Polityka

Wiesz, Korwin to nie jest człowiek, który jest w stanie postawić dwie cegły na sobie, ale to jest człowiek, który jest w stanie rozwalić każdy najtwardszy bunkier. Dlatego ja mam nadzieję, że wraz z jego sukcesem, pojawią się ludzie, którzy myślą podobnie jak on i spróbują przepchnąc ustawy, które proponuje Janusz. Nie łudzę się, że on sam może coś zrobić poza destrukcją. Ale siłę przebicia ma, dlatego dostanie mój głos.
Orest jaką siłę przebicia? Ja go obserwuje od lat 90-tych i to zawsze był kanapowiec.
 
Orest jaką siłę przebicia? Ja go obserwuje od lat 90-tych i to zawsze był kanapowiec.
Siłę przebicia, żeby wprowadzić choć kilku ludzi do sejmu. Weźmy KNP, poglądy zbliżone i bez Janusza mają poparcie na poziomie błędu statystycznego. Także jednak coś tam może ten nasz Janusz polityki zmienić.
 
Wielu ludziom w tym i mi nie podoba sie w Korwinie jego podejscie do pracownika. Zyjemy w czasach, w ktorych sytuacja pracownika/robotnika jest katastrofalna (jeden z glownych powodow emigracji) mimo jakis pozornych regulacji. Pisze pozornych bo nie sa praktycznie przestrzegane a i kary sa wyjatkowo smieszne, zupelnie inaczej niz na zachodzie. Tym calym kodeksem pracy w Polsce to sobie mozna jedynie dupe podetrzec. Korwin chce dac jeszcze wieksza swobode pracodawcom czyli powrot do niewolnictwa najlepiej. Argument typu przeciez nikt nie kaze im pracowac jak sie nie podoba tez slaby bo to tak samo jakby stwierdzic, ze nikt nie kaze przeciez jesc i zyc.
Zadna niewidzialna reka rynku nic tu nie zdziala bo czlowiek zawsze bedzie czlowiekiem i zachlannosc bedzie brala gore.
Ja na Korwina nie zaglosuje mimo tego, ze w wiekszosci rzeczy sie z nim zgadzam a nawet przyklaskuje ale kwestie pracownicze przekraslaja jego w moich oczach zupelnie. Niedlugo stuknie mi 38 lat z niejednego pieca chleb jadlem i wiem jak wyglada sytuacja na tzw polskim rynku pracy, wiem rowniez jak to wyglada w innych krajach i dzieki czemu tam jest jak jest. Teorie na temat pracy wyglaszane przez JKM nie maja racji bytu w dzisiejszej rzeczywistosci i spowoduja jeszcze wieksze pogorszenie sie warunkow pracy w naszej ojczyznie, czyli dodatkowo przyspiesza i tak spory exodus ludzi w wieku produkcyjnym z naszego kraju. Gdyby JKM zmienil swoja optyka na kwestie pracownicze, prawdopodobnie mailby moj glos, mimo tego, ze uwazam go za niezlego popierdolenca:smile:
P.S. Teraz mozecie mnie smialo ZAORAC :lol: ale lekko
 
Spoko rozumiem. Przynajmniej jak wejdzie do sejmu to będzie wieczny performance a gazeta wyborcza będzie miała ból dupy z każdym jego wybrykiem. Mi on sam tak bardzo nie przeszkadza bo nie jest jakimś moralizującym zakłamańcem bredzącym o aborcji i kościółku. Po prostu taki wariat który szybko i sprawnie logicznie argumentując łapie adwersarza za słówko i go orze jak morze i może.
 
Korwin chce dac jeszcze wieksza swobode pracodawcom czyli powrot do niewolnictwa najlepiej. Argument typu przeciez nikt nie kaze im pracowac jak sie nie podoba tez slaby bo to tak samo jakby stwierdzic, ze nikt nie kaze przeciez jesc i zyc.
@Scurvol czyli jesteś neolewakiem hahaha. Jestes prawie tak stary jak ja i nie wiesz że teraz każdy się rodzi z internetem i kieszonkowym od mamy i jedyne czego mu potrzeba to nie pracy bo ta jest u rodziców w firmie ale dostępu do broni żeby móc strzelać do wychudzonych głodnych bezrobotnych zombiaków którzy tamują ci wyjazd w posesji jak jedziesz na brydża albo polowanie. Hehehe
 
