Polityka

Wszystko o Stonodze powiedzial Sumlinski. Sumlinski ma kwity na potwierdzenie swoich slow, Stonoga nie. Pisal juz, ze Kaczynski jest homoseksualista i jakies inne historie, po ktorych kierowca autobusu zaczal klaskac, szkoda czasu na czytanie.
Tzn, co powiedział? Nie mam za bardzo ostatnio czasu się wgłębiać. Możesz zrobić jakiś skrót?
 
Tzn, co powiedział? Nie mam za bardzo ostatnio czasu się wgłębiać. Możesz zrobić jakiś skrót?
W skrocie mowil, ze to czlowiek na pasku sluzb tajnych i zaden przyjaciel Leppera (donosil nawet na Leppera jak sam siedzial).
 
W skrocie mowil, ze to czlowiek na pasku sluzb tajnych i zaden przyjaciel Leppera (donosil nawet na Leppera jak sam siedzial).
To, że służby za nim stoją to pewne, ale czy ma jakieś twarde dowody? Bo w sumie to nic odkrywczego.
 
Niech będzie i człowiekiem służb, robotę zrobił rozbijając Platformę swoimi wrzutkami. Na PiS nic nie ma konkretnego poza takimi pierdolnikami, że Kaczyński dmucha szofera, bo oni nie są u władzy i Jarek nie jest na tyle głupi, aby dawać się tak łatwo udupić.
 
To, że służby za nim stoją to pewne, ale czy ma jakieś twarde dowody? Bo w sumie to nic odkrywczego.
Kwity pokazal tylko w zwiazku z Lepperem, bo ringtv mu nie powiedzieli, ze ma byc o Stonodze. W listopadzie ma byc drugi program z nim i powiedzial, ze przyniesie wiecej.
 
12112345_1001098079941516_8143642949193048751_n.jpg

Oramy dzisiaj neomarksistów.

:windu: 2 lewakow na jednego, walcz Przemyslaw!
 
:windu: 2 lewakow na jednego, walcz Przemyslaw!

Oramy. Miazdzymy. Anihilujemy. Masakrujemy. A potem kurwa 5%. Wlasnie takie gowniarskie teksty, porownania odpychaja racjonalnych ludzi od Korwina. To wyglada tak jakby caly sztab Korwina dzialajacy w internecie to zbior ludzi z gimnazjum. No chyba, ze taki jest ich target to PRZEPRASZAM :)
 
Oramy. Miazdzymy. Anihilujemy. Masakrujemy. A potem kurwa 5%. Wlasnie takie gowniarskie teksty, porownania odpychaja racjonalnych ludzi od Korwina. To wyglada tak jakby caly sztab Korwina dzialajacy w internecie to zbior ludzi z gimnazjum.

No tak, ludzie nie głosują na Korwina bo jego ludzie merytorycznie pokonują przeciwników i do slangu weszło określenie "zaorać".
I z tego powodu zagłosują na PIS i PO które nie ora, jest po prostu głupie i używa jakże dorosłych, nie gimnazjalnych słów jak "zdrajcy, faszyści, katotaliban, oszołomy".
 
Oramy. Miazdzymy. Anihilujemy. Masakrujemy. A potem kurwa 5%. Wlasnie takie gowniarskie teksty, porownania odpychaja racjonalnych ludzi od Korwina. To wyglada tak jakby caly sztab Korwina dzialajacy w internecie to zbior ludzi z gimnazjum. No chyba, ze taki jest ich target to PRZEPRASZAM :)
Jakbym był w jego sztabie to bym pisał inaczej. Wyjmij kij z dupy może, bo tutaj często ironizujemy, nawet z tych, do których nam najbliżej.
 
No tak, ludzie nie głosują na Korwina bo jego ludzie merytorycznie pokonują przeciwników i do slangu weszło określenie "zaorać".
I z tego powodu zagłosują na PIS i PO które nie ora, jest po prostu głupie i używa jakże dorosłych, nie gimnazjalnych słów jak "zdrajcy, faszyści, katotaliban, oszołomy".

Ze skrajnosci w skrajnosc. Jakby w slowniku brakowalo czegos wywazonego pomiedzy zaorac, miazdzyc, a zdrajcy faszysci.

