Polityka

@Bezimienny dalej nie wiem, którzy to ci "wszyscy". Jak Nitrasy robiły szopkę przed wyborami z okupacją sejmu i pierdoleniem kocopołów, czyli jawnym kłamstwem (do czego sam się przyznał) to też był dyscyplinowany? Jak Szerba z Jońskim robili popisówkę przy granicy z tymi torbami dla ciapusów to ktoś ich złapał za głowę? Jachirę robiącą z siebie debilkę ogarniają?
myślę, że w wielu przypadkach pytają o pozwolenie, albo na spotkaniu z bosem partyjnym mają wyznaczoną czerwoną linię, którą nie moga przekroczyć: bardziej ze względu na wynik wyborczy i PR partii niż na jakieś zasady moralności czy etyki. W Konfederacji tak średnio tak jest. Dlatego można się zastanawiać czy w tej partii jest więcej happeningu niż polityki np. w przypadku JKM i Brauna to happening jest celem samym w sobie (prowadzącym do życia z działalności publicystycznej) co doprowadziło PiS do samodzielnych rządów w 2015 roku.

Chociaż Mentzen już zaczyna marginalizować ludzi, których kiedyś wychwalał np. Seb Rossa, Jakub Grygowskiego (nie wiem czy dobrze pamiętam nazwisko, ten geniusz, że Polska powinna zająć Lwów i zrobić rozbiór Ukrainy) z Korwin UK więc może to się zmieni.

A że polityka zarówno jeśli chodzi o dziennikarzy jak i polityków przyjeła bardziej rolę rozrywkową niż informacyjną -życie. Jebać Millera, Kwaśniewskiego czy w USA Clintona, ale uczciwie trzeba przyznać, że nie porównałbym ich do Jachiry, Biedronia czy Ocasio Cortez czyli amerykańskiej Staśko/Jachiry. Może to efekt tych social mediów, że tak politycy się zmieniają...

Będzie jeszcze gorzej. Wystaw jakiegoś stand upera na jedynkę, albo ba nawet freaka czy youtubera -będzie wynik. Gdyby był próg wyborczy jak u Żydów to już byśmy mieli partie youtuberów,ba nawet w koalicji...
 
Braun chce żeby Polska płaciła reparacje Federacji Rosyjskiej?
20de4aee3f2f82ef30a66e79ea80f37d.jpg
 
Alternatywą jest więc partia, która do wyborów idzie z hasłem, że najważniejsze to odsunąć pis od władzy, a pytana o swój program wyjaśnia, że jak wygrają to go przedstawią? :DC:

Chyba, że wchodzimy na pole totalnej abstrakcji i rozmawiamy w kontekście Zandberga, Hołowni, czy Biedronia.

Wkurwia mnie, że KO zaczęła się przerzucać z PiSem w rozdawnictwie i uważam to za błąd, ale tylko dobry wynik KO to realna szansa na odsunięcie PiSu od władzy - i to powinno być priorytetem.

Poza tym nie zgodzę się, że ich jedynym pomysłem jest odsunięcie PiSu od władzy - mówią o zrobieniu porządku w rozjebanym sądownictwie i naprawie stosunków z UE, a to już coś.

To dawaj teraz kontrę kto tam jest bezpieczny, z właściwymi ciągotami, z merytoryką na ustach, bez pomady z pompatycznych haseł na ustach?
Bardzo dobrą partią była pierwsza Platforma (przed zdobyciem władzy), a potem Nowoczesna, ale Swetru tego nie udźwignął.

Generalnie głosowałbym na partię, która:

1. Wytnie wrzoda w postaci KK (wywalenie religii ze szkół, ucięcie przywilejów czarnych, całkowita separacja kościoła od państwa).
2. Będzie liberalna światopoglądowo (legalizacja małżeństw osób tej samej płci, legalizacja aborcji na wzór holenderski).
3. Będzie proeuropejska, antyrosyjska i będzie uprawiała realpolitik zamiast bogojczyźnianego wojowania szabelką.
4. Ograniczy rozdawnictwo.
5. Uporządkuje rynek mieszkaniowy.
6. Uprości system podatkowy.
7. Ograniczy biurokrację.
8. Skończy z obsadzaniem pociotków w SPP.
9. Zlikwiduje TVP albo wprowadzi mechanizmy skutecznie odpolityczniające media publiczne.