@Scurvol czyli jesteś neolewakiem hahaha. Jestes prawie tak stary jak ja i nie wiesz że teraz każdy się rodzi z internetem i kieszonkowym od mamy i jedyne czego mu potrzeba to nie pracy bo ta jest u rodziców w firmie ale dostępu do broni żeby móc strzelać do wychudzonych głodnych bezrobotnych zombiaków którzy tamują ci wyjazd w posesji jak jedziesz na brydża albo polowanie. Hehehe
:lol::lol::lol:
 
Nawet ja teoretycznie jestem lewakiem bo jestem za opodatkowaniem KK, zalegalizowaniem wszystkich narkotyków, w tym heroiny, i za związami partnerskimi(za ślubami nie).
No ale lewakiem tylko jestem w tych aspetach dla ludzi malutkich, bo to są po prostu postulaty liberalne, prawicowe.
 
Wielu ludziom w tym i mi nie podoba sie w Korwinie jego podejscie do pracownika. Zyjemy w czasach, w ktorych sytuacja pracownika/robotnika jest katastrofalna (jeden z glownych powodow emigracji) mimo jakis pozornych regulacji. Pisze pozornych bo nie sa praktycznie przestrzegane a i kary sa wyjatkowo smieszne, zupelnie inaczej niz na zachodzie. Tym calym kodeksem pracy w Polsce to sobie mozna jedynie dupe podetrzec. Korwin chce dac jeszcze wieksza swobode pracodawcom czyli powrot do niewolnictwa najlepiej. Argument typu przeciez nikt nie kaze im pracowac jak sie nie podoba tez slaby bo to tak samo jakby stwierdzic, ze nikt nie kaze przeciez jesc i zyc.
Zadna niewidzialna reka rynku nic tu nie zdziala bo czlowiek zawsze bedzie czlowiekiem i zachlannosc bedzie brala gore.
Ja na Korwina nie zaglosuje mimo tego, ze w wiekszosci rzeczy sie z nim zgadzam a nawet przyklaskuje ale kwestie pracownicze przekraslaja jego w moich oczach zupelnie. Niedlugo stuknie mi 38 lat z niejednego pieca chleb jadlem i wiem jak wyglada sytuacja na tzw polskim rynku pracy, wiem rowniez jak to wyglada w innych krajach i dzieki czemu tam jest jak jest. Teorie na temat pracy wyglaszane przez JKM nie maja racji bytu w dzisiejszej rzeczywistosci i spowoduja jeszcze wieksze pogorszenie sie warunkow pracy w naszej ojczyznie, czyli dodatkowo przyspiesza i tak spory exodus ludzi w wieku produkcyjnym z naszego kraju. Gdyby JKM zmienil swoja optyka na kwestie pracownicze, prawdopodobnie mailby moj glos, mimo tego, ze uwazam go za niezlego popierdolenca:smile:
P.S. Teraz mozecie mnie smialo ZAORAC :lol: ale lekko
Ja tez w jakims procencie z Toba sie zgadzam, a nie zgadzam z programem Korwina, ale chyba nigdy nie bedzie takiego, ktory nam dogodzi w stu procentach.
 
@Scurvol czyli jesteś neolewakiem hahaha. Jestes prawie tak stary jak ja i nie wiesz że teraz każdy się rodzi z internetem i kieszonkowym od mamy i jedyne czego mu potrzeba to nie pracy bo ta jest u rodziców w firmie ale dostępu do broni żeby móc strzelać do wychudzonych głodnych bezrobotnych zombiaków którzy tamują ci wyjazd w posesji jak jedziesz na brydża albo polowanie. Hehehe
Sorry, pracuję od 16 roku życia, od 20 roku na cały etat i wartości, które głosi Korwin są mi bliskie, bo wiem, że praca i rozwój przyczynia się do dobrobytu, a nie zasiłki czy równość społeczna.
 
Dobra to moja propozycja co do Korwina ( lu innej partii)- taka zabawa przedwyborcza. Jego pierwsza decyzja jak zostanie prezydentem UFC.
Wg mnie - wcielenie dywizji kobiecych do męskich lub przemianowanie ich na ring girls. Walczą tylko goście pow 190cm ( Korwin ponoć nie szanuje niskich facetów). Zawodnicy zza oceanu sami se przypływają wpław a jak ich nie stać to niech sobie walczą w M1. Doping i sokerkiki dozwolone
 
Nawet ja teoretycznie jestem lewakiem bo jestem za opodatkowaniem KK, zalegalizowaniem wszystkich narkotyków, w tym heroiny, i za związami partnerskimi(za ślubami nie).
No ale lewakiem tylko jestem w tych aspetach dla ludzi malutkich, bo to są po prostu postulaty liberalne, prawicowe.
Weź kurwa nie strasz bo zaraz się okaże że nie jestem komuchem tylko naziolem. Dobra ide orać kettlami
 