Jakbym był w jego sztabie to bym pisał inaczej. Wyjmij kij z dupy może, bo tutaj często ironizujemy, nawet z tych, do których nam najbliżej.

No wlasnie chyba Ty wyjmij kij z dupy bo ewidetnie Cie to zabolalo. Moj wpis tez byl czysta ironia :)
 
Jakbym był w jego sztabie to bym pisał inaczej. Wyjmij kij z dupy może, bo tutaj często ironizujemy, nawet z tych, do których nam najbliżej.
Ale kokaina ma rację-oni tylko robią szoł. Zwykłych ludzi to odrzuca jak palikot ze świnią.
 
Ze skrajnosci w skrajnosc. Jakby w slowniku brakowalo czegos wywazonego pomiedzy zaorac, miazdzyc, a zdrajcy faszysci.
\

A zaorać intelektualnie to jakieś straszne stwierdzenie? Zwłaszcza, żę w TV ludzie go nie słyszą, występuje tylko w internecie. Równożędnie z "pokonać"
 
Ze skrajnosci w skrajnosc. Jakby w slowniku brakowalo czegos wywazonego pomiedzy zaorac, miazdzyc, a zdrajcy faszysci.



No wlasnie chyba Ty wyjmij kij z dupy bo ewidetnie Cie to zabolalo. Moj wpis tez byl czysta ironia :)
Albo masakrujesz lewaków, albo sam będziesz zmasakrowany, prosty wybór. ORAMY ICH!
Ale kokaina ma rację-oni tylko robią szoł. Zwykłych ludzi to odrzuca jak palikot ze świnią.
Masu Ty krytykujesz wszystkich, na kogo idziesz głosować, kto jest godzien Twojego głosu, tylko mi nie mów, że Petru, bo nici z piwa!
 
Albo masakrujesz lewaków, albo sam będziesz zmasakrowany, prosty wybór. ORAMY ICH!

Masu Ty krytykujesz wszystkich, na kogo idziesz głosować, kto jest godzien Twojego głosu, tylko mi nie mów, że Petru, bo nici z piwa!
Nie czujesz ironii intelekstualisty kokainy gimbokorwinisto. @Masu kto robił show w debacie?
 
A zaorać intelektualnie to jakieś straszne stwierdzenie? Zwłaszcza, żę w TV ludzie go nie słyszą, występuje tylko w internecie. Równożędnie z "pokonać"

Wiadomo, ze nie jest to JAKIES STRASZNE, ale oni uzywaja praktycznie tylko takich. Dodatkowo powiedzmy sobie szczerze kampania Korwina jest budowana w internecie - w telewizji praktycznie nie istnieje oprocz paru rodzynkow. Dlatego powinni zadbac o jezyk w internecie, a na pewno przyciagna nowych ludzi do siebie.
 
Wiadomo, ze nie jest to JAKIES STRASZNE, ale oni uzywaja praktycznie tylko takich. Dodatkowo powiedzmy sobie szczerze kampania Korwina jest budowana w internecie - w telewizji praktycznie nie istnieje oprocz paru rodzynkow. Dlatego powinni zadbac o jezyk w internecie, a na pewno przyciagna tych ludzi.
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz:). Do kogo dotrą w internecie, do ludzi w wieku podeszłym czy średnim? Większość nie wie jak komputer odpalić. Do ludzi w wieku produktywnym? Owszem, ale oni potrafią odróżnić poglądy Korwina od gimbo pierdolenia (które sam uskuteczniam huehue) Może do młodych nie dotrą przez tę retorykę?
 
Ale sobie jedziecie nawet sami po sobie ;) Na Korwina tak z ciekawości że zapytam to jaki procent ludzi po 30tce głosuje?
 
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz:). Do kogo dotrą w internecie, do ludzi w wieku podeszłym czy średnim? Większość nie wie jak komputer odpalić. Do ludzi w wieku produktywnym? Owszem, ale oni potrafią odróżnić poglądy Korwina od gimbo pierdolenia (które sam uskuteczniam huehue) Może do młodych nie dotrą przez tę retorykę?