Takiej partii nie ma, więc przyjdzie głosować na mniejsze zło - na pewno nie jest nim Konfa ze swoim zamordyzmem światopoglądowym.


O nich mówiłem jakieś kilka miesięcy temu, obecnie mówię o aktualnych projektach ustaw Konfederacji:



Magicznie? O czym niby chce zapomnieć Mentzen, a co było w tych ustawach? W internecie nie ginie ponoć nic, musi ktoś to mieć na dysku lub ktoś inny gdzieś wrzucił. Poszukaj, a może masz je u siebie na kompie? Uspokoję Cię - nie ma tam niczego kontrowersyjnego nad czym można by się spuszczać, gdyby było inaczej nie wisiałyby tak długo na stronie.

:beczka:
Naprawdę wierzysz w takie pierdolety? Daj chociaż jakiś przykład programowy lub ustawowy, który choć w minimalnym stopniu potwierdzi takie pierdolenie rodem z ciemnogrodu.

Przeczytaj wreszcie to o czym mówię lub chociaż podaj jakieś chwytliwe hasełko, czy hasełka, które potwierdzą, że cały ich program, ustawy i wyjaśnienia jak to wprowadzić, zrealizować - to coś niemerytorycznego.

Ten koleś jest bardzo płodny, udzielił mnóstwo wywiadów, ma kanał na YT, pisuje, wypowiada się z mównicy, uskutecznia interwencje poselskie... nie mam możliwości śledzić tego wszystkiego, więc z pewnością pomożesz i zapodasz coś z jego repertuaru co dyskwalifikuje go całkowicie z ewentualnej kolejnej kadencji poselskiej.

Masz tutaj swojego dumnie broniącego ustaw Sławka XD:



Niestety w istocie skutecznie usunęli te 100 wysrywów z internetów, bo gdyby się zachowały, to już dawno byłyby w całości przedmiotem nawracającej beki.

O zamordyzmie światopoglądowym i prorosyjskości Konfederacji stanowią takie osoby jak Braun i Korwin, naprawdę wystarczy wejść na ich Twittera.

Są tu tylko fani i przeciwnicy konfederacji?
Od jakiegoś czasu śledzę ten temat i nie widzę żeby ktoś namawiał na Po, Pis, Lewice itd, mówicie że ta konfa jest zła, to co jest dobre w takim razie?
@Karateka@ PO?
@spa ?
@Apollo ?
Ktoś inny?
Czy jakiś przeciwnik konfederacji może podać mi alternatywe na kogo głosować i dlaczego?

Może serio nam odjebało i potrzebujemy żeby ktoś nas ogarnął? Jestem młody i kilka lat spędziłem za granicą, nie interesowałem się przes ten czas polską polityką.


Przy moim rodzinnym stole ostatnio rozmowa wyglądała jak wyjęta z tego tematu.
Będziesz głosował na Korwina? To debil i ruska onuca, co ty masz w głowie?
To na kogo innego i dlaczego?
NIE NA KONFEDERACJE! I to prywatna sprawa kto na kogo głosuje....

Jak dla mnie każdy powinien mieć na czole naklejke na kogo będzie głosował.

Jak już mówiłem - nie ma dla mnie partii idealnej, będę głosował na mniejsze zło, ale na pewno nie na Konfederację. Pewnie na KO.

I żeby nie było - pamiętam, jak Donek spuścił w kiblu postulaty 4xTAK i 3x15 i mam o to do niego wielki żal, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy politycy nie dotrzymują obietnic, więc nie podniecajcie się tak tymi programami, bo rzadko kiedy są one dowożone. Mimo wielu błędów PO nadal uważam ich rządy za okres o niebo lepszy niż ten pisowski i zawsze będę tę partię (mimo jej OGROMNYCH wad) stawiał wyżej niż Konfederację, czyli partię szurów i populistów.

Generalnie to raczej nie będę tu wracał dyskutować, bo Was nie przekonam, ale w przeciwieństwie do Was widzę wady ludzi, na których bez wielkiej radości głosuję. Nie są idealni, mają wiele wad i to smutne, że od lat muszę głosować na mniejsze zło, ale nie wstyd mi głośno to powiedzieć. Za to kuce i inni akolici Konfy mają to do siebie, że bronią swojej partii jak Rejtan ojczyzny. Bez urazy ale mam wrażenie, że tę partię popierają głównie:
a/ gimby i studenciaki;
b/ niezbyt lotne jednostki, którym w życiu średnio wyszło;
c/ katole/narodowcy z konserwatywnym gwoździem w mózgu.

