Polityka

To. Po wygranej kazdej partii jest taka sama reakcja mainstreamu oraz opozycji. Tak samo bylo jak PIS przejmowal wladze po SLD. Tak samo jak PO przejmowalo po PIS'ie,

Nie rozumiem. Zawsze mainstream krytykował nową włądze? Włąśnie było tak, że krytykował tylko PIS, gdy doszedł do władzy, potem gdy władzę stracil - nadal krytykowal PIS, tylko w opozycji, a PO chwalili gdy byli i w opozycji, i u władzy.

Chyba, że masz na myśli iż zawsze tak jest, ze przez maintream PIS jest zawsze gnojony, czy to w opozycji, czy u władzy, a PO zawsze chwalone: czy to w opozycji, czy u władzy.
 
Nie rozumiem. Zawsze mainstream krytykował nową włądze? Włąśnie było tak, że krytykował tylko PIS, gdy doszedł do władzy, potem gdy władzę stracil - nadal krytykowal PIS, tylko w opozycji, a PO chwalili gdy byli i w opozycji, i u władzy.

Chyba, że masz na myśli iż zawsze tak jest, ze przez maintream PIS jest zawsze gnojony, czy to w opozycji, czy u władzy, a PO zawsze chwalone: czy to w opozycji, czy u władzy.

Krytyka, a deklaracja patrzenia na rece nowemu rzadowi to dwie osobne kwestie. Po kazdej zmianie w obozie przeciwnika padaja takie deklaracje.
 
Nie rozumiem. Zawsze mainstream krytykował nową włądze? Włąśnie było tak, że krytykował tylko PIS, gdy doszedł do władzy, potem gdy władzę stracil - nadal krytykowal PIS, tylko w opozycji, a wladze chwalil i w opozycji, i u władzy.
dokladnie, tzw mainstream popiera okreslona opcje od samego poczatku i ta opcja napewno nigdy nie byl PIS, oczywiscie z wykluczeniem telewizji publicznej, w ktorej jak wiadomo narracja zmienia sie zgodnie z rzadzaca opcja, ktora po prostu obsadza swoich w zarzadzie
 
To. Po wygranej kazdej partii jest taka sama reakcja mainstreamu oraz opozycji. Tak samo bylo jak PIS przejmowal wladze po SLD. Tak samo jak PO przejmowalo po PIS'ie,
Czyli nie bzdura. Ty nie negujesz mojej wypowiedzi przeciez.
 
Krytyka, a deklaracja patrzenia na rece nowemu rzadowi to dwie osobne kwestie. Po kazdej zmianie w obozie przeciwnika padaja takie deklaracje.

Tak, padają po każdej zmianie takie deklaracje. Lecz krytyka występuje tylko w przypadku PIS. I tyle w temacie. Teraz też PIS będzie atakowany przez mainstream gdy rządzi. W przeciwienstwie do czasów gdy PO rządziło - wtedy PO było chwalone, a atakowana...opozycja.
 
Napisales, co za NOWOSC. Jakby tak wczesniej nie bylo. A bylo od zawsze.
przez 8 lat rzadzacy mogli robic co chcieli, teraz rzadzacy beda sprawdzani na kazdym kroku, bo to pis
taka to nowosc

Tak, padają po każdej zmianie takie deklaracje. Lecz krytyka występuje tylko w przypadku PIS. I tyle w temacie. Teraz też PIS będzie atakowany przez mainstream gdy rządzi. W przeciwienstwie do czasów gdy PO rządziło - wtedy PO było chwalone, a atakowana...opozycja.
najlepsze jest to, ze jeszcze wladze sprawuje rzad Kopacz a juz wszyscy krzycza gdzie sa te wszystkie ustawy :D tak jak bylo z Duda
 
Tak, padają po każdej zmianie takie deklaracje. Lecz krytyka występuje tylko w przypadku PIS. I tyle w temacie. Teraz też PIS będzie atakowany przez mainstream gdy rządzi. W przeciwienstwie do czasów gdy PO rządziło - wtedy PO było chwalone, a atakowana...opozycja.

A pamietasz jak bylo krytykowano AWS czy SLD jeszcze przed PISem?
 
Tak, padają po każdej zmianie takie deklaracje. Lecz krytyka występuje tylko w przypadku PIS. I tyle w temacie. Teraz też PIS będzie atakowany przez mainstream gdy rządzi. W przeciwienstwie do czasów gdy PO rządziło - wtedy PO było chwalone, a atakowana...opozycja.
plus do tego celowe uniki i dezinformacja byleby odwrocic uwage opini publicznej od spraw istotnych czy tez afer. Pamietam przekaz w tv jak rzadzil PIS to bylo to zupelne przeciwienstwo tego co mielismy przez te 8 lat.
 
plus do tego celowe uniki i dezinformacja byleby odwrocic uwage opini publicznej od spraw istotnych czy tez afer. Pamietam przekaz w tv jak rzadzil PIS to bylo to zupelne przeciwienstwo tego co mielismy przez te 8 lat.
zeby dlugo nie szukac porownanie tasm beger z afera podsluchowa
 
upload_2015-10-27_11-45-21.png
O take cohones walczyłę!
 
