Polityka

Oficjalne cząstkowe wyniki wyborów (40 na 41 okręgów):

// Wyniki aktualizowane na bieżąco! - ODŚWIEŻAJCIE! //

PiS - 38.31 %
PO - 23.55 %
Kukiz - 8.92 %
ZL - 7.49 %
Nowoczesna - 7.18 %
PSL - 5.49 %
KORWiN - 4.66 %
Razem - 3.48 %
Inne - 0.91 %

Brakuje wyników z tylko okręgu Warszawa I.
 
Hmm jak to jest ze zlew ma 7.49 a nowoczesna i PSL mniej i wchodzi? Chodzi o to że tam kilka partii a tu pojedyncze?
 
comment_OjQcBdjQVbFqupnecz5uWbaJamgMmWaI.jpg
 
Już kurwa coś kręcą z tymi wynikami. Konfa PKW miała być o 21:30, przenieśli na 21:50. Jest 21:57 i nadal chuj.
 
Tacy biedni kierowcy że z 0,8 promila nie mogą jeździć samochodem. Taka masa uciskanego tłumu-naprawdę jestem pod wrażeniem JKM. Wipler wykonał masę dobrej roboty, ale na JKM nie ma mocnego. Pogrążył LPR, pogrążył Wiplera i prace wielu młodzieżówek.
Pytanie za sto punktów: jaka będzie się nazywała nowa partia króla masakry?
 
No to KORWiN 4,76%, ale za to nasz ukochany PSL się ślizgnął mając 5,13%. Cóż - nikt nie mówił, że jest sprawiedliwość na tym świecie.

Pijemy dalej.
 
No to KORWiN 4,76%, ale za to nasz ukochany PSL się ślizgnął mając 5,13%. Cóż - nikt nie mówił, że jest sprawiedliwość na tym świecie.

Pijemy dalej.
PSL ma elektorat w małych wsiach, które NIGDY nie są uwzględniane w sondażach przedwyborczych. I potem zawsze jest "JAKIM CUDEM, PRZECIEZ SONDAŻE ;-;"
 
PSL ma elektorat w małych wsiach, które NIGDY nie są uwzględniane w sondażach przedwyborczych. I potem zawsze jest "JAKIM CUDEM, PRZECIEZ SONDAŻE ;-;"

Rzecz w tym, że ja się spodziewałem ich wejścia do sejmu, ale w trakcie ogłaszania częściowych wyników miałem nadzieję, że ostatnie trzy okręgi ich pogrążą - jak widać było bardzo blisko. Następnych wyborów już nie przetrwają.

Czemu miałby PIS płakać? Dostanie program w Polsacie za wieksza kase i bedzie mial wieksza popularnosc bo "hejtuje " teraz słusznie PIS.

Jakoś nie sądzę, żeby Solorz czy nowi właściciele TVN mieli ochotę iść na wojnę z nową władzą - byłoby to podejście czysto anty-biznesowe. Jak się to mówi - interesy lubią spokój.
 
Rzecz w tym, że ja się spodziewałem ich wejścia do sejmu, ale w trakcie ogłaszania częściowych wyników miałem nadzieję, że ostatnie trzy okręgi ich pogrążą - jak widać było bardzo blisko. Następnych wyborów już nie przetrwają.
Słyszę to już nie pierwszy raz. Musieli by chcieć zagrozić swojemu elektoratomi, bo to dzięki PSLowi, rolnicy przez te 8 lat robiły co chciały. Musieliby zrobić coś przeciwko nim (to tak, jakby PiS nagle powiedział "pierdolić kościół")
 
Słyszę to już nie pierwszy raz. Musieli by chcieć zagrozić swojemu elektoratomi, bo to dzięki PSLowi, rolnicy przez te 8 lat robiły co chciały. Musieliby zrobić coś przeciwko nim (to tak, jakby PiS nagle powiedział "pierdolić kościół")

Skończą się synekury w różnych urzędach i agencjach to skończy się i poparcie. :beer:
 
Back
Top