Ludzie, którzy mają trochę doświadczenia życiowego i oleju w głowie wiedzą, że paróweczkowa teoria ekonomii nie sprawdzi się praktyce.

PS Jak ktoś pierdoli, że Tusk jest prorosyjski (gdzieś to się tu przewinęło), to nie mam pytań.
PS 2 Nie zesrajcie się już z tym OFE, jakby Rudy zabrał Wam hajs prosto z kieszeni. Poczytajcie, na czym to w ogóle polegało: https://oko.press/po-ofe-nie-ma-co-plakac-zly-pomysl-fatalne-wykonanie-zasluzony-koniec-widze-to-tak.
 
Last edited:
Chłopie sam pisałeś z płaczem "uszanuj" także niektórych z nas nie uruchamiaj w kwestii zamykania ludziom firm.

Co do twoich wypocin tak jak napisal chad Andrzej. Ma mój głos. Mojej kobiety też. Nawet ona ma większe jaja od Ciebie.
:putinlaugh:

Logika i moralność konfederatów:

Nazywanie Putina zbrodniarzem - jak tak można.
Grożenie ministrowi zdrowia śmiercią "będziesz Pan wisiał" - brawa.
 
Wkurwia mnie, że KO zaczęła się przerzucać z PiSem w rozdawnictwie i uważam to za błąd, ale tylko dobry wynik KO to realna szansa na odsunięcie PiSu od władzy - i to powinno być priorytetem.

Poza tym nie zgodzę się, że ich jedynym pomysłem jest odsunięcie PiSu od władzy - mówią o zrobieniu porządku w rozjebanym sądownictwie i naprawie stosunków z UE, a to już coś.


Bardzo dobrą partią była pierwsza Platforma (przed zdobyciem władzy), a potem Nowoczesna, ale Swetru tego nie udźwignął.

Generalnie głosowałbym na partię, która:

1. Wytnie wrzoda w postaci KK (wywalenie religii ze szkół, ucięcie przywilejów czarnych, całkowita separacja kościoła od państwa).
2. Będzie liberalna światopoglądowo (legalizacja małżeństw osób tej samej płci, legalizacja aborcji na wzór holenderski).
3. Będzie proeuropejska, antyrosyjska i będzie uprawiała realpolitik zamiast bogojczyźnianego wojowania szabelką.
4. Ograniczy rozdawnictwo.
5. Uporządkuje rynek mieszkaniowy.
6. Uprości system podatkowy.
7. Ograniczy biurokrację.
8. Skończy z obsadzaniem pociotków w SPP.
9. Zlikwiduje TVP albo wprowadzi mechanizmy skutecznie odpolityczniające media publiczne.

Takiej partii nie ma, więc przyjdzie głosować na mniejsze zło - na pewno nie jest nim Konfa ze swoim zamordyzmem światopoglądowym.




Masz tutaj swojego dumnie broniącego ustaw Sławka XD:



Niestety w istocie skutecznie usunęli te 100 wysrywów z internetów, bo gdyby się zachowały, to już dawno byłyby w całości przedmiotem nawracającej beki.

O zamordyzmie światopoglądowym i prorosyjskości Konfederacji stanowią takie osoby jak Braun i Korwin, naprawdę wystarczy wejść na ich Twittera.



Jak już mówiłem - nie ma dla mnie partii idealnej, będę głosował na mniejsze zło, ale na pewno nie na Konfederację. Pewnie na KO.

I żeby nie było - pamiętam, jak Donek spuścił w kiblu postulaty 4xTAK i 3x15 i mam o to do niego wielki żal, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy politycy nie dotrzymują obietnic, więc nie podniecajcie się tak tymi programami, bo rzadko kiedy są one dowożone. Mimo wielu błędów PO nadal uważam ich rządy za okres o niebo lepszy niż ten pisowski i zawsze będę tę partię (mimo jej OGROMNYCH wad) stawiał wyżej niż Konfederację, czyli partię szurów i populistów.