SLD zaczęło być krytykowane z innych powodów. Chodziło o konflikt interesów ustawy medialnej z Agorą. Od tego czasu GW zrobiła nagonkę na rząd, wrobiła Rywina, i się zaczęło.


Swoją drogą - mam teorie dlaczego Kukiz jest tak wysoko. Moim zdaniem Kukiz służy...utrzymaniu systemu tych samych chujów dogadanych w Magdalence, PO i PIS.
Jakim sposobem? Bardzo pprostym. Gdyby nie Kukiz - do sejmu z dość sporym procentem wszedłby KORWIN. A to by oznaczało utworzenie silnej, poza systemowej partii prawicowej. Któa serio zagrażałaby PO i PIS.
A tak co co mamy? Kukiza który zaraz się rozpadnie, bo jest bez struktur i z większością członków z ZOO. I tym sposobem ludzie zobaczą, że nie ma sensu partia niezalezna, tylko PO, PIS, Nowoczesna.
 
Kurwa, Kukiz ledwo co wszedl do sejmu a juz jest pierdololo wrozek i przepowiadaczy przyszlosci. Dajcie chlopu troche czasu a nie z gory zakladacie jakies wymyslone przez siebie tezy i uznajecie to za prawde objawiona. Ktos tu pisal o jakims ZOO, ZOO to jest w sejmie od 89 roku nieprzerwanie...
 
Kurwa, Kukiz ledwo co wszedl do sejmu a juz jest pierdololo wrozek i przepowiadaczy przyszlosci. Dajcie chlopu troche czasu a nie z gory zakladacie jakies wymyslone przez siebie tezy i uznajecie to za prawde objawiona. Ktos tu pisal o jakim ZOO, ZOO to jest w sejmie od 89 roku nieprzerwanie...

To jest TEORIA - nie prawda objawiona. Zwłaszcza, że sam go wspieram.
 
O, chyba jeszcze Tyszka wszedl od Kukiza, fajnie. @Scurvol a co z Dziamborem? Bo on tam od Ciebie chyba?
chyba nie wszedl, weszla jakas babeczka z nr 1, ja glosowalem na Tanajno z ostatniego miejsca bo tylko jego jakos tam kojarzylem.
EDIT: ale on chyba nie kandydowal z mojego okregu bo nie kojarze jego nazwiska a juz raz na niego glosowalem do parlamentu UE.
 
Kurwa, jak ja nienawidze tego zjeba. Sąd on ma tylu fanów? Bo dostaje setki lajków za komentarz w stylu "Polacy to skurwiałe bydło antyinteligenckie, które popiera takie suki i pizdy jak Miriam od Korwina". Kurwa, człowiek uzywa takich słów i obok pisze o sobie "czlowiek swiatly, inteligentny".
Dodam, że gościu mieszka od lat w UK i pisze od lat, ze sra na Polske i nie czuje sie Polakiem.

112_dynam.jpg
 
A kiedy wreszcie Korwin wyjdzie z mentalnej gimbazy w której utkwił?
Nawet nie będę polemizował, z takim argumentem :D
Wkleję za to, mistrza @Comber 'a
"Pomodlmy sie za wejscie Janusz ufam Tobie. Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela polskiej prawicy i w Przemysława Wiplera, Syna Jego bynajmniej Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów pod warszawską Enklawą, przez dziesięciu skopan i zgazowan, wstąpił na izbę i drugiego dnia zmartwychwstał, wstąpił na kanapę, siedzi po lewicy Krula, z której przyjdzie orać lewaków. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen."
 
chyba nie wszedl, weszla jakas babeczka z nr 1, ja glosowalem na Tanajno z ostatniego miejsca bo tylko jego jakos tam kojarzylem.
EDIT: ale on chyba nie kandydowal z mojego okregu bo nie kojarze jego nazwiska a juz raz na niego glosowalem do parlamentu UE.
to nie wiem, gdzies z pomorza chyba mial dziambor isc
 
... Swoją drogą - mam teorie dlaczego Kukiz jest tak wysoko. Moim zdaniem Kukiz służy...utrzymaniu systemu tych samych chujów dogadanych w Magdalence, PO i PIS. ...
Po raz kolejny to powiem, przeceniasz ich, oni nie są w stanie czegoś takiego zaplanować, wszystko jest dziełem przypadku. Przypomnij sobie jak Korwin naskoczył na JOW-y w debacie prezydenckiej , zwalił tym z nóg Kukiza i domek posypał się przez taką pierdołę. Przypomnij sobie co się działo ze Stonogą, raz był z tym, raz z tamtym. Jak chcesz do tego dopasować jakąś teorię to ewentualnie teorię chaosu.
 
Back
Top