Polityka

W sensie, że kiedyś ich populacja popełniała statystycznie więcej przestępstw niż obecnie? Tak, a o co chodzi?
Nic dziwnego skoro ostatnimi latami to biali przejęli pałeczkę w przestępczości.

GIiirXqXAAA8CCL


Dobrze, że policyjnych danych nie da się sfałszować. :frankapprove:
 
Na tym forum przeczytałem już, że w Paryżu nie da się żyć na podstawie informacji z mediów. Ja w Paryżu byłem wielokrotnie i potwierdzam, że jednak się da.
Teorie spiskowe? Beka z prawaków?

Byłeś wielokrotnie w Paryżu i nic nie widziałeś więc tego nie ma?
No, może i coś w tym jest, ja też nigdy nie widziałem Afgańczyka gwałcącego Francuzkę więc może to faktycznie nigdy nie miało miejsca.
Można i tak, jest to jakiś sposób na życie :fjedzia:

Ale jak tam sobie chcesz Seu-Velho :neildegrassewhoa:
Też to zauważyłeś? :roberteyeblinking:
 
A gdzie ja napisałem, że za piasta, po II wojnie światowej się to zaczęło, pewnie z początku jechano na haśle dobry żyd i zadośćuczynienie za holokaust.
A za komuny kto rządził bezpieką, kto się mścił na Polakach, Wenezuelczycy?
Łatwo zauważyć pewne schematy wystarczy historię przestudiować.

Sarkazm kolego.

A Dzierżyński był szefem Czeka, więc Polacy mścili się na narodzie rosyjskim.

Można pójść dalej i zacytować twierdzenie że Hitler był Żydem i Żydzi wymyślili holokaust.

Wpisuje się to w ramy ogólnoświatowego żydowskiego spisku, prawda?

Można dyskutować na argumenty, można bez.

Zapominałem wcześniej dopisać,
ale jak grzecznie o swoich Wielką literą.
Trzymaj się tam Mosze, jak dasz mi pięć złotych to Cię poproszę byś ode mnie Rywkę pozdrowił.
:tiphatb:
szalom


Zasady pisowni języka ojczystego nie są mi obce Icku i nie, nie mam tu na myśli hebrajskiego albo jidisz.

:fjedzia:

IMG_4183.gif
 
Nic dziwnego skoro ostatnimi latami to biali przejęli pałeczkę w przestępczości.

Mam wrażenie, że nie czytałeś nic z dyskusji powyżej.
Pisałem o ogólnej statystyce zabójstw - to jest fakt. Stany są pod tym względem bezpieczniejsze niż 20-30 lat temu.. Z tego co mi wiadomo to definicja się nie zmieniła :juanlaugh: .
Naginanie rzeczywistości przez niektóre media jest sprawą oczywistą i nawet do tego się nie odnosiłem.
Nie pisałem też o tym, że czarnoskórzy mordują mniej od białych - pisałem coś zupełnie przeciwnego.

Teorie spiskowe? Beka z prawaków?

Byłeś wielokrotnie w Paryżu i nic nie widziałeś więc tego nie ma?
No, może i coś w tym jest, ja też nigdy nie widziałem Afgańczyka gwałcącego Francuzkę więc może to faktycznie nigdy nie miało miejsca.
Można i tak, jest to jakiś sposób na życie :fjedzia:

Często cytujesz bez kontekstu :mamed: ? Bo właśnie pisałem to w kontekście, że nie można ufać jednostkowej relacji.

Jeżeli każda dyskusja tutaj polega na wyciąganiu rzeczy z kontekstu, przekręcaniu słów itd. to nie dziwię się, że w tym wątku udziela się zaledwie 5-7 osób naprzemiennie.


Wrzuciłem statystykę mówiącą, że zabójstw jest znacznie mniej niż 30 lat temu a któryś już z kolei człowiek wyciągnął z tego wniosek, że według mnie osoby czarnoskóre nie popełniają mordertsw. Paranoja.
 
Czyli jak poznasz jakiegoś Amerykanina co od 20 lat nie pracuje, żyje na zasiłku i powie Ci, że w Stanach się nie da żyć normalnie, bo on nie żyje normalnie to mu uwierzysz. Spoko :pjelen: .