Generalnie to raczej nie będę tu wracał dyskutować, bo Was nie przekonam, ale w przeciwieństwie do Was widzę wady ludzi, na których bez wielkiej radości głosuję. Nie są idealni, mają wiele wad i to smutne, że od lat muszę głosować na mniejsze zło, ale nie wstyd mi głośno to powiedzieć. Za to kuce i inni akolici Konfy mają to do siebie, że bronią swojej partii jak Rejtan ojczyzny. Bez urazy ale mam wrażenie, że tę partię popierają głównie:
a/ gimby i studenciaki;
b/ niezbyt lotne jednostki, którym w życiu średnio wyszło;
c/ katole/narodowcy z konserwatywnym gwoździem w mózgu.

Ludzie, którzy mają trochę doświadczenia życiowego i oleju w głowie wiedzą, że paróweczkowa teoria ekonomii nie sprawdzi się praktyce.

PS Jak ktoś pierdoli, że Tusk jest prorosyjski (gdzieś to się tu przewinęło), to nie mam pytań.
PS 2 Nie zesrajcie się już z tym OFE, jakby Rudy zabrał Wam hajs prosto z kieszeni. Poczytajcie, na czym to w ogóle polegało: https://oko.press/po-ofe-nie-ma-co-plakac-zly-pomysl-fatalne-wykonanie-zasluzony-koniec-widze-to-tak.

:corn:
 
Libertarianin czyli zwolenik systemu, który jest nie możliwy do wprowadzenia w tej cześci świata vs człowiek, który wydaje się nie dokońca szczery i socjotechniki są ważniejsze od poglądów (ale uprzedzając krytykę: uważam, że jest jednym z lepiej przygotowanych polityków pod względem merytorycznym, zwłaszcza w tym środowisku liberalno gospodarczym, gdzie wielu uważa, że największym polskim socjalem i marnotractwem kasy jest 500 plus i 13 emerytura :korwinlaugh:)-takie debaty lubię:corn:


Ba nawet jest sporo dowód na to, że Pawłowicz udawała, bo nawet jej przeciwnicy mówili, że Pawłowicz na uczelni a Pawłowicz w Sejmie to są dwie inne osoby...




EDIT: Tusk też publicznie gnoił paru swoich polityków.



Taka ciekawostka, która wkurzyłaby Brauna: Tora uwzględnia istnienie trans, a Jezus niezbytnio zgadza się z pomysłem Brauna aby koronować go na króla Polski :korwinlaugh:
Gdyby takie karokluki były sprytniejsze, bystrzejsze to zamiast zachwalać kazirodztwo osłabiali by wiarygodność jasełkowego katolicyzmu prawactwa...


Nie jestem Korolukiem :)
 
Pisane z karatekowej głowy, więc aby rzetelnie się odnieść potrzeba wskazań na konkretne filmy, publikacje, bo taka forma może jedynie spotkać się z taką odpowiedzią:
1. Postulowanie penalizacji homoseksualizmu.
Bzdura. Słowa o penalizacji ze względu na fakty, które wtedy przytaczał należy traktować jako wypowiedź pod wpływem emocji, a nazywanie tego postulatem jest grubą przesadą. Z tego co mi wiadomo, nie powtórzył tego nigdzie, a tym bardziej nigdy Konfederacja w swoich postulatach nie ujęła czegoś takiego.
2. Postulowanie strzelania do dziennikarzy
:beczka: dawaj wypowiedź
3. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
jak wyżej :lol:
3. "Będziesz Pan wisiał" z mównicy sejmowej
O kurwa, Ty jesteś dzieckiem? Człowiek, który współodpowiada za śmierć ponad stu tysięcy Polaków to zbrodniarz, a że Braun jest za karą śmierci to wyraził swój pogląd dobitnie, w emocjach, po wyłączeniu mu mikrofonu gdy zaczął mówić o NOP-ach.
Przeżyjmy to jeszcze raz:

