorządowe jakie potworzyli. Wiecie czemu zawsze sa w koalicjach? Bo maja zezwolenie na tworzenie lokalnych mafii biznesowych, nawet przemyslowych(jak na Slasku w strukturach kopalń), rolniczych, biznesie odralniania itd.
Betonują sie lokalnie, mają wpływ na tysiace ludzi wokół samorządu gdzie siedzą, tworzą grupy powiązań ludzi ze sobą jak na Sycilii kiedyś masa ludzi była zwiazana z mafią.

Stąd takie poparcie, bo tysiące ludzi ma korzyść z PSLu, ale nie taka o jakiej sie mówi w mediach, że to "wsparcie rolników".

A przegrane wybory do parlamentu im nie przeszkodzą - struktury samorządowe mają tak opanowane, ze jeszcze przez dziesiątki lat będą trząść lokalnie w wielu miejscach.
 
ale wstyd, a tyle osob namowilem do glosowania na Korwina i znowu przegrana
zaloba
dobrze, ze wyborow dlugo nie bedzie, mozna odpoczac
 
ro.jpg

@mat01
ladny avatar, zadna kara, moze nawet sobie zostawie na dluzej :D
 
Skończą się synekury w różnych urzędach i agencjach to skończy się i poparcie. :beer:
Pożyjemy zobaczymy. Ja osobiście mogę obiecać, że jeśli kiedyś sprzedajna dziwka PSL nie wejdzie, to kupię mnóswo miodu, napierdole się nim i nagram film jak podbijam do najlepszej laski na mojej uczelni.
 
No trudno, pierwszy raz prawdziwa prawica liberalna miała szanse być w sejmie - nie udało się, uda się następnym razem.
Co prawda jest Nowoczesna - ale zobaczymy jak z nią będzie, Korwin od lat jest zaufany, Nowoczesna ma wiele "ale"...ale też zobaczymy jak będzie.
Cieszy brak ZLEWu - to oznacza koniec lewicy(uogólniając nazewnictwo) w Polsce - Razem nikogo nie przejmie. Na Razem głosowali ludzie głównie przez kwestie lewicy obyczajowej - ten elektorat przejmie Nowoczesna która idzie w stronę zachodniego liberalizmu obyczajowego.

Co jeszcze wiadomo po wyborach?
Cieszy samodzielność PISu. Dlaczego? Dlatego, żę idą ciężie czasy: na Śląsku będą upadać kopalnie po wielu latach, jeszcze przed PO, doprowadzania ich świadomie do upadku. Idzie kryzys europejski, nie tylko imigrancki, ale też finansowy. Nie tylko Grecja - ale cała Europa, w tym Polska opiera się na systemie niespłacalnego zadłużenia. Pęknie to bardzo mocno.
Na takie czasy lepsze jest "pełnowładztwo" niż wykłócanie się o każdą pierdołe. Widać było świadomość tego w sztabie PIS - nie było wielkiej radości ze zwycięstwa ja po wyborach prezydenckich.

Cieszy, że jest Kukiz, który pełnić będzie rolę szczerego hamulcca lub katalizatora w istotnach sprawach.
 
kurwa Korwin tyle lat pierdolenia, miliony wydane na kampanie, setki wywiadow i spotkan dostaje 4,7%, Razem grupa komunistow kilka razy pokazana w TV i dostaja 3,5% co za chory kraj...
 
Cieszy, że jest Kukiz, który pełnić będzie rolę szczerego hamulcca lub katalizatora w istotnach sprawach.
Ja czekam na pierwsze przemowienie Liroy'a. Moze bedzie mial charakterystyczna koncowke wypowiedzi. JKM na koniec w PE mowi "poza tym uwazam, ze ue musi zostac zniszczona" to Liroy moglby "a poza tym to jebac mi sie chce".
Martwi to, ze komuchy jednak dostana pieniadze. Na tvp info puszczali takie "wyrywki" ze sztabow z czasu ogloszenia wynikow i chwile po. Ten Hodor mowi jak opetany...
 
Ja czekam na pierwsze przemowienie Liroy'a. Moze bedzie mial charakterystyczna koncowke wypowiedzi. JKM na koniec w PE mowi "poza tym uwazam, ze ue musi zostac zniszczona" to Liroy moglby "a poza tym to jebac mi sie chce".
Martwi to, ze komuchy jednak dostana pieniadze. Na tvp info puszczali takie "wyrywki" ze sztabow z czasu ogloszenia wynikow i chwile po. Ten Hodor mowi jak opetany...
to samo wczoraj powiedzialem, wytlumacz to @Masu :D
 
kurwa Korwin tyle lat pierdolenia, miliony wydane na kampanie, setki wywiadow i spotkan dostaje 4,7%, Razem grupa komunistow kilka razy pokazana w TV i dostaja 3,5% co za chory kraj...
DOKŁADNIE Rudobrody śmieć i zyd Swetru dostają poparcie z doopy ... ich elektorat naprawdę do piecyka ...chyba że to wał
 
Ja czekam na pierwsze przemowienie Liroy'a. Moze bedzie mial charakterystyczna koncowke wypowiedzi. JKM na koniec w PE mowi "poza tym uwazam, ze ue musi zostac zniszczona" to Liroy moglby "a poza tym to jebac mi sie chce".
Martwi to, ze komuchy jednak dostana pieniadze. Na tvp info puszczali takie "wyrywki" ze sztabow z czasu ogloszenia wynikow i chwile po. Ten Hodor mowi jak opetany...
Mowi jak Lenin i nawet cialo ustawia pod takim kątem...

 
  • Like
Reactions: mat
partia cohones!
glowne postulaty
0% podatku w zakladach bukmacherskich
legalne mma i 500zl miesiecznie dla osob trenujacych MMA
darmowe odzywki od 15 roku zycia
postulaty pis
nielegalne zaklady bukmacherskie
delegalizacja mma i 500zl na dziecko
darmowe leki od 75 roku zycia
 
Back
Top