Masz duzo racji, ale kiedy walczy sie o kazdy malutki procencik powinni starac sie ugrac cos w kazdej grupie. Tak jak pisalem wczesniej mozna wszystko wyposrodkowac, albo mozna chociaz podzielic kampanie na 2 rozne obozy. Moze jestem slepy ale ja widze ciagle jeden oboz, z jedna obrana sciezka prowadzenia kampanii.

Akurat wedlug badan ludzi w srednim wieku w internecie jest bardzoo duzo.

Udalo mi sie znalezc:

Łącznie 76,6 proc. Polaków posiadało dostęp do Internetu w okresie I - III 2015 r. – wśród nich 50,7 proc. to kobiety. Najliczniejszą grupę wiekową użytkowników sieci stanowią osoby w przedziale 25 – 39 lat (36,3 proc.), następnie w wieku 40 – 59 lat (33,9 proc.). Najmniejszy odsetek Polaków korzystających z sieci to osoby mające 60 lat i więcej (10 proc).



Potem bedzie placz ze narod glupi bo znowu wyszlo 5%. Uciekam zaorac sie na silke :)
 
Korwina poglądy nie są popularne wśród ludzi w wieku 50+, którzy często wychwalają czasy komuny, z reguły nie korzystają z internetu, a informacje czerpią z gazet i telewizji, więc nie ma sensu marnować czasu i pieniędzy w docieraniu do tej grupy. W dodatku media głównego nurtu robią wszystko aby zdeformować obraz jego partii.
 
Masz duzo racji, ale kiedy walczy sie o kazdy malutki procencik powinni starac sie ugrac cos w kazdej grupie. Tak jak pisalem wczesniej mozna wszystko wyposrodkowac, albo mozna chociaz podzielic kampanie na 2 rozne obozy. Moze jestem slepy ale ja widze ciagle jeden oboz, z jedna obrana sciezka prowadzenia kampanii.

Akurat wedlug badan ludzi w srednim wieku w internecie jest bardzoo duzo.

Potem bedzie placz ze narod glupi bo znowu wyszlo 5%. Uciekam zaorac sie na silke :)
Ja sobie robie żywotne jaja z orania i masakrowania, gdyż trafia to w moje poczucie humoru, ale jak dla mnie przyczyną słabego wyniku Korwina nie jest retoryka, a mentalność ludzi wychowanych w socjaliźmie. Podejrzewam, że większość sobie nie wyobraża, że można samemu dbać o własne potrzeby, oni uważają, że państwo MA się nami zaopiekować. Ludzie wychowani w komuniźmie muszą wymrzeć, ale nie wiem skąd biorą się neolewaki, którzy chcą ludziom zaradnym zabrać 75% pensji, żeby oddać ją ludziom leniwym. Dla mnie to taka sama zagadka jak Roswell.
 
Hmm pewnie i tak robią te media głównego nurtu aczkolwiek ta cipka Miriam czy jak jej tam co nie wiedziała nic na temat Tacher to była żenada. Możecie sobie mówić że to było ustawione ale sorki - normalny wyborca widzi i wie, że to tylko paprotka bez mózgu. W żadnej ustawce nie dałoby się tak zaorać ani Millera ani Tuska ani Aleksandra Halla czy jakiś tam speców od Kaczyńskiego. Oczywiście sam Korwin wielki filozof tez jest nie do przegadania .
Krótko mówiąc wydaje mi sie że ludzie oddają głosy na polityków, cwanych i sprawnych manipulatorów za którymi stoją pieniądze, służby czy majacych inne zaplecze. A zapleczem Korwina jest jego niewyparzony język i to wszystko. wyborca w wieku srednim nawet nie musi słuchać jego programu i smętnego pierdolenia bo sa to tylko wygłupy i mundrości tego pana z muszką co pajacował tak samo 10 20 30 lat temu. Taki freak. Rozumiem że trafia w gusta młodych zbuntowanych itp ale sorki - kto by chciał takiego prezydenta i taką partię u władzy z paprotką i pijaczkiem wiplerem. Własnie tylko 5%.
No i niestety dla tego znów mamy rozgywkę między Po i PIS. Nawet nie wiem ile partii jeszcze startuje do sejmu bo i tak głos na cokolwiek innego to głos wyjebany w błoto.
 
