Polityka

To prawda. Jest to żenujące, ta cała dzieciarnia. Kijem przez dupę przyłożyć, żeby szybciej dorośli.
tylko w świecie Korwina mógłbyś dziecku przyłożyć bez konsekwencji, w prawdziwym przyłożysz i dziecko Ci czasami zabiorą
 
Dopiero teraz udało mi się zasiąść spokojnie przed kompem. Więc pozwólcie państwo że i ja w kilku zdaniach podsumuję pierwszą turę.

:applause::applause::applause:Paweł Kukiz :applause::applause::applause: Nie wierzyłem w tak dobry wynik. Jak Palade w prognozie piątkowej zapodał mu 20% to uznałem że odfrunął.

Panie Komorowski proszę pakować torby i wypierdalać w jakieś bory Tucholskie. Lis, TVN i Wyborcza już tego nie odkręcą.

Duda osiągnął niewątpliwy sukces.

Korwin niestety nie zmobilizował elektoratu. 3,2% jak widać tyle JKM ma betonu. Z obserwacji stwierdzam że rzeczywiście był potężny przepływ wyborców do Kukiza... ale w skali całego poparcia Pawła było to niewiele (szacuje że 1/4 z tych 20% jest od Mikke).

Reprezentantka czerwonej hołoty bez niespodzianki, podobnie Jarubas.

Palikot mnie zaskoczył myślałem że będzie sporo niżej. A na pewno za kimś z dwójki Braun, Marian. Narodowcy nie zrobili porządku w lokalnych strukturach i mamy efekty. Drecholstwo przejęło władzę a porządni ludzie się odwracają. Szkoda Jacka Wilka bo naprawdę trochę porządnych ludzi za nim stoi.


Za komentarz do wyniku pana z Demokracji Bezpośredniej niech wystarczy ta grafika.
1431285328_cuwwtp_600.jpg



W drugiej turze mój głos wędruje do Dudy. Mam wiele zastrzeżeń do jego kandydatury, ale kampania nienawiści serwowana przez PO i media już mnie przekonała że będzie to dobry wybór.

:bayan:Panie Kukiz pora siąść poważnie do stołu z pozostałymi antysystemowcami.
 
Wejdź na fb JKM i poczytaj komentarze. Takiego jadu nie ma nigdzie indziej. Jak już kiedyś mówiłem, on ma mało wyborców, większość to wyznawcy. Oni są przerażający.
wejdź na profil Komora to szybko zmienisz zdanie :dance:
 
to nie pisz głupot, że nigdzie nie ma
Takiego jak u Korwina absolutnie nigdzie i to podtrzymuję.
Wiecie co jest najgorsze? Nawet Korwin potrafi kulturalnie pogratulować i mówić o współpracy, tylko ci fanatycy pierdolą ciągle kocopoły. Największą wadą JKM nie jest jakiś punkt programu, tylko jego fanatycy, którzy są kompletnie bezkrytyczni.
 
Takiego jak u Korwina absolutnie nigdzie i to podtrzymuję.
Wiecie co jest najgorsze? Nawet Korwin potrafi kulturalnie pogratulować i mówić o współpracy, tylko ci fanatycy pierdolą ciągle kocopoły. Największą wadą JKM nie jest jakiś punkt programu, tylko jego fanatycy, którzy są kompletnie bezkrytyczni.
oczwiście, że nie masz racji
wystarczy kilka sekund żeby to zweryfikować
trzy posty z najwiekszą ilością lajków, sama krytyka Janusza
"Panie Januszu, jest Pan sobą ale może warto pomyśleć nad zmianą przekazu. Jest Pan osobą inteligentną więc nie powinno to Panu sprawić problemów. Póki co widzi Pan co się dzieje, za mądry człowiek nie dotrze do za głupiego społeczeństwa. Inna taktyka i bije ich Pan wszystkich na łeb!"
"utZ KUKIZEM SIĘ PAN DOGADAJ, I WSPÓLNA LISTA NA JESIEŃ.
Bo jak nie, to marnie to widzę."
"Nie wiecie czemu tak słabo? Ja wam powiem! Niech JKM w końcu przestanie nawijać o niewolnikach, neokonserwatywnych kręgach w Ameryce, likwidacji śluby zdrowia z dnia na dzień, o tym że Putin były dobrym prezydentem Polskie!!! Ludzie tak się nie zdobywa elektoratu !! Kiedy w to rozumiecie! Kukiz nawet nie ma programu, a zostawił was (nas) daleko w tyle!! Bo po prostu potrafi mówić chwytliwie i nie pieprzy od rzeczy!!! To jest nauczka i przestroga.. Na spotkaniach to samo, wiecznie o upadku cywilizacji, chińczykach, inne pierdolenie! Czyli wszytko to co nic nie interesuje przeciętnego Romka, Kryśkę czy Stefana! Pisałem to tutaj już kilka razy ale widać tylko ja zauważam że JKM jak pójdzie do telewizji to więcej sobie szkodzi niż pomaga . I to naiwne myślenie że ludzie głosujący na Kukiza, zagłosowali tak bo popierają JOWy, chyba jesteście nie poważni… Zdecydowana większość która zagłosowała na Kukiza nawet nie wie co to JOWy ! Porównajcie wystąpienia Pawła i Janusza w TV to zrozumiecie czemu on zdobył 20% a JKM 5%. Jeśli nic się nie zmieni w postępowaniu samego Korwina to na jesieni będzie wielka porażka! Nie piszę tego żeby kogoś tu hejtować. Po prostu czuje się zirytowany że tyle ludzi wpłaca kasę i wszystko organizuje, a sam kandydat czasem zachowuje się jak by wczoraj się urodził! Proszę wyciągnąć wnioski…"
faltycznie fanatycy :cool:
 
