Polityka

339914328_1483294029069905_9077630745654602527_n.jpg
 
To wejście już nastąpiło. To wejście było już faktem w trakcie wypowiadania słów przez Brauna.
Pisałeś, że mówił o dziennikarzach namawiających do akcesji, czyli chodziło o tamten okres. Ok, jak zwykle się wijesz, więc poświęciłem czas, by odświeżyć sobie spore fragmenty "skandalistów" Gozdyry z Braunem. Oczywiście jak to często masz w zwyczaju - ponownie próbujesz zafałszować rzeczywistość, napisałeś bowiem:
Gozdyra go po latach dopytala i się okazuje, że jak najbardziej miał to co powiedział na myśli. Dodał, że za zdradę racji stanu powinno się karać śmiercią
Oto co dokładnie powiedział odnośnie wypowiedzi z klubu Ronina. Cytat:

"Upominałem się w ten sposób o poszanowanie polskiej racji stanu. Wyrażałem przekonanie, które do dzisiaj żywię, że centralne ośrodki dezinformacyjne nie reprezentują polskiej racji stanu, a wręcz negują ją. Widzieliśmy to bardzo wyraźnie kiedy media post PRL-owskie pchały, ciągnęły Polskę do eurokołchozu, urządzały nagonki na polskich patriotów, wszczynały kampanie anty lustracyjne. Dzisiaj, no wie Pani - wszyscy jadą na tym paliwie anty putinowskim, huzia na józia ale sięgnijmy pamięcią - nie cała dekada minęła, wszyscyście (przepraszam - Panią wyłączając), celebrowali wielkie zbratanie z Moskwą... Pamięta Pani, taka "dyplomacja ikonowa", spotkania przedstawicieli władz duchownych i władz świeckich. Niestety - te centralne ośrodki dezinformacyjne, z mojego punktu widzenia, szereg razy za mojego życia - podejmowały działania wyczerpujące znamiona zdrady stanu. (...) - tutaj Gozdyra mu się wpierdala) ale zaraz po tym:

"Jeśli kara główna nie wróci do kodeksu karnego to znaczy, że cywilizacja upada. Kara główna jako kara wyjątkowa powinna dotyczyć morderców czyli zabójców z premedytacją, zdrajców stanu, szpiegów i dezerterów w obliczu wroga."

Po powyższym znowu prowokacja Gozdyry, mówiącej o wykonywaniu kary śmierci, a Braun na to:

Szanowna Pani redaktor - pytanie, czy wykonywana? Dlatego, że istnieje instytucja nadzwyczajnego złagodzenia kary ale zdradę trzeba nazywać zdradą."

Tutaj pojawiasz się Ty, cały na tęczowo i wpierdalasz to swoje pierdololo:
3. Postulowanie strzelania do dziennikarzy
3. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
:facepalm:
Braun mówi dalej:

"W polskim kodeksie karnym nie ma kary dla tych, którzy publicznie wypowiadają lojalność państwu polskiemu. Np., Pani sędzia jednego z sądów najwyższych, która przed laty mówiła, że jeśli jest kolizja pomiędzy prawem polskim, a prawem unijnym to oczywiście trzeba stać na gruncie tego drugiego. To są prezydenci dużych..." i tutaj znowu gozdyrowaty rozpierdol w stylu współczesnego, nowoczesnego i profesjonalnego "dziennikarstwa", więc nie kończy ale zapewne chodziło mu o miasta ("prezydenci dużych miast").

Braun ciągnie dalej (w tle oczywiście świergot tej kukiełki):

"Ja po prostu mówię suwerenność Państwa przede wszystkim, prymat prawa polskiego nad każdym zewnętrznym"

Potem nieistotne wymiany z kukiełką, a później:

"Czy świadoma jest Pani, że poprzedni prezydent - rezydent (ode mnie - o komora chodzi jakby ktoś nie jarzy), podpisał akt prawny, który znosi możliwość wykonywania akry głównej nawet w stanie wojny. Cóż to jest innego jak nie popyt na dezercję, zdradę, szpiegostwo?"

Teraz sedno. Gozdyra pyta:

"wracając do tego fragmentu (chodzi o klub ronina), czy miał Pan na myśli to co Pan mówił, że Pan pozbawiłby rzeczywiście życia ileś osób?"

Braun na powyższe:
"Stale mam na myśli polską rację stanu i interes narodowy, a tego nie da się realizować bez przykładnego karania zdrajców, szpiegów, dezerterów w obliczu wroga, nie mówiąc o przypadkach bestialstwa".

Braun podsumowuje, bo Gozdyra gdaka:

"Gdyby rzeczywiście słowem dało się te rzeczy załatwić to TAK. W mojej Polsce, Polsce moich marzeń zdrajcy stanu nie byliby bezpieczni"

Gozdyra nieusatysfakcjonowana, więc pierdoli po karatekowemu:

"Byliby rozumiem rozstrzeliwani, czy..." braun wtrąca:

"Ależ Pani redaktor, jesteśmy ludźmi cywilizowanymi - policja, bezpieka, prokuratura, kodeksy, sądy, apelacja, wreszcie sąd najwyższy - naprawdę jest wspaniały aparat tylko trzeba go używać"
Od 23:57 do 31:52 (czyli 7 minut słuchania):

Karateka na powyższe:
"Postulowanie strzelania do dziennikarzy. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE" !!!