4. Głoszenie teorii spiskowych o katastrofie smoleńskiej
:lol: dajesz, nie znam. Ale skoro przy tym jesteśmy, takie dywagacja nie wpływają na to, czy żyje nam się lepiej, czy nie, a np Ty ani razu nie skrytykowałeś mnóstwa szkodliwych DZIAŁAŃ w czasie tzw. "pandemii koronowej", za które to z mównicy sejmowej dostało się beznadziejskiemu od Brauna.
5. Zdaniem Brauna Centralny Port Komunikacyjny ma/miał być bunkrem dla żydowskiej bezpieki
:lol: źródło? Komentarz - jak wyżej.
6. Walka z choinką czyli akcje w stylu Maji Stasko. Przypał na równi z jej słynnym rzutem burgerem
Nie ośmieszaj się. Miałeś uzasadnić pozbawienie Brauna mandatu posła, a Ty o jakiś pierdoletach piszesz.
7. Kontakty z pro-rosyjskim szpiegiem w Rosji
:lol: gadałem z Kadyrovem, czyni mnie to terrorystą, popieram zbrojny atak na Ukrainę?
8. Postulowanie zamachu stanu / zbrojnego przewrotu
Źródło proszę ale tutaj, jeśli o opinię chodzi, to w przypadku gdzie wszystkie pokojowe i demokratyczne rozwiązania nie działają, bo zmodyfikowane są w taki sposób, że innej drogi na zmianę nie ma, nie dziwne, że mogą rodzić takie wypowiedzi.
9. Postulat poddania życia prywatnego i publicznego katolickim zasadom i władzy Chrystusa Króla Polski i traktowania tej władzy realnie, a nie tylko symbolicznie.
:benny:Już nie będe pisał, że jego prywatne opinie, wypowiedzi nie mają niczego wspólnego z postulatami konfederacji jednak spróbuj wykazać, że gdyby coś takiego było wprowadzone - katolicki kodeks moralny jako wyznacznik życia społecznego jak to się ma do jakiejkolwiek ewentualnej szkodliwości takiego prawa?
 
Wkurwia mnie, że KO zaczęła się przerzucać z PiSem w rozdawnictwie i uważam to za błąd, ale tylko dobry wynik KO to realna szansa na odsunięcie PiSu od władzy - i to powinno być priorytetem.

Poza tym nie zgodzę się, że ich jedynym pomysłem jest odsunięcie PiSu od władzy - mówią o zrobieniu porządku w rozjebanym sądownictwie i naprawie stosunków z UE, a to już coś.


Bardzo dobrą partią była pierwsza Platforma (przed zdobyciem władzy), a potem Nowoczesna, ale Swetru tego nie udźwignął.

Generalnie głosowałbym na partię, która:

1. Wytnie wrzoda w postaci KK (wywalenie religii ze szkół, ucięcie przywilejów czarnych, całkowita separacja kościoła od państwa).
2. Będzie liberalna światopoglądowo (legalizacja małżeństw osób tej samej płci, legalizacja aborcji na wzór holenderski).
3. Będzie proeuropejska, antyrosyjska i będzie uprawiała realpolitik zamiast bogojczyźnianego wojowania szabelką.
4. Ograniczy rozdawnictwo.
5. Uporządkuje rynek mieszkaniowy.
6. Uprości system podatkowy.
7. Ograniczy biurokrację.
8. Skończy z obsadzaniem pociotków w SPP.
9. Zlikwiduje TVP albo wprowadzi mechanizmy skutecznie odpolityczniające media publiczne.

Takiej partii nie ma, więc przyjdzie głosować na mniejsze zło - na pewno nie jest nim Konfa ze swoim zamordyzmem światopoglądowym.




Masz tutaj swojego dumnie broniącego ustaw Sławka XD:



Niestety w istocie skutecznie usunęli te 100 wysrywów z internetów, bo gdyby się zachowały, to już dawno byłyby w całości przedmiotem nawracającej beki.

O zamordyzmie światopoglądowym i prorosyjskości Konfederacji stanowią takie osoby jak Braun i Korwin, naprawdę wystarczy wejść na ich Twittera.



Jak już mówiłem - nie ma dla mnie partii idealnej, będę głosował na mniejsze zło, ale na pewno nie na Konfederację. Pewnie na KO.

I żeby nie było - pamiętam, jak Donek spuścił w kiblu postulaty 4xTAK i 3x15 i mam o to do niego wielki żal, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy politycy nie dotrzymują obietnic, więc nie podniecajcie się tak tymi programami, bo rzadko kiedy są one dowożone. Mimo wielu błędów PO nadal uważam ich rządy za okres o niebo lepszy niż ten pisowski i zawsze będę tę partię (mimo jej OGROMNYCH wad) stawiał wyżej niż Konfederację, czyli partię szurów i populistów.

