Polityka

Korwin błąd popełnił wcześniej dając jedynki takim gwiazdom jak Iwaszkiewicz, Żółtek, Marusik - ludziom, którzy NIC nie zrobili w kampanii. Całą robotę w kampanii odwalili obok Korwina - Dziambor, Wilk, Wipler, Berkowicz. I to oni powinni dostac jedynki. Korwin sam sobie winny. Wyhodował nierobów to ma, nieroby się zbuntowały i domagają się ciepłych posadek za nic nierobienie (Marusik, Żółtek). Oni nie chcą iść do parlamentu ani słyszeć o pomyśle, że co rok zmiana w europarlamencie (pierwotnie Żółtka po roku miał Berkowicz zastąpić). Oni chcą emerytury, której by nie dostali jakby odeszli, a i sam wjazd do parlamentu krajowego wątpliwy.
 
@cRe nie no, 20USD to tez nie obstawiam. Ja to raczej odbieram jako informacja, ze obecna cena jest "nowym stanem srednim" i wokol niej moga byc (i pewnie beda) wahnięcia w jedna czy druga strone
 
@cRe nie no, 20USD to tez nie obstawiam. Ja to raczej odbieram jako informacja, ze obecna cena jest "nowym stanem srednim" i wokol niej moga byc (i pewnie beda) wahnięcia w jedna czy druga strone
Artykuł brał to praktycznie za pewnik więc myślałem że myślisz tak samo. Ale spoko luz :) W ogóle to niedawno wstałem i tylko zobaczyłem że ECB będzie kupować obligacje UE. Muszę nadrobić info.
 
Korwin błąd popełnił wcześniej dając jedynki takim gwiazdom jak Iwaszkiewicz, Żółtek, Marusik - ludziom, którzy NIC nie zrobili w kampanii. Całą robotę w kampanii odwalili obok Korwina - Dziambor, Wilk, Wipler, Berkowicz. I to oni powinni dostac jedynki. Korwin sam sobie winny. Wyhodował nierobów to ma, nieroby się zbuntowały i domagają się ciepłych posadek za nic nierobienie (Marusik, Żółtek). Oni nie chcą iść do parlamentu ani słyszeć o pomyśle, że co rok zmiana w europarlamencie (pierwotnie Żółtka po roku miał Berkowicz zastąpić). Oni chcą emerytury, której by nie dostali jakby odeszli, a i sam wjazd do parlamentu krajowego wątpliwy.
Dokładnie, to są leśne dziadki. Trafiły im się posady w EP jak ślepej kurze ziarno. Dobrze, że Korwin się odciął, szkoda, że moment jest nieco niefortunny.
 
Dokładnie, to są leśne dziadki. Trafiły im się posady w EP jak ślepej kurze ziarno. Dobrze, że Korwin się odciął, szkoda, że moment jest nieco niefortunny.
Taki podział oznacza w mojej opini, że ani jedni, ani drudzy do sejmu nie wejdą. Zresztą to jest już oczywiste.
 
Dokładnie, to są leśne dziadki. Trafiły im się posady w EP jak ślepej kurze ziarno. Dobrze, że Korwin się odciął, szkoda, że moment jest nieco niefortunny.
Czyli kolejny raz wyborca zrobiony w chu..., pisałem tu kiedyś żebyście się emocjonalnie nie angażowali w poparcie prawicy, to są takie same gnoje jak ich czerwoni adwersarze. Tylko Kukiz nam zostaje, trzeba przewrócić stół, pogonić wszystkich i zacząć od nowa. Ta ordynacja i ustawa o partiach nie daje szansy na zmianę.
 