Retoryka Korwina jest po prostu niezrozumiała dla zwykłego zjadacza chleba. Z uwagi na fakt, że w gimnazjum po wypiciu taniego wina pisałem ukradkiem wiersze, stąd zwykle wiem co podmiot liryczny ma na myśli.
 
oczwiście, że nie masz racji
wystarczy kilka sekund żeby to zweryfikować
trzy posty z najwiekszą ilością lajków, sama krytyka Janusza
"Panie Januszu, jest Pan sobą ale może warto pomyśleć nad zmianą przekazu. Jest Pan osobą inteligentną więc nie powinno to Panu sprawić problemów. Póki co widzi Pan co się dzieje, za mądry człowiek nie dotrze do za głupiego społeczeństwa. Inna taktyka i bije ich Pan wszystkich na łeb!"
"utZ KUKIZEM SIĘ PAN DOGADAJ, I WSPÓLNA LISTA NA JESIEŃ.
Bo jak nie, to marnie to widzę."
"Nie wiecie czemu tak słabo? Ja wam powiem! Niech JKM w końcu przestanie nawijać o niewolnikach, neokonserwatywnych kręgach w Ameryce, likwidacji śluby zdrowia z dnia na dzień, o tym że Putin były dobrym prezydentem Polskie!!! Ludzie tak się nie zdobywa elektoratu !! Kiedy w to rozumiecie! Kukiz nawet nie ma programu, a zostawił was (nas) daleko w tyle!! Bo po prostu potrafi mówić chwytliwie i nie pieprzy od rzeczy!!! To jest nauczka i przestroga.. Na spotkaniach to samo, wiecznie o upadku cywilizacji, chińczykach, inne pierdolenie! Czyli wszytko to co nic nie interesuje przeciętnego Romka, Kryśkę czy Stefana! Pisałem to tutaj już kilka razy ale widać tylko ja zauważam że JKM jak pójdzie do telewizji to więcej sobie szkodzi niż pomaga . I to naiwne myślenie że ludzie głosujący na Kukiza, zagłosowali tak bo popierają JOWy, chyba jesteście nie poważni… Zdecydowana większość która zagłosowała na Kukiza nawet nie wie co to JOWy ! Porównajcie wystąpienia Pawła i Janusza w TV to zrozumiecie czemu on zdobył 20% a JKM 5%. Jeśli nic się nie zmieni w postępowaniu samego Korwina to na jesieni będzie wielka porażka! Nie piszę tego żeby kogoś tu hejtować. Po prostu czuje się zirytowany że tyle ludzi wpłaca kasę i wszystko organizuje, a sam kandydat czasem zachowuje się jak by wczoraj się urodził! Proszę wyciągnąć wnioski…"
faltycznie fanatycy :cool:
Naprawdę chcesz się licytować na cytaty? Obalenie argumentu godne stokrotki.
 
Marian ma na razie 0,52%, to będzie lizał, czy kto będzie lizał ? A może Kukiz go weźmie do "Freak Party", w sumie, to na KSW 32 mogli by zrobić walkę z Pudzianem.

marian.jpg
 
Kukiz nieźle ucieka od odpowiedzi o JOWach i gada niesamowite głupoty
Polki rodza dzieci w UK dzięki JOWom, UK jest bogate dzięki JOWom :lol:
 
Back
Top