Generalnie to raczej nie będę tu wracał dyskutować, bo Was nie przekonam, ale w przeciwieństwie do Was widzę wady ludzi, na których bez wielkiej radości głosuję. Nie są idealni, mają wiele wad i to smutne, że od lat muszę głosować na mniejsze zło, ale nie wstyd mi głośno to powiedzieć. Za to kuce i inni akolici Konfy mają to do siebie, że bronią swojej partii jak Rejtan ojczyzny. Bez urazy ale mam wrażenie, że tę partię popierają głównie:
a/ gimby i studenciaki;
b/ niezbyt lotne jednostki, którym w życiu średnio wyszło;
c/ katole/narodowcy z konserwatywnym gwoździem w mózgu.

Ludzie, którzy mają trochę doświadczenia życiowego i oleju w głowie wiedzą, że paróweczkowa teoria ekonomii nie sprawdzi się praktyce.

PS Jak ktoś pierdoli, że Tusk jest prorosyjski (gdzieś to się tu przewinęło), to nie mam pytań.
PS 2 Nie zesrajcie się już z tym OFE, jakby Rudy zabrał Wam hajs prosto z kieszeni. Poczytajcie, na czym to w ogóle polegało: https://oko.press/po-ofe-nie-ma-co-plakac-zly-pomysl-fatalne-wykonanie-zasluzony-koniec-widze-to-tak.

Dobra, już wiem coś za jeden.
Tylko platforma!
Petru gites!
Jebać katoli!
Platforma naprawi sądownictwo! (Chuj że to oni pierwsi odjebali z obsadą TK, ale i to była metafizyka wyższej racji :lol: )
Okopress wyjaśnia jak to z tym OFE było! Było git!
Podatki obniżą! (tak jak vat obniżyli :lol:)
Zlikwidują tvp! (I zaraz wróci lis i michnik)
I postępowo będzie!
No i żadnych walków nie będzie! (Partia, która poległa między innymi przez szereg afer:lol:)
A jakie stosunki będziemy mieć z UE!

Jestem skrajnym przykładem fajnopolactwa, tej samozwańczej elity, która gardzi "niezbyt lotnymi jednostkami, którym za bardzo nie wyszło i wszelkimi katolami i konserwatywnymi naziolami z gwoździem w mózgu".
Za granicą pewnie zapominasz jak się na chleb po polsku mówi?


To mówisz, że te platfusy nawet jakieś wady mają? Niemożliwe!
 
Pis wygra na 100% te wybory. Pytanie tylko czy bedzie jakas koalicja czy dozbierają do samodzielnego rządzenia. Może za 4 lata ktoś inny wygra.
Można być wkurwiomym, udawać, ze tak nie będzie ale opozycja w Polsce jest za slaba zeby odebrala im władze.

Więc Panowie nie kłóćmy się bo i tal na jeden huj wyjdzie. Lepiej zastanówmy się co zrobić żeby za 4 lata nie było takiego pewniaka w wyborach jak w tym roku.

:conorsalute:
 
@Karateka@ widzę, że niektóre źródła dodałeś, a jeszcze całego tematu nie nadrobiłem, więc jeśli masz ochotę i czas oraz resztki kręgosłupa moralnego ;) zapodaj brakujące, o której wyżej proszę (jeśli ich oczywiście nie podałeś).
 
Dobra, już wiem coś za jeden.
Tylko platforma!
Petru gites!
Jebać katoli!
Platforma naprawi sądownictwo! (Chuj że to oni pierwsi odjebali z obsadą TK, ale i to była metafizyka wyższej racji :lol: )
Okopress wyjaśnia jak to z tym OFE było! Było git!
Podatki obniżą! (tak jak vat obniżyli :lol:)
Zlikwidują tvp! (I zaraz wróci lis i michnik)
I postępowo będzie!
No i żadnych walków nie będzie! (Partia, która poległa między innymi przez szereg afer:lol:)
A jakie stosunki będziemy mieć z UE!

Jestem skrajnym przykładem fajnopolactwa, tej samozwańczej elity, która gardzi "niezbyt lotnymi jednostkami, którym za bardzo nie wyszło i wszelkimi katolami i konserwatywnymi naziolami z gwoździem w mózgu".
Za granicą pewnie zapominasz jak się na chleb po polsku mówi?


