Polityka

tak, mleko kosztuje 2zl, chociaz, chleb 4 zl, piersi sa po 22 zl za kilo, udziec z krowy za 32 zl, a kielbasa jest chujowa

Czyli pewnie więcej kupują. Gdybym zarabiał 6 tys zł meisiecznie to w pobliskim spożywczaku nie wydawalbym 300 zł miesiecznie ale olalbym biedronki i przepierdolil 2 tys, kupujac drozsze i lepsze wedliny, wiecej chipsów by tyc, jak tyja na bogatym zachodzie, wiecej whisy za 150 zl niz flaszek wodki za 25
 
Czytaliście program razem?

Ja właśnie się zapoznaje i troche razi już pierwszy punkt:

"Wprowadzimy minimalną płacę godzinową w wysokości 15 złotych brutto dla umowy o pracę na czas nieokreślony i 20 złotych brutto dla wszystkich innych rodzajów umów, tak aby firmom przestało się opłacać wypychanie pracowników na umowy śmieciowe. W kolejnych latach płaca minimalna będzie ustalana procentowo w stosunku do przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce, a nie ustalana kwotowo."

Specjalistą nie jestem, ale nie wydaje mi się, żeby przedsiębiorcy mniejszych firm, byli zadowoleni. W tym temacie już się wypowiedzieli na ten temat mądrzejsi ode mnie.


 
Przemek merytorycznie, Rudy tylko glupi usmiech caly czas, Olejnik ciagle opis i wymusza by obaj krytykowali pis ciagle mowiac o ich pomyslach.
 
Elegancko, lewacka kurwa zaorana, Olejnik nie udało sie wyciągnąć hejtu na PIS bo w konsekwencji zakonczono program tym ze "Pis ma raje iz nie chce uchodćców". No ale w mediach i ta bedzie ze "Rudy zaorał Wiplera".
 
Teraz na tvn 24 propagandowka "Czarno na bialym" i oczywiscie w nim "niespodziewanie" Zandberg, obwieszczony zwyciezca wczorajszej debaty :facepalm:
 
Teraz na tvn 24 propagandowka "Czarno na bialym" i oczywiscie w nim "niespodziewanie" Zandberg, obwieszczony zwyciezca wczorajszej debaty :facepalm:

I zwycięsca dzisiejszej konfrontacji z Wiplerem. Teraz będzie przeonywal ze Wipler rasista i straszy innymi nacjami - i już mamy gotowy wydzwiek, ze Rudy wygrał z nazistą.
 
Czekam na wrzut jakiś, bo posrała mi się wtyczka silverlight w robocie i nie mogłem słuchać rozmowy. Obiektywnie Panowie jak wyszło?
 
Teraz na tvn 24 propagandowka "Czarno na bialym" i oczywiscie w nim "niespodziewanie" Zandberg, obwieszczony zwyciezca wczorajszej debaty :facepalm:
Mnie tam cieszy te sztuczne promowanie tego nowopowstałego zbioru komunistów, gdyż automatycznie osłabiają swych czerwonych braci zza miedzy. Co z tego wynika - jedni parodyści i tak nie zdobędą nawet połowy wymaganego progu wyborczego, a drudzy będą znaczyć tyle, co nic.
 
Patrzę ile osób ostatnio w tym temacie pyta się o Petru-nie bądźcie zaskoczeni dobrym wynikiem.


Eh trzeba było się do komitetu zgłosić i zrobić karierę jak jakiś Nowak :boystop:
 
Swoją drogą, był tu typ co pisał, że Korwin przegrywa bo używa się słowa "zaorać". Rozumiem, że słowo "zmiażdżyć " to czymś się rózni?
otoz te dwa slowa roznia sie tym, ze w tym pierwszym pierwsza litera jest "z", druga "a", trzecia "o", czwarta "r", piata "a" i szosta "c".
W tym, drugim, natomiast pierwsza litera jest "z", druga "m", trzecia "i", czwarta "a", piata "z", szosta "d", siodma "z", osma "y" i dziewiata "c".
Mam nadzieje, ze pomoglem.
 
otoz te dwa slowa roznia sie tym, ze w tym pierwszym pierwsza litera jest "z", druga "a", trzecia "o", czwarta "r", piata "a" i szosta "c".
W tym, drugim, natomiast pierwsza litera jest "z", druga "m", trzecia "i", czwarta "a", piata "z", szosta "d", siodma "z", osma "y" i dziewiata "c".
Mam nadzieje, ze pomoglem.

Byłeś kolejnym na mojej liście ale na zlocie się musze z Tobą napić, zamiast zabić :D Co zrobić.
 
Back
Top