Polityka

@mahonek polecam trzymać się tu tematu: POLITYKA, inaczej zablokuję Ci dostęp do niego.

Co do wyborów, ładnie postów natrzepaliście:))) Właśnie wysłałem tekst do proKapa, zobaczymy kiedy opublikują.
 
jeśli Jarek będzie miał okazję to zrobi z nich przystawki i wykończy przy pierwszej okazji.

Jestem przekonany, ze idolem Jarka jest Stalin i Lenin. Powaznie. Te zagrywki ma niczym wojujacy marksista-leninista, ktory uwaza, ze nie potrzebuje wokol siebie partnerow do dyskusji, wiec ich wykancza przy pierwszej lepszej okazji, niczym komunisci wykonczyli inne partie przed powstaniem PZPRu. Ktokolwiek bedzie tworzyl nowe, niech lepiej zaprzegnie kumatych ludzi, a nie bande celebrytow-polglowkow, bo wjada w nich jak motor w kury.
 
HA! WB moze jako pierwsza opuscic UE, bedzie referendum za rok, dwa.
http://www.tvp.info/20001844/wielka...waniu-brytyjczykow-by-pozostali-we-wspolnocie

Prezydent Liberlandii tam chyba jakas firme otworzy i bedzie unikal podatkow ;p plan na raj podatkowy. tylko jak zapewnic porzadek? policja?

Na kilometrze kwadratowym nie będzie to kosztowne. Kilka milionów, jeżeli zmianie sie to w jakis miedzynarodowy piznes podatkowy to nawet miliardów, zysków, to milion czy dwa rocznie na policje to grosze. Możiwe nawet ze na miesjcu bedzie nieszkac kilkanascie osób, plus kilkaset tysiecy jako turysci w ciagu roku, ludzie od fikcyjnego obywatelstwa któzy musza sie stawic raz w zyciu w urzedzie by przyjac obywatelstwo i placic podatki. Po co policja
 
Na kilometrze kwadratowym nie będzie to kosztowne. Kilka milionów, jeżeli zmianie sie to w jakis miedzynarodowy piznes podatkowy to nawet miliardów, zysków, to milion czy dwa rocznie na policje to grosze. Możiwe nawet ze na miesjcu bedzie nieszkac kilkanascie osób, plus kilkaset tysiecy jako turysci w ciagu roku, ludzie od fikcyjnego obywatelstwa któzy musza sie stawic raz w zyciu w urzedzie by przyjac obywatelstwo i placic podatki. Po co policja

trzeba jeszcze napisac prawo ! to troche skomplikowne. Policja po to bys mial do kogo zglosic kradziez.
 
trzeba jeszcze napisac prawo ! to troche skomplikowne. Policja po to bys mial do kogo zglosic kradziez.

Więc będzie, tania policja, na małym terenie. Pewnie mniejsze koszta tej policji będą niż utrzymanie posterunku w najmniejszej dzielnicy mojego 30 tys. miasta.

Więc napiszę sie prawo, od setek lat powstaa nowe panstwa, pisze sie nowe prawa, nie problem, prawnicy są ogólnodostępni.
 
Pudzian posłem, dobre. Chociaż w tym szaleństwie jest metoda. Mariusz, niczym człowiek orkiestra. Wyciągnął MMA z podziemia na salony, wciągnie antysystemowców do parlamentu :D
 
Back
Top