Co do tej pracy, nigdy nie przejdzie żadna ustawa, która miałaby to wszystko zderegulowac. Dla mnie to nie jest powód do niegłosowania na Janusza, a nie zgadzam sie w więcej niż jednej kwestii z nim. Teraz jest taki burdel, ze i tak gorzej być nie może. Zreszta moim zdaniem jakby płaca nie była regulowana i pracodawcy płaciliby mega grosze tylko dlatego, ze nie ma płacy minimalnej, to nikt by u takich nie pracował i w końcu musieliby podwyższyć płace, bo sami by po krótkim czasie wpierdalali chodniki
 
Każdy lewak będzie miał na zlocie wypalony sierp i młot na czole, aby można było po wejściu Korwina do parlamentu łatwo identyfikować i odstrzelić czerwone ścierwo!
 
a nie zasiłki czy równość społeczna
ale czy ktos tu wspominal o zasilkach i rownosci spolecznej? powinno byc kto zapierdala ten ma ale przez roznego rodzaju cwaniactwo, ten co zapierdala czesto klepie biede bo prawa pracownicze w naszym kraju wogole nie sa przestrzegane. Rzady PO od zawsze reprezentuja interesy tylko i wylacznie pracodawcow czyli swoje bo nie oszukujmy sie panowie i panie z Wiejskiej maja wlasne firmy przepisane na zaufane osoby/rodzinke. To, ze ktos upomina sie o prawa pracownika nie znaczy, ze jest od razu za jakims nie wiem rozbuchanym socjalem dla niebieskich ptakow i wogole popiera Marksa, Engelsa i Lenina. To nie idzie w pakiecie i proponuje nie wyciagac wnioskow z kosmosu.
 
ale czy ktos tu wspominal o zasilkach i rownosci spolecznej? powinno byc kto zapierdala ten ma ale przez roznego rodzaju cwaniactwo, ten co zapierdala czesto klepie biede bo prawa pracownicze w naszym kraju wogole nie sa przestrzegane. Rzady PO od zawsze reprezentuja interesy tylko i wylacznie pracodawcow czyli swoje bo nie oszukujmy sie panowie i panie z Wiejskiej maja wlasne firmy przepisane na zaufane osoby/rodzinke. To, ze ktos upomina sie o prawa pracownika nie znaczy, ze jest od razu za jakims nie wiem rozbuchanym socjalem dla niebieskich ptakow i wogole popiera Marksa, Engelsa i Lenina. To nie idzie w pakiecie i proponuje nie wyciagac wnioskow z kosmosu.

To zostań pracodawcą nie będziesz musiał zapierdalać i nie będziesz klepał biedy :) Tego twojego głosu nieudacznika nie można czytać ....
 
To zostań pracodawcą nie będziesz musiał zapierdalać i nie będziesz klepał biedy :) Tego twojego głosu nieudacznika nie można czytać ....
nikt ci nie kaze czytac balwanie i skad ta pewnosc, ze ja pisze o sobie? jako, ze jestem w pewnym wieku i pracowalem w roznych miejscach to opisuje sytuacje, z ktorymi mialem do czynienia. Tylko ograniczony umyslowo osobnik moze wyciagac teego typu wnioski. Pozdro
P.S. a teraz biegnij bo mamusia pewnie obiadek ugotowala, czlowieku sukcesu
 
To zostań pracodawcą nie będziesz musiał zapierdalać i nie będziesz klepał biedy :) Tego twojego głosu nieudacznika nie można czytać ....

Hamuj troche. Moj ojciec tez zapierdala ostro na koksach, nie ma predyspozycji na bogacza Le z nazywaniem ludzi nieudacznikami uwazaj. Mowie to ja, korwinowiec
 