Na tym forum przeczytałem już, że w Paryżu nie da się żyć na podstawie informacji z mediów. Ja w Paryżu byłem wielokrotnie i potwierdzam, że jednak się da. Ale pewnie tutaj wolisz ufać mediom :pjelen: ?
P.S. Miałem być już Karateką, jakimś Cinkiem, teraz dochodzi trzecia tożsamość :mamed:.
A ile byłeś w tym Paryżu?

Pisałem tu jakiś czas na przykładzie Włoch. Od osób, które mieszkają tu ponad 20 lat temu dowiedziałem się, że albanczycy potworzyli swoje dzielnice do których raczej przeciętny Włoch się nie zapuszcza ze względów bezpieczeństwa.
25 lat temu jako dziecko byłem zdziwiony, że Włosi nie zamykaja często mieszkań lub zostawiają klucze od zewnątrz. Teraz niestety już tego nie ma.
Czyli w małym miasteczku we Włoszech mieszkańcy narzekają na postępująca deprecjację bezpieczeństwa, a Ty twierdzisz, że w dzikim Paryżu czy połowie Ameryki nie jest tak źle i to wszystko wymysl mediów. No ręce opadają.
On był i on widział.:siara:
 
A ile byłeś w tym Paryżu?

Pisałem tu jakiś czas na przykładzie Włoch. Od osób, które mieszkają tu ponad 20 lat temu dowiedziałem się, że albanczycy potworzyli swoje dzielnice do których raczej przeciętny Włoch się nie zapuszcza ze względów bezpieczeństwa.
25 lat temu jako dziecko byłem zdziwiony, że Włosi nie zamykaja często mieszkań lub zostawiają klucze od zewnątrz. Teraz niestety już tego nie ma.
Czyli w małym miasteczku we Włoszech mieszkańcy narzekają na postępująca deprecjację bezpieczeństwa, a Ty twierdzisz, że w dzikim Paryżu czy połowie Ameryki nie jest tak źle i to wszystko wymysl mediów. No ręce opadają.
On był i on widział.:siara:

Może w sposób niezrozumiały to napisałem. Odnosiłem się wcześniej do sytuacji w której ktoś wierzy komuś na słowo na temat sytuacji w USA bo "on tam kiedyś był". Odbiłem piłeczkę mówiąc, że to nic nie znaczy bo skoro mi się w Paryżu nigdy nic nie stało, to na tej samej zasadzie musielibyśmy przyjąć, że jest tam bezpiecznie.

I nie - nie pisałem, że w Stanach jest bezpiecznie. Pisałem, że jest bezpieczniej niż 20-30 lat temu i wskaźnik zabójstw sukcesywnie spada. Cofnij się kilka postów wstecz i sam przeczytaj, a nawet mogę Ci tutaj jednego posta zacytować.

1715192943161.png





Co do Włoch to pisałeś właśnie w odniesieniu do mojego posta, gdzie podzieliłem się podobnymi do Twoich doświadczeniami :) .
 
Wrzuciłem statystykę mówiącą, że zabójstw jest znacznie mniej niż 30 lat temu a któryś już z kolei człowiek wyciągnął z tego wniosek, że według mnie osoby czarnoskóre nie popełniają mordertsw. Paranoja.
Przecież dyskusja toczyła się odnośnie tego,że czarni popełniają teraz więcej przestępstw niż kiedyś,a Ty próbowałeś to podważyć.
Nikt Ci tego zdania nie wkładał w usta:
a któryś już z kolei człowiek wyciągnął z tego wniosek, że według mnie osoby czarnoskóre nie popełniają mordertsw. Paranoja.
Chyba pora ograniczyć browar Alkokoneserze bo coś Ci nie służy.
 
Może w sposób niezrozumiały to napisałem. Odnosiłem się wcześniej do sytuacji w której ktoś wierzy komuś na słowo na temat sytuacji w USA bo "on tam kiedyś był". Odbiłem piłeczkę mówiąc, że to nic nie znaczy bo skoro mi się w Paryżu nigdy nic nie stało, to na tej samej zasadzie musielibyśmy przyjąć, że jest tam bezpiecznie.