Hmm pewnie i tak robią te media głównego nurtu aczkolwiek ta cipka Miriam czy jak jej tam co nie wiedziała nic na temat Tacher to była żenada. Możecie sobie mówić że to było ustawione ale sorki - normalny wyborca widzi i wie, że to tylko paprotka bez mózgu. W żadnej ustawce nie dałby się tak zaorać ani Miller ani Tuska ani Aleksander Hall czy jakiś tam spec od Kaczyńskiego. Oczywiście sam Korwin wielki filozof tez jest nie do przegadania .
Krótko mówiąc wydaje mi sie że ludzie oddają głosy na polityków, cwanych i sprawnych manipulatorów za którymi stoją pieniądze, służby czy majacych inne zaplecze. A zapleczem Korwina jest jego niewyparzony język i to wszystko. wyborca w wieku srednim nawet nie musi słuchać jego programu i smętnego pierdolenia bo sa to tylko wygłupy i mundrości tego pana z muszką co pajacował tak samo 10 20 30 lat temu. Taki freak. Rozumiem że trafia w gusta młodych zbuntowanych itp ale sorki - kto by chciał takiego prezydenta i taką partię u władzy z paprotką i pijaczkiem wiplerem. Własnie tylko 5%.
No i niestety dla tego znów mamy rozgywkę między Po i PIS. Nawet nie wiem ile partii jeszcze startuje do sejmu bo i tak głos na cokolwiek innego to głos wyjebany w błoto.

Albo inaczej - ludzie po 30 głosuja na PO i PIS bo słuchają tylko ich pierdolenia niczym nie popartego, a na Korwina głosuja ludzie ktorzy znaja program, a nie glosuja Ci którzy pierdola "bo Korwin to debil i mówil o Hitlerze". Dlaczego głównym argumentem przeciwko Korwinowi, nie jest , jak piszesz to ze uwazaja jego program za zly, nierealny, gimnazjalny - o tym programie nie dyskutuja - tylko pierdolą o gwalceniu kobiet i muszce?

W przeciwieństwie do Korwina który zawsze mówi merytorycnzie i na temat, podczas gdy oponent mówi ogólnii "zrobimy dobrze, ale nie powiemy w jaki sposob, po prostu bedzie dobrze". Korwin mówi w jaki sposób i wytyka nielogicznosci przeciwników. Mało który polityk tak robi.
Właśnie dlatego Korwin zdobywa popularność - bo nie wygrywa debat przegadaniem, ale merytoryką.

A to, że ma głupią Mirian nie oznacza ze on, czy cała partia jest głupia. Inne partie mają wieszosc głupią, w tym ich wodzów któzy nie wiedzą kto jest komisarzem ONZ czy z kim graniczą Węgry. Korwin, jak sam zauważyłeś, można sie czepic ze ma jedną glupia osobe na 100 mądrych. Inni mają 99 głupich i jedną mądrą.
 
No masz racje w sumie. Więc Korwin powinien zamknać się i nie gadać o Hitlerze a sterować jakimis nowo niby odkrytymi politykami i wtedy ktoś może zwróci uwage na jego wielki program. Ale i tak jeśli w tym programie będzie o karze smierci i likwidowaniu państwa to bye bye
 
No masz racje w sumie. Więc Korwin powinien zamknać się i nie gadać o Hitlerze a sterować jakimis nowo niby odkrytymi politykami i wtedy ktoś może zwróci uwage na jego wielki program. Ale i tak jeśli w tym programie będzie o karze smierci i likwidowaniu państwa to bye bye
Wiesz, Korwin to nie jest człowiek, który jest w stanie postawić dwie cegły na sobie, ale to jest człowiek, który jest w stanie rozwalić każdy najtwardszy bunkier. Dlatego ja mam nadzieję, że wraz z jego sukcesem, pojawią się ludzie, którzy myślą podobnie jak on i spróbują przepchnąc ustawy, które proponuje Janusz. Nie łudzę się, że on sam może coś zrobić poza destrukcją. Ale siłę przebicia ma, dlatego dostanie mój głos.
 
Back
Top