Panowie, coby tu wiele nie gadać, trzeba przyznać wszem i wobec, że prawica w tym kształcie miała marne szanse utrzymania się na rynku politycznym. Z prawej strony zostaje teraz RN, który przy powąchaniu pieniędzy będzie się musiał wykazać siłą woli, by nie zagarnąć co dają i się pożegnać.
Budowanie elektoratu o facebookowych kuców, którzy mieli utrzymywać partię i zgarnianie przypadkowych ludzi musiało się skończyć rozpadem. Chyba można już dzisiaj porzucić nadzieję, że KNP osiągnie 1%, Korwin dostanie 2%, a RN 3%. Moim zdaniem nawet Ci wierni z internetu uznają, że są robieni w przysłowiowego kapucyna.
Niestety prawica po raz kolejny przy realnej szansie na osiągnięcie sukcesu sama się zarzyna, cóż Mikke to nie Dmowski, ale politykowanie uprawiają w ten sam sposób. Oby jak najszybciej znalazła się osoba, która ten wózek dociągnie chociaż do 5% sukcesu w następnych wyborach, bo patrząc na europejski zwrot ku wartościom narodowym i prawicy, historia wydaje się planować duże szanse dla tego rodzaju poglądów.
 
@Wewiur Do RN nie mam za grosz zaufania, szczególnie gdy główną osobą stał się Winnicki.

- w tym materiale Winnicki się przyznał, że jedyne o co mu chodzi to odsunąć komuchów i posadzić na ich miejscu swoich ludzi. Czyli zmiany tylko personalne.
 
Przynajmniej jest szczery, każdy chce się dopchać do koryta. Ale przyznam, rozbawił mnie tytuł tego nagrania.
Ale w żadnym razie nie uważam, że Winnicki to zbawca prawicy, nawet mam raczej ambiwalentny stosunek do RN.
 
Mimo całego zamieszania mam nadzieję, że uda się wbić do przyszłego sejmu takiego klina i zacznie on rozsadzać stary beton, który trwa tam od ćwierćwiecza. Najlepiej by było jakby sławetny "konwentykl" sam podał się do dymisji i wtedy może dałoby się jeszcze jakoś markę "KNP" uratować, ale jak wiemy tak się nie stało. Do tego mógłby jeszcze wyjść problem z sprawozdaniem finansowym, więc może to było najlepsze rozwiązanie. Do czasu wyborów KNP powinno już zejść z poparciem do poziomu UPR, a resztę głosów pozbiera nowa, ulepszona wersja. Oczywiście pozostaje pewne rozgoryczenie ogólną sytuacją, ale to raczej problem osób, które faktycznie się interesują i mocno angażują (jak to napisał lemmy). Reszta z pewnością nie będzie teraz urządzać jakiegoś bojkotu bo był "rozłam", "leśne dziadki", etc.

PS: Jeśli tylko struktury szybko się ogarną i uda się szybko przejąć tych, którzy chcieli zapisać się do KNP, to niebawem powinno być koło 5 tys. członków co już stanowi niezły początek.

Czyli kolejny raz wyborca zrobiony w chu..., pisałem tu kiedyś żebyście się emocjonalnie nie angażowali w poparcie prawicy, to są takie same gnoje jak ich czerwoni adwersarze. Tylko Kukiz nam zostaje, trzeba przewrócić stół, pogonić wszystkich i zacząć od nowa. Ta ordynacja i ustawa o partiach nie daje szansy na zmianę.

Kukiz fajny chłop, ale bez zaplecza. Jeszcze długa droga przed nim. Co do ordynacji to na początek wystarczyłoby zmniejszyć próg do 1%. W następnej kolejności zmienić prawo odnośnie finansowania. Jednomandatowe okręgi wyborcze do sejmu niekoniecznie muszą być takim dobrym pomysłem - senat najlepszym przykładem. Obecny beton mógłby zgarnąć 90% mandatów.
 
Last edited:
Z Korwinizmu się jednak wyrasta :) Podobno Jacek Wilk ma startować na prezydenta z ramienia KNP.

Najśmieszniejsze jet to, że nawet sam Korwin zaczyna wyrastać z Korwinizmu dopuszczając ludzi, którzy w 80% się z nim zgadzają, a w 20% nie.
 
"Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita" była partia Janusza Korwin-Mikkego nie poprze go w wyborach prezydenckich. Chce jednak, by jego nazwisko było nadal w nazwie ugrupowania"

komedia
 
"Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita" była partia Janusza Korwin-Mikkego nie poprze go w wyborach prezydenckich. Chce jednak, by jego nazwisko było nadal w nazwie ugrupowania"

komedia

To jest po prostu żenujące zagranie, szczególnie w kontekście tego co ostatnio deklarowali. Nie będę już nawet komentował tej naiwności, że JKM miał tylko "straszyć" nową partią i się nie spodziewali...
 
ja głosuje na Korwina bo go lubie, bardzo zabawny i inteligentny, do tego ma już swoje lata fajnie jakby, chociaż wszedł do tego sejmu, wiem pewnie nic tam nie zrobi, ale zawsze miło się go słucha, w przeciwieństwie do całego sejmu(z wyjątkiem wiplera), poglądy gospodarcze też propsuje, chociaż nie wiem czy to jest wykonalne
a co do KNP przecież oni bez Korwina nawet 1% nie zgarną, chyba, że będzie KNP Janusza Korwin Mikke bo tylko ludzie zainteresowani więdzą co i jak
na prezydenta Wilk też bez szans
a tych co są w eurparlamencie co są w KNP czy KORWIN?oprócz Korwina
 
Nie chcę się czepiać, ale temu artykułowi daleko od podawania faktów, czysto opiniotwórcza polemika. Unikałbym czytania takich źródeł, bo nie przekazują one treści tylko wyraźnie polaryzują czytelnika.
Z tego co pamiętam, to problem prywatyzacji lasów państwowych był poruszany już w okresie pomysłu, ustawa ostatecznie spotkała się ze sporą dezaprobatą społeczeństwa. Nie wydaje mi się, aby nic o tej ustawie nie mówiono w mediach.
Pomysł sprzedaży lasów państwowych nie jest nowy i prawdopodobnie jeszcze nie raz powróci na mównicę sejmową, wydają się to być łatwe pieniądze do zdobycia dla państwa, choć przyznam wszystkim rację, że nie tędy droga do łatania dziur w budżecie.
 
Następnym razem zamiast o 0:44 zbiorą się koło 4:00 jak wszyscy już będą spali i może wtedy się uda jakoś...

Chodziło mi raczej o samą sprawę Komorowskiego o tym była cisza.

Mętny nurt nie pozwoli na dopływ czystej informacji. Z resztą to nielegalnie zdobyte i ujawnione informacje, więc trzeba je tak traktować jakby ich nie było. ;)
 
Mnie teraz ciekawi czy KNP w ogóle będzie w stanie zarejestrować listy wyborcze. Podnieśli rękę na Krula więc rękę stracili, Wilk jako kandydat to parodia parodii, JKM w sumie życzę jak najlepiej ale nie zdziwię się jeśli żadna z partii antyestabliszmentowych nie przekroczy 5%.
 
KNP przestało istnieć, dla mnie KNP to głównie Korwin i Wipler, do tego kilka młodych osób, Wilk mnie w sumie denerwował, reszty to nawet nie kojarze, więc nara
się nie zdziwie jak niedługo będą pociski na Korwina z ich strony
oni liczą, że dzięki temu, że to jest KNP JKM(nazwa) ktoś zagłosuje przez niewiedze
 
Mi szkoda wlasnie tylko Wilka
on ma jakieś ogromnie mniemanie o sobie chciał być prezydentem Warszawy, chociaż nie miał nawet 1% poparcia, teraz Prezydentem Polski bez jaj ten gość jest śmieszny, do tego sam atakował Wiplera
 
Mnie teraz ciekawi czy KNP w ogóle będzie w stanie zarejestrować listy wyborcze. Podnieśli rękę na Krula więc rękę stracili, Wilk jako kandydat to parodia parodii, JKM w sumie życzę jak najlepiej ale nie zdziwię się jeśli żadna z partii antyestabliszmentowych nie przekroczy 5%.
Z tego co się orientuje to sporo osób zostało w KNP. Wilk parodia kandydata? Dla mnie parodią jest przede wszystkim reprezentant RN. Wilk przy panu Kowalskim to kandydat idealny. Co do tego że żadna z antyestabliszmentowych partii nie przekroczy 5% to faktycznie tak pewnie będzie jeśli wystartują osobno. Ja jestem zażenowany całą tą sytuacją. Wydawało mi się że to poważniejsi ludzie.
 
Back
Top