I nie - nie pisałem, że w Stanach jest bezpiecznie. Pisałem, że jest bezpieczniej niż 20-30 lat temu i wskaźnik zabójstw sukcesywnie spada. Cofnij się kilka postów wstecz i sam przeczytaj, a nawet mogę Ci tutaj jednego posta zacytować.

View attachment 98209




Co do Włoch to pisałeś właśnie w odniesieniu do mojego posta, gdzie podzieliłem się podobnymi do Twoich doświadczeniami :) .
No ok. Może źle wyłapałem kontekst, ale prawda jest taka, że aktualnie nie ma wiele bezpieczniejszych miejsc do życia jak Polska.
 
Przecież dyskusja toczyła się odnośnie tego,że czarni popełniają teraz więcej przestępstw niż kiedyś,a Ty próbowałeś to podważyć.
Nikt Ci tego zdania nie wkładał w usta:

Przecież ja od początku piszę tylko o morderstwach, bo od tego się zaczęło. Nie poruszyłem nigdzie tematu rozbojów, kradzieży, pobić i tym podobniej. Napisałem, że bezwzględna liczba zabójstw w USA spada sukcesywnie od lat i pod tym względem jest dużo bezpieczniej niż kiedyś - nie dotknąłem w żaden sposób nawet wątku rasowego. Jedyna informacja jaką dodatkowo napisałem to taka, że dzięki telefonom informacje o wszystkim do nas szybciej docierają, co może stwarzać obraz dziejącej się apokalipsy i chyba w tym momencie ktoś wyciągnął z tego wniosek, że biorę w obronę czarnoskórą społeczność XD. Ewentualnie za obronę można uznać fakt, że popełniają mniej morderstw niż przed 3 dekadami XD.

Mój pierwszy post:

1715194118804.png



No ok. Może źle wyłapałem kontekst, ale prawda jest taka, że aktualnie nie ma wiele bezpieczniejszych miejsc do życia jak Polska.

Zgadzam się w 100%.
 
Last edited:
Rozboje i pobicia też często podchodzą pod brutalne przestępstwa.
Mówisz,że nie poruszyłeś a jest napisane jak wół

Wina skrótu myślowego - statystyka, którą wrzuciłem dotyczy jedynie najbardziej "violent" z "violent" przestępstw. Istotnie, moja wina z braku dodania "legendy" do statystyki. Dzieki za zwrócenie uwagi.

Myślę, że jest to po prostu kwestia niezrozumienia, bo w zasadzie się we wszystkim zgadzamy. Co do mniejszych przestępstw, pokroju kradzieży to chyba nawet takich statystyk się już nie prowadzi, bo w niektórych Stanach kradzież do pewnej kwoty właściwie w praktyce zalegalizowano.
 
Wina skrótu myślowego - statystyka, którą wrzuciłem dotyczy jedynie najbardziej "violent" z "violent" przestępstw. Istotnie, moja wina z braku dodania "legendy" do statystyki. Dzieki za zwrócenie uwagi.

Myślę, że jest to po prostu kwestia niezrozumienia, bo w zasadzie się we wszystkim zgadzamy. Co do mniejszych przestępstw, pokroju kradzieży to chyba nawet takich statystyk się już nie prowadzi, bo w niektórych Stanach kradzież do pewnej kwoty właściwie w praktyce zalegalizowano.
Tylko zależy jak na to spojrzeć - gość tłucze gościa i tamten ginie i przypadek drugi - gość tłucze gościa a tamten zostaje kaleką/rośliną.
Który przypadek jest faktycznie bardziej "violent"?

Ale w sumie temat chyba wyczerpaliśmy.
 
No tak...Dla niektórych się liczą wykresiki byle były z oficjalnych mediów - chuj z tym,że owe media propagują lewactwo i woke culture i na rękę im jest bagatelizowanie problemu.