To mówisz, że te platfusy nawet jakieś wady mają? Niemożliwe!
Za to Ty jesteś idealnym przykładem dlaczego w ogóle nie warto wdawać się w dyskusje polityczne w tym kraju, zwłaszcza w internecie - mój wpis przeczy niemal każdemu z Twoich przytyków w moją stronę, ale i tak "zoba Mati hehe, beka z lewackiego fajnopolaka". Zapomniałeś jeszcze napisać coś o cuckoldach, ukropolin i covidianach. :siara:
 
Za to Ty jesteś idealnym przykładem dlaczego w ogóle nie warto wdawać się w dyskusje polityczne w tym kraju, zwłaszcza w internecie - mój wpis przeczy niemal każdemu z Twoich przytyków w moją stronę, ale i tak "zoba Mati hehe, beka z lewackiego fajnopolaka". Zapomniałeś jeszcze napisać coś o cuckoldach, ukropolin i covidianach. :siara:
Nie muszę.
 
uuu zamordyzm się Panu marzy. A niby to jakiej szkody doznałeś przez to "bieganie luzem"?
Raczej nie. Próbowałem tylko opisać sytuację.

Na marginesie, jak widzę Wasze bezkrytyczne zaangażowanie, to myślę, że Konfederacja zrobi dobry wynik.

Chyba, że nie macie jeszcze praw wyborczych. :wink:
 
sam we wcześniejszym wpisie takich używałeś i uważasz, że Tobie wolno :beczka:
Jeśli masz na myśli ten akapit o "gimbach i studenciackach", to opisałem swoje podejrzenia co do spektrum wyborców Konfederacji, poparte zasłyszanymi wynikami badań i wrażeniem z sociali.

Ale przyznaję, że w tego typu dyskusjach za dużo jest emocji i inwektyw - i sam nie jestem od nich wolny. Mogłem to sobie darować.
 
Logika i moralność konfederatów:

Nazywanie Putina zbrodniarzem - jak tak można.
Grożenie ministrowi zdrowia śmiercią "będziesz Pan wisiał" - brawa.
Ty to jednak najostrzejszym ołówkiem w piórniku nie byłeś.
Generalnie to raczej nie będę tu wracał dyskutować, bo Was nie przekonam, ale w przeciwieństwie do Was widzę wady ludzi, na których bez wielkiej radości głosuję. Nie są idealni, mają wiele wad i to smutne, że od lat muszę głosować na mniejsze zło, ale nie wstyd mi głośno to powiedzieć. Za to kuce i inni akolici Konfy mają to do siebie, że bronią swojej partii jak Rejtan ojczyzny. Bez urazy ale mam wrażenie, że tę partię popierają głównie:
a/ gimby i studenciaki;
b/ niezbyt lotne jednostki, którym w życiu średnio wyszło;
c/ katole/narodowcy z konserwatywnym gwoździem w mózgu.

Ludzie, którzy mają trochę doświadczenia życiowego i oleju w głowie wiedzą, że paróweczkowa teoria ekonomii nie sprawdzi się praktyce.

Nie musisz nikogo przekonywać, nikt Ciebie też nie będzie. Każdy głos jest ważny tak samo, ale z tym szufladkowaniem ludzi to poleciałeś.
Kurczę mam 2 wyższe kierunki studiów skończone na 4.5, nawet proponowali mi doktorat, ale wolałem zarabiać. Znam 3 języki do tego mam masę uprawnień o których rurkowcy nawet nie słyszeli i parę lat prowadziłem swoją małą firemkę (pozdro pis-po dziękuję że już nie muszę macie mój głos!).

Faktycznie coś źle w życiu zrobiłem, że zauważam fakt jebania ludzi na kasę i chcę spokojnie żyć i zarabiać na siebie.

:childcry:

ED: i pewnie większość chłopaków z tego co kojarzę też ciężko zapierdalają. Żeby mogli rozdawać.
 
Ty to jednak najostrzejszym ołówkiem w piórniku nie byłeś.


Nie musisz nikogo przekonywać, nikt Ciebie też nie będzie. Każdy głos jest ważny tak samo, ale z tym szufladkowaniem ludzi to poleciałeś.
Kurczę mam 2 wyższe kierunki studiów skończone na 4.5, nawet proponowali mi doktorat, ale wolałem zarabiać. Znam 3 języki do tego mam masę uprawnień o których rurkowcy nawet nie słyszeli i parę lat prowadziłem swoją małą firemkę (pozdro pis-po dziękuję że już nie muszę macie mój głos!).

