Polityka

Nie wiem, ale chyba ten mem to bardziej do tego wpisu pasuje.
Nie jest dziwne, że wyborcy KO popierający federalizację Unii wraz z chorymi propozycjami komuny w nowym wydaniu serwowanymi nam przez unijnych komisarzy i tych, którzy za nimi stoją - nie odróżniają rewolucji w oparciu o kulturowy marksizm od organizowania się celem ewentualnej obrony wypracowanych przez lata wartości cywilizacji łacińskiej (choć przykład McClanahana, kandydata na gubernatora Misouri, który wskazał na ten kanał - podałem nieco z przymrużeniem oka ale jednocześnie jako odpowiedź na ewentualne zniechęcenie, bierność i pesymizm typu "no kurwa nic nie da się już zrobić" oraz jako przykład tego jaką formę skutków i odpowiedź na lewicowe zapędy mogą powstać i, jak widać - już powstają, a to przecież dopiero początek i przedsmak tego co może zacząć się odkurwiać).
 
Jestem tak zagorzałym żydki3m, że napleta z jajami obciąłem. :facepalm:
Szkoda, że nie widzisz, że jest jedna podstawowa opcja - polska

janusz-korwin-mikke-janusz.gif


Ale to byla propozycja @szplin nie moja.

I nie jest to glupi pomysl.

Gdp per capita

Promowana przez Konfederacje opcja wschodniorosyjska. - 14,3k $

Promowana przeze mnie opcja EU - 23k $ srednia EU 44k $ mamy jeszcze co gonic.

Promowana przez @szplina opcja zydowska - 105k $ !!!!!!

Ciezko nie przyznac mu racji, ze to jednak najlepsza droga pod katem ekonomicznym.
 
Ale to byla propozycja @szplin nie moja.

I nie jest to glupi pomysl.

Gdp per capita

Promowana przez Konfederacje opcja wschodniorosyjska. - 14,3k $

Promowana przeze mnie opcja EU - 23k $ srednia EU 44k $ mamy jeszcze co gonic.

Promowana przez @szplina opcja zydowska - 105k $ !!!!!!

Ciezko nie przyznac mu racji, ze to jednak najlepsza droga pod katem ekonomicznym.
Co Ty pierdolisz? Tuskowe zjebaństwo za mocno Ci wjechało
 
Taaa, tusk wjechał aż po bile, jak Fułek w jego żonę - kto nie chce być sługa szwabów ten jest agentem ruski. Jedyna alternatywa to bycie podnóżkiem żydowskim. :frankapprove:
Uwazasz, ze Polska moze byc niezaleznym i neutralnym krajem, mimo swojego polozenia geograficznego? Ja jestem za, ale wiem, ze takie aspiracje zazwyczaj koncza sie 100 letnim niebytem na mapie.
 
Postęp i szpitale!
W kwietniu tego roku pojawiły się wyniki badania, które obejmowało dane pochodzące od ponad 90 milionów pacjentów w całych Stanach Zjednoczonych. Wynik:

- 12-krotny wskaźnik samobójstw po operacji "afirmującej płeć"

"Results Individuals who underwent gender-affirming surgery had a 12.12-fold higher suicide attempt risk than those who did not."
 
W kwietniu tego roku pojawiły się wyniki badania, które obejmowało dane pochodzące od ponad 90 milionów pacjentów w całych Stanach Zjednoczonych. Wynik:

- 12-krotny wskaźnik samobójstw po operacji "afirmującej płeć"

"Results Individuals who underwent gender-affirming surgery had a 12.12-fold higher suicide attempt risk than those who did not."
I prawidłowo, przynajmniej kolejki do psychiatry i psychologa się zmniejszają, no i nie trzeba pompować kasy w terapię dla takich
:tiphatb:
 
Tak sobie teraz myślę, że nie ma czegoś takiego jak "opcja UE", to tylko taki eufemizm na "opcję niemiecką". Portugalię gówno jakaś Polska obchodzi.
Jeśli już to opcje: rosyjska, niemiecka albo żydowska (wg powyższej dyskusji), wypadałoby w końcu stanąć z prawdą twarzą w twarz i przestać się bać o niej mówić.
Pytanie: skoro takie opcje mamy do wyboru to w jakiej jesteśmy obecnie?
 