Mnie wystarczy to co widzę - czarne małpy z dwucyfrowym IQ i skłonnościami do agresji złapały wiatr w żagle po akcji z Grzegorzem Florydą i faktem,że jakakolwiek obraza ich kultury(hue,hue) czy koloru skóry kończy się sporymi kłopotami i stygmatyzowaniem.

Moim zdaniem znacznie bardziej są miarodajne relacje osób,które tam mieszkają/mieszkały czy znają kogoś jak podawali np @hatemenow czy bodajże @Siwy25_1

Ale jak tam sobie chcesz Seu-Velho :neildegrassewhoa:
Seu Velho jest śmiertelnie obrażony na wszystkich od Karateki przez szpilina aż mnie a na @ketraab to już w ogóle. Dajmy spokój to nie jest ten rodzaj pisania bo nie padły jeszcze zdania beka z prawaków a Konfederacji to...

Rozumiem. Ani ja, ani kolega @Bezimienny nie twierdziliśmy, że w USA się żyje bezpiecznej niż przykładowo w naszej części Europy. Faktem jest jednak, że jest dużo bezpieczniej niż w przeszłości (a w porównaniu z 80's i 90's to w ogóle kosmos) - co i tak wedle naszych polskich standardów jest apokaliptycznym poziomem przestępczości.
Mocniej: gdyby w Polsce był wskaźnik zabójstw jak w gorszych częściach USA to Duda z Tuskiem mieliby społeczne poparcie aby wyprowadzić wojsko na ulicę...
A odnośnie lepszej części USA: ten kraj ma więcej dobrze wyszkolonych prywatnych ochroniarzy niż Polska żołnierzy już o tych preppersach nie wspominając, którzy mają procedury na więcej scenariuszy niż wszyscy polscy politycy razem wzięci :korwinlaugh:

Najbardziej zrobiły na mnie wrażenie te samochody z ultra grubymi szybami w NY...
Edit:
I nawet nie wiadomo co trzeba by zrobić aby zmienić obecną sytuację w USA. Gdyby w Polsce były takie kary jak w USA...
...To TVN miałby mniej kryminalnych celebrytów :suchykarol:
 
Zobacz co się dzieje w stanach. Propalestyńskie protesty blokowane, a blm finansowane przed demokratów.:mamed:

I ja bym mógł tak wymieniać i wymieniać, ale dla was ogłupionych to są "teorie spiskowe".

Pora się obudzić, zajebiscie że chociaż w Polsce cześć ludzi rozumie co się dzieje i jest dumnymi antysemitami.

Zresztą nie bez powodu.


Ale propalestyńskie protesty w USA to właśnie sprawka lewicy.

:mamedwhat:


To ten Libańczyk od Hamasu czy Hesbolahu bo już wersję z Talibami słyszałem?

Jeden wuj.

Fakt faktem że 1,6 mld złotych wyparował dzięki temu (jak głosiła pisowska propaganda na którą wielu się nabierało ) super menadżerowi.


Gdzieś tak przed 1865... :zakręcony:



Chyba przed 1492 …

:suchykarol:
 
Teorie spiskowe? Beka z prawaków?

Byłeś wielokrotnie w Paryżu i nic nie widziałeś więc tego nie ma?
No, może i coś w tym jest, ja też nigdy nie widziałem Afgańczyka gwałcącego Francuzkę więc może to faktycznie nigdy nie miało miejsca.
Można i tak, jest to jakiś sposób na życie :fjedzia:


Też to zauważyłeś? :roberteyeblinking:
Dziwne ja byłem dwa razy, raz za łepka drugi raz przed covidem i swoje widziałem, i wcale mi ani mojej kobiecie się tam nie podobało.
Widocznie niektórzy lubią czuć afrykański vibe i małpy porozwieszane na ławkach, emocjonalnie pokrzykujące na prawie każdą kobietę.
Także pierdolenie takich tolerancyjnych wesołków jest bądź co bądź żałosne, oczywiście można znaleźć miejsca mało zaludnione przez islamskie małpy ale to trzeba się postarać a niedługo i one znikną jak w Brukseli.

Edit: Paryż jest teraz miastem ciągłego sygnału, policja czy karetka jeździ co minutę, byłem w wielu dużych miastach lata temu, takiego czegoś nie widziałem jeszcze, co chwila coś gdzieś się dzieje.
 