Faktycznie coś źle w życiu zrobiłem, że zauważam fakt jebania ludzi na kasę i chcę spokojnie żyć i zarabiać na siebie.

:childcry:
A dziś spełniasz się w najważniejszym zawodzie świata :arielcry:
 
A dziś spełniasz się w najważniejszym zawodzie świata :arielcry:
Życie przyjacielu. Ja się tego nie wstydzę, że ciężko pracuję na dom. Jebany faszysta ze mnie, bo dbam o kobietę i pomagam finansowo matce i babci na emeryturze, bo ich opierdolili z pieniędzy bez mydła Ci co najbardziej pierdolą o "pomocy".

A Ci co najwięcej pierdolą o wolności i jakie to ruskie onuce złe to jak trzeba było mordy w kubeł i "tak proszę pana", a po 2 latach "nic takiego nie było", "uszanuj".
:putinlaugh:
 
Bzdura. Słowa o penalizacji ze względu na fakty, które wtedy przytaczał należy traktować jako wypowiedź pod wpływem emocji, a nazywanie tego postulatem jest grubą przesadą. Z tego co mi wiadomo, nie powtórzył tego nigdzie, a tym bardziej nigdy Konfederacja w swoich postulatach nie ujęła czegoś takiego.

Nie napisałem, że to postulat Konfederacji. Mentzen wprost skrytykował te słowa Brauna, nazywając je grubą przesadą. Braun to postulował, a że nie znalazł wsparcia w tej kwestii nawet wśród swoich ludzi, to już inna kwestia.

Pytałeś konkretnie o Brauna, a nie o całą Konfederację.


dawaj wypowiedź



katolicki kodeks moralny jako wyznacznik życia społecznego jak to się ma do jakiejkolwiek ewentualnej szkodliwości takiego prawa?

Zakaz używania prezerwatyw - zajebiście!
KatoTalibanie przybywaj!
 
Na marginesie, jak widzę Wasze bezkrytyczne zaangażowanie, to myślę, że Konfederacja zrobi dobry wynik.
Wasze? Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Otóż jak już wcześniej pisałem - konfa straciła trochę w moich oczach ostatnio ale wciąż na polskiej scenie politycznej nie ma lepszej alternatywy.
Chyba, że nie macie jeszcze praw wyborczych. :wink:
Powiedział człek, który chce oddać głos popisowi, bo tak się kończy brak udziału w obecnej ordynacji wyborczej. Tak więc na tym polu jesteś infantylny, jednocześnie próbując zasugerować to wszystkim stąd opowiadającym się za głosowaniem na Konfederację. Słabe.
 
Mentzen wprost skrytykował te słowa Brauna (...) Pytałeś konkretnie o Brauna, a nie o całą Konfederację.
Prosiłem o wskazanie na cokolwiek dyskwalifikującego dzierżenia mandatu przez Brauna, a dostałem w połowie infantylne, w połowie nieistotne przykłady. Koronnym przykładem jest ten o Centralnym Porcie Komunikacyjnym. "Ja tutaj z Państwem gram w taką GRĘ, zakładam się...", o kurwa szok! Poseł rozważa możliwe scenariusze, no nie może być! To mają być przykłady, które wystarczą, by mu odebrać mandat? Bądźmy choć odrobinę poważni.
Zakaz używania prezerwatyw - zajebiście!
Nie myślisz chyba, że coś takiego jest możliwe w realizacji? Tzn., Ty próbujesz lansować tezę, że Braun mówiąc o moralnym, katolickim kodeksie wprowadziłby taki zakaz ustawą, następnie znalazłby ludzi (i pieniądze), którzy zintensyfikowaliby działania na przejściach granicznych celem niszczenia kondomowej kontrabandy?

Nie wiem o czym my odnośnie tej kwestii tak konkretnie rozmawiamy (nie widziałem, nie czytałem), podaj publikację, link do wypowiedzi, cokolwiek, gdzie Braun wysuwa:
Postulat poddania życia prywatnego i publicznego katolickim zasadom i władzy Chrystusa Króla Polski i traktowania tej władzy realnie, a nie tylko symbolicznie.
 
Back
Top