Polityka

Chcemy Ukraińców, bo przede wszystkim gospodarka.
Jeśli czytałeś uważnie co odpowiedział Pisarski i nie wytykasz, że nie wziął pod uwagę kosztów, których nie chcesz widzieć (Ukraińcy korzystają nie tylko z naszych szpitali, szkół, itd ale głównie należy pamiętać w jakiej wysokości otrzymali od nas pomoc militarną, finansową, a chodzi wg różnych szacunków od 100 do 300 miliardów), to nie dziwota, że należysz do pelikanatu KO.
 
Jeśli czytałeś uważnie co odpowiedział Pisarski i nie wytykasz, że nie wziął pod uwagę kosztów, których nie chcesz widzieć (Ukraińcy korzystają nie tylko z naszych szpitali, szkół, itd ale głównie należy pamiętać w jakiej wysokości otrzymali od nas pomoc militarną, finansową, a chodzi wg różnych szacunków od 100 do 300 miliardów), to nie dziwota, że należysz do pelikanatu KO.
Co to jest 200 mld kosztów socjalnych skoro zwiększają PKB o 19 mld?! Pomyśl trochę
 
Jeśli czytałeś uważnie co odpowiedział Pisarski i nie wytykasz, że nie wziął pod uwagę kosztów, których nie chcesz widzieć (Ukraińcy korzystają nie tylko z naszych szpitali, szkół, itd ale głównie należy pamiętać w jakiej wysokości otrzymali od nas pomoc militarną, finansową, a chodzi wg różnych szacunków od 100 do 300 miliardów), to nie dziwota, że należysz do pelikanatu KO.

Pomoc militarna to coś co popierają nawet Twoi idole tacy jak Bosak i Mentzen. I to jest coś co było słuszne niezależnie od tego czy mamy tutaj imigrantów czy ich byśmy nie mieli. To nie jest koszt który powinien wchodzić w te kalkulację, bo to była inwestycja w nasze bezpieczeństwo.
 
Pomoc militarna to coś co popierają nawet Twoi idole tacy jak Bosak i Mentzen
Łżesz jak pies. Po pierwsze - wymienieni nie popierają tak silnie rozbuchanej pomocy, optują za pomaganiem z głową i w imię zasady coś za coś. Po drugie - nie mam żadnych idoli.
To nie jest koszt który powinien wchodzić w te kalkulację, bo to była inwestycja w nasze bezpieczeństwo.
To zawyżony koszt, a jest on wysoko ponad miarę i w zamian mamy gówno, a nie tam jakąś wydumaną inwestycję w nasze bezpieczeństwo. Rozbrajanie kraju ma poprawiać jego bezpieczeństwo? POPiS niczego nie zrobił sensownego na tym polu.
------------------------------------
@Siwy25_1 @Miskatonic @szplin @ninja @QŃ. @murphyMc @hatemenow ...całe cohones! Prócz rzecz jasna pelikanatu KO i przystawek... Chyba trzeba zaczynać, jak inni:



:jimcarrey:
 
Last edited:
tak, wybieram federalną unię
Zdjęcie
 
Łżesz jak pies. Po pierwsze - wymienieni nie popierają tak silnie rozbuchanej pomocy, optują za pomaganiem z głową i w imię zasady coś za coś. Po drugie - nie mam żadnych idoli.

To zawyżony koszt, a jest on wysoko ponad miarę i w zamian mamy gówno, a nie tam jakąś wydumaną inwestycję w nasze bezpieczeństwo. Rozbrajanie kraju ma poprawiać jego bezpieczeństwo? POPiS niczego nie zrobił sensownego na tym polu.
------------------------------------
@Siwy25_1 @Miskatonic @szplin @ninja @QŃ. @murphyMc @hatemenow ...całe cohones! Prócz rzecz jasna pelikanatu KO i przystawek... Chyba trzeba zaczynać, jak inni:



:jimcarrey:

Są już jakieś zalążki grup polskich graczy w majnkrafta?
 
Najważniejsze, ze PiS nie rządzi

Ja bym poszedł dalej i zakazał socjal mediów w ogóle
:tiphatb:

cohones też?

zwłaszcza
:roberteyeblinking:

kurwa jak ja kocham sobie na koniec tygodnia zjeść przed monitorem i poczytać te rozkminki... Piękna sprawa. tutaj serio by się przydało jakoś organizowac i zrobić jakiś jebany przewrót w tym kraju.... Wziąć potem najlepszych specjalistów z danych dziedzin żeby poustawiali rzeczy.... ALE najpierw wyjebac te wzzystie kurwy z wiejskiej na zbity pysk - w sensie no partie jakies musialyby byc pewnie ale jestem przekonany ze na wiekszosc tych pajacy są kwity.... tylko oni się szachuja nimi nawzajem... I tylko robia co zmiana rządu teatrzyk - komisję nr 66543456 z której jak zwykle nic nie wynika...
 
Last edited:
Nie wiem, ale chyba ten mem to bardziej do tego wpisu pasuje.

@Siwy25_1 @Miskatonic @szplin @ninja @QŃ. @murphyMc @hatemenow ...całe cohones! Prócz rzecz jasna pelikanatu KO i przystawek... Chyba trzeba zaczynać, jak inni:



:jimcarrey:



No i miej chociaz na tyle przyzwoitosci, by zauwazyc, ze jak @szplin pytal czy jestem za EU czy za ZSRR to nie powiedzial mi, ze jest jeszcze trzecia ciekawa opcja na stole, opcja zydowska, ktorej sam jest zagorzalym zwolennikiem.
 

 
Nie wiem, ale chyba ten mem to bardziej do tego wpisu pasuje.




No i miej chociaz na tyle przyzwoitosci, by zauwazyc, ze jak @szplin pytal czy jestem za EU czy za ZSRR to nie powiedzial mi, ze jest jeszcze trzecia ciekawa opcja na stole, opcja zydowska, ktorej sam jest zagorzalym zwolennikiem.
Jestem tak zagorzałym żydki3m, że napleta z jajami obciąłem. :facepalm:
Szkoda, że nie widzisz, że jest jedna podstawowa opcja - polska
 
  • Like
Reactions: spa
Back
Top