Last edited:
Sarkazm kolego.
Nie czaruj to nie było głównym celem, trochę bardziej by obśmiać teoryjki spiskowe.
A może się mylę i jednak wolisz taką formę dyskusji, wtedy nie trzeba nigdy brać odpowiedzialności za swoje poglądy i słowa.
Zawsze można rzucić sarkazmem.
:fjedzia:

A Dzierżyński był szefem Czeka, więc Polacy mścili się na narodzie rosyjskim.
Porównanie jest trochę nie na miejscu, gdzie żydzi są narodem wobec których uchwala się prawa kneblowania innym ust a na dzierżyńskiego (celowo z małej piszę) jednak pluć można i to bezkarnie. A to było niejako clue dyskusji.

Można pójść dalej i zacytować twierdzenie że Hitler był Żydem i Żydzi wymyślili holokaust.
dowcipkowanie

Wpisuje się to w ramy ogólnoświatowego żydowskiego spisku, prawda?
Władza żydów nie podlega dyskusji, choćby w takim usa, wystarczy prześwietlić pochodzenie samego otoczenia Bidena.
Co także widać po uchwalonych ostatnio ograniczeniach w krytyce tego narodu.
Chyba, że uważasz inaczej i jednak podlega, bo za mało znaków i faktów?
Muszą napisać o tym na 1 stronie ichniego NY Times?
:zakręcony:
A co do władzy żydów w Polsce, oczywiście tu też można udawać, że to nie istnieje a jednak ciągle wybierani są ci sami ludzie... Bądź nowe lizusy tych starych o niemieckobrzmiących nazwiskach bądź dodatkowym członie również wiadomego pochodzenia. Tak tak ten Mentzen.
:awesome:
Można dyskutować na argumenty, można bez.
Ja wysuwałem może nie za mocne, ale jednak argumenty, bo to jednak za cwany naród, by się tak łatwo odkrywać,
a kolega od razu sarkazm.

Oczywiście wszystko można obśmiać, można nawet pisać takie dziwadła o Paryżu jak podróżnik seul velo, który w każdą swoją wypowiedź wplata wentyl bezpieczeństwa byś broń Boże nie mógł go połączyć z jakąkolwiek stroną dyskusji, że nie to miał na myśli, że on też się zgadza ale... Że jednak murzyni zabijają ale ... I tu wstaw jakiś zmiękczacz, dowolny.
No można i tak, tylko to świadczy o jakimś takim braku odwagi do prezentowania swoich poglądów na bądź co bądź ale anonimowym forum,
chyba, że ktoś jak cymbał pucybut sam się wystawia na świeczniki. I ile warta jest dyskusja o niczym.

chuj wydało się jezdem onucą
 
Last edited:
Nic dziwnego skoro ostatnimi latami to biali przejęli pałeczkę w przestępczości.

GIiirXqXAAA8CCL


Dobrze, że policyjnych danych nie da się sfałszować. :frankapprove:
@vitas @Alkoneser

Statystyki statystyką. Każde badanie i każdy wykres można podjebać wystarczy mieć w tym cel i mieć na to środki. C19 pamiętamy wszyscy, nie bądźmy infantylni jak karateka.

Co do Paryża się nie wypowiem, bo to co tam widziałem nie przystoi dla białej cywilizacji. Polecam zwiedzać nie tylko pokój hotelowy i główne atrakcje. Nigdy więcej tam nie pojadę, bo stanę się jeszcze większym rasistą xD

Ju es ej!
Moja rodzinka od 1990 mieszkała w Chicago. Kuzyn w czasach pseudo zarazy spierdolił na Florydę i z tego co mówił to ucieczka z tego lewackiego stanu to najlepsza decyzją w jego życiu.
Ciotka z wujkiem jakoś w 2020 przeprowadzili się na stałe do texasu do swojej drugiej chaty, bo już mają po 60 lat i nie maja już siły żyć w tym syfie xD

Także fajne wykresiki ja jednak kolejny raz zaufam temu co widziałem i kochanym foliarzom.
 
Back
Top