ale czy ktos tu wspominal o zasilkach i rownosci spolecznej? powinno byc kto zapierdala ten ma ale przez roznego rodzaju cwaniactwo, ten co zapierdala czesto klepie biede bo prawa pracownicze w naszym kraju wogole nie sa przestrzegane. Rzady PO od zawsze reprezentuja interesy tylko i wylacznie pracodawcow czyli swoje bo nie oszukujmy sie panowie i panie z Wiejskiej maja wlasne firmy przepisane na zaufane osoby/rodzinke. To, ze ktos upomina sie o prawa pracownika nie znaczy, ze jest od razu za jakims nie wiem rozbuchanym socjalem dla niebieskich ptakow i wogole popiera Marksa, Engelsa i Lenina. To nie idzie w pakiecie i proponuje nie wyciagac wnioskow z kosmosu.
Upominanie się o prawa pracownika jest bez sensu, bo kodeks pracy jest bardzo udany. Tutaj jest problem natury ludzkiej, nieudolnego aparatu państwowego, który nie potrafi ścigać nieuczciwych pracodawców oraz skorumpowania klasy politycznej. Przedsiębiorca najpierw myśli o sobie, aby móc utrzymać się na powierzchni, a Państwo skutecznie mu w tym przeszkadza. Dlatego nie podniesienie, a obniżenie podatków, uproszczenie prawa podatkowego i umiejętna jego interpretacja jest lekarstwem.
 
Tutaj jest problem natury ludzkiej, nieudolnego aparatu państwowego, który nie potrafi ścigać nieuczciwych pracodawców oraz skorumpowania klasy politycznej

tu sie zgodze, tyle, ze jest to moim zdaniem celowy zabieg. Prawa pracownicze swoje a praktyka swoje...
 
tu sie zgodze, tyle, ze jest to moim zdaniem celowy zabieg. Prawa pracownicze swoje a praktyka swoje...
Dlatego tutaj nie należy zmieniać samego prawa materialnego, ale procedury działania organów odpowiedzialnych za ściganie.
 
Ehh nikt nie przestrzega prawa pracowniczego, czym krzywdzą bardzo dużo ludzi, a mje za marihuanine gonio Mendy społeczne
 
Hamuj troche. Moj ojciec tez zapierdala ostro na koksach, nie ma predyspozycji na bogacza Le z nazywaniem ludzi nieudacznikami uwazaj. Mowie to ja, korwinowiec
To niech nie marudzi, że zapierdala bo to zakrawa o farsę, zrzucać winę na innych złych "pracodawców". Sam hamuj, a stwierdzenie korwinowiec to farsa :)

nikt ci nie kaze czytac balwanie i skad ta pewnosc, ze ja pisze o sobie? jako, ze jestem w pewnym wieku i pracowalem w roznych miejscach to opisuje sytuacje, z ktorymi mialem do czynienia. Tylko ograniczony umyslowo osobnik moze wyciagac teego typu wnioski. Pozdro
P.S. a teraz biegnij bo mamusia pewnie obiadek ugotowala, czlowieku sukcesu
W każdym poście piszesz o wyzysku i o tym, jaka to jest płaca i praca, więc jakie wnioski mam wyciągać? że jesteś Markiem Zuckembergiem? No to jak pracowałeś i cię to spotykało, to było samemu zostać pracodawcą i byś płacił ludziom 3 tysiące miesięcznie i świecil przykladem :)

PS; catering przyjechał rano ;-)
 
W każdym poście piszesz o wyzysku
w kazdym czyli w ilu? w jednym? buheheheh pisze o prawdziwej sytuacji wiekszosci pracownikow w Polsce. Mysle, ze 3mln emigrantow moze sie ze mna zgodzic i nie jest to kurwa marudzenie a stwierdzanie faktow i nie wiem czemu caly czas wydajew ci sie, ze ja musze koniecznie opisywac swoja sytuacje. Popytaj ludzi dlaczego wyemigrowali to moze ci cos sie rozswietli w tej zadzumionej glowce tylko nie wiem czy tacy nieudacznicy jak oni sa godni rozmawiac z takim uosobieniem sukcesu jak ty.
 
w kazdym czyli w ilu? w jednym? buheheheh pisze o prawdziwej sytuacji wiekszosci pracownikow w Polsce. Mysle, ze 3mln emigrantow moze sie ze mna zgodzic i nie jest to kurwa marudzenie a stwierdzanie faktow i nie wiem czemu caly czas wydajew ci sie, ze ja musze koniecznie opisywac swoja sytuacje. Popytaj ludzi dlaczego wyemigrowali to moze ci cos sie rozswietli w tej zadzumionej glowce.

W kazdym piszesz, wszyscy juz maja dosc tych bajek, mamy juz dosc scrollowania Twoich postow :p
 
czego-nie-powie-masa-o-polskiej-mafii.jpg


Wpadłem tylko na chwilę polecić wam najnowszą książkę Wojtka Sumlińskiego "Czego nie powie Masa o polskiej mafii". Jest tak dobra że czyta się ją dosłownie na raz.

http://www.sumlinski.com.pl/

http://www.sumlinski.com.pl/ksiazki/46-czego-nie-powie-masa-o-polskiej-mafii.html
 
Back
Top