Last edited:
Tak sobie teraz myślę, że nie ma czegoś takiego jak "opcja UE", to tylko taki eufemizm na "opcję Niemiecką". Portugalię gówno jakaś Polska obchodzi.
Jeśli już to opcje: rosyjska, niemiecka albo żydowska (wg powyższej dyskusji), wypadałoby w końcu stanąć z prawdą twarzą w twarz i przestać się bać o niej mówić.
Pytanie: skoro takie opcje mamy do wyboru to w jakiej jesteśmy obecnie?
Masz calkowita racje. Od 20 lat opcja niemiecka.
 

Niektórzy się śmieją, pytają: "to kto w końcu? niemcy, żydzi czy reptilianie?", a rzeczywistość jest taka, że to wszystko na raz może być prawda.
Słowa Sienkiewicza, że Polska istnieje tylko teoretycznie a w praktyce to chuj, dupa i kamieni kupa to jedne z niewiele słów prawdy jakie padły z ust polityka.
Polska teraz wydaje się być otwartym placem zabaw dla służb wywiadowczych każdego kraju, który ma ochotę się tu pobawić.
Nie zdziwiłoby mnie gdyby jakieś afrykańskie bantustany z sukcesem realizowały swoje zadaniówki, choćby w formie ćwiczeń.

Przecież jeszcze niedawno Suski chwalił się, że smartfona, którego używa, dostał w prezencie od chińskiej delegacji. Czaicie? Normalnie można tu wjechać, dać politykowi urządzenie, de facto, szpiegowskie a ten się ucieszy jak dziecko, wsadzi go do kieszeni i pójdzie pracować nad sprawami państwa... :confused:
 
Ci co zlikwidowali większość jednostek wojskowych na ścianie wschodniej i bojkotowali budowę zapory na granicy z Białorusią dziś się biorą za wzmacnianie wschodniej granicy. Wstydu za grosz nie mają a ich wyborcy rozumu


Bosak poblogoslawil Tuska jako najwiekszego patriote polskiego i obronce naszego kraju. Mam nadzieje, ze wyborcy Konfederacji wykaza sie rozumem i mu przyklasna. Inaczej bedzie wstyd.
 


Bosak poblogoslawil Tuska jako najwiekszego patriote polskiego i obronce naszego kraju. Mam nadzieje, ze wyborcy Konfederacji wykaza sie rozumem i mu przyklasna. Inaczej bedzie wstyd.

Potrafisz zrozumieć czytany tekst czy tylko spijasz to co poda tusk i tvn? Bosak napisał wyraźnie, że to tusk to zwykła kurwa, która pod soich debili przy okazji wyborów gra kartą "pis to ruskie a my chronimy przed ruskiem". A że przy okazji wzmacnianie armii jest korzystne dla Polski to inna sprawa. Tusk to kurwa zwykła a jego wyborcy to debile.
 
Potrafisz zrozumieć czytany tekst czy tylko spijasz to co poda tusk i tvn? Bosak napisał wyraźnie, że to tusk to zwykła kurwa, która pod soich debili przy okazji wyborów gra kartą "pis to ruskie a my chronimy przed ruskiem". A że przy okazji wzmacnianie armii jest korzystne dla Polski to inna sprawa. Tusk to kurwa zwykła a jego wyborcy to debile.
Ale to bedzie go wspieral w tych dzialaniach czy nie?
 
przeczytaj raz jeszcze post Bosaka i zastanów się
No moge sie mylic, ale napisal, ze Tusk jest takim samym patriota jak Kaczynski, bedzie bronil Polski i jej granic, a te wszystkie pierdolenia wczesniej byly dla debili z lewicy, zeby pomogli mu odsunac PIS od wladzy.

Ty to jakos inaczej czytasz?
 
Potrafisz zrozumieć czytany tekst czy tylko spijasz to co poda tusk i tvn? Bosak napisał wyraźnie, że to tusk to zwykła kurwa, która pod soich debili przy okazji wyborów gra kartą "pis to ruskie a my chronimy przed ruskiem". A że przy okazji wzmacnianie armii jest korzystne dla Polski to inna sprawa. Tusk to kurwa zwykła a jego wyborcy to debile.
Wzmocnienie armii i granic to wstęp do Twierdzy Europa.
 
Bosak poblogoslawil Tuska jako najwiekszego patriote polskiego i obronce naszego kraju.
No moge sie mylic, ale napisal, ze Tusk jest takim samym patriota jak Kaczynski, bedzie bronil Polski i jej granic, a te wszystkie pierdolenia wczesniej byly dla debili z lewicy, zeby pomogli mu odsunac PIS od wladzy.

Ty to jakos inaczej czytasz?
I chuj, dyskutuj z takim
 
Back
Top