:kis:
 
Widzieliśmy to bardzo wyraźnie kiedy media post PRL-owskie pchały, ciągnęły Polskę do eurokołchozu, urządzały nagonki na polskich patriotów, wszczynały kampanie anty lustracyjne.


Niestety - te centralne ośrodki dezinformacyjne, z mojego punktu widzenia, szereg razy za mojego życia - podejmowały działania wyczerpujące znamiona zdrady stanu.


Kara główna jako kara wyjątkowa powinna dotyczyć morderców czyli zabójców z premedytacją, zdrajców stanu, szpiegów i dezerterów w obliczu wroga."


Szanowna Pani redaktor - pytanie, czy wykonywana? Dlatego, że istnieje instytucja nadzwyczajnego złagodzenia kary ale zdradę trzeba nazywać zdradą."


No tak bo co 10 przecież by uśmiercil, więc może Kolenda-Zaleska przeżyje i 8 innych ale np. Kraśko może nie mieć tyle szczęścia
Teraz sedno. Gozdyra pyta:

"wracając do tego fragmentu (chodzi o klub ronina), czy miał Pan na myśli to co Pan mówił, że Pan pozbawiłby rzeczywiście życia ileś osób?"

Braun na powyższe:
"Stale mam na myśli polską rację stanu i interes narodowy, a tego nie da się realizować bez przykładnego karania zdrajców, szpiegów, dezerterów w obliczu wroga, nie mówiąc o przypadkach bestialstwa".

Braun podsumowuje, bo Gozdyra gdaka:

"Gdyby rzeczywiście słowem dało się te rzeczy załatwić to TAK. W mojej Polsce, Polsce moich marzeń zdrajcy stanu nie byliby bezpieczni"

Gozdyra nieusatysfakcjonowana, więc pierdoli po karatekowemu:

"Byliby rozumiem rozstrzeliwani, czy..." braun wtrąca:

"Ależ Pani redaktor, jesteśmy ludźmi cywilizowanymi - policja, bezpieka, prokuratura, kodeksy, sądy, apelacja, wreszcie sąd najwyższy - naprawdę jest wspaniały aparat tylko trzeba go używać"

Czyli byliby po procesie rozstrzelani. No kurwa sam się zaorałeś tymi cytatami. Potwierdził to co mówił w Klubie Ronina. Przecież nikt nie podejrzewał że Braun postulował strzelanie z prywatnej broni. Proces polityczny i wyrok. Co 10ty do rozstrzelania za ciągnięcie polski do eurokolchozu.
 
Czyli byliby po procesie rozstrzelani
:pociesznymirek:
Braun oczywiście będzie kontrolował policję, bezpiekę, prokuraturę, sądy i rozpisze nowe kodeksy :frankapprove:

Oczywiście mówimy o zdrajcach stanu, w dodatku wspomina, że jeśli istniałaby możliwość innego rozwiązania to nie widzi przeszkód i tylko debil może ze słów Brauna wywieść debilne: "Postulowanie strzelania do dziennikarzy"

Wskaż jeszcze w którym miejscu u Gozdyry Braun "postulował":
Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
 
Ciekawy wątek z Piłusudskim, co jeszcze ciekawsze ten wątek "przytłaczającej" Polski pojawia się później


tu więcej o tym, bo ja nie wiedzialem (art z 2017)

Ciekawie o zbożu i rolnictwie ogólnie w kontekscie UA


Dobre podsumowanie rolnikow


Klub Rozsierdzonych Patriotów - nowa antyestablishmentowa siła polityczna w Rosji




Wow














Moze komus sie przyda










 
:pociesznymirek:
Braun oczywiście będzie kontrolował policję, bezpiekę, prokuraturę, sądy i rozpisze nowe kodeksy :frankapprove:

Oczywiście mówimy o zdrajcach stanu, w dodatku wspomina, że jeśli istniałaby możliwość innego rozwiązania to nie widzi przeszkód i tylko debil może ze słów Brauna wywieść debilne: "Postulowanie strzelania do dziennikarzy"

Wskaż jeszcze w którym miejscu u Gozdyry Braun "postulował":

Jeśli dla Ciebie wszystko jest spoko, bo nawet jakby Braun został tym wymarzonym monarchą to by były służby, które by go powstrzymały przed realizacją jego złych pomysłów, to zazdroszczę umiejętności robienia szpagatów. Zostańmy przy swoich stanowiskach.. każdy wyraził swoje. Nikt nikogo nie przekonał. Dzień jak co dzień na forum:)
 
Jeśli dla Ciebie wszystko jest spoko, bo nawet jakby Braun został tym wymarzonym monarchą to by były służby, które by go powstrzymały przed realizacją jego złych pomysłów, to zazdroszczę umiejętności robienia szpagatów.
Nie jest spoko, przecież nie o tym mówiliśmy ale nie podałeś przykładu, ze względu na który można by uznać, że Braun nie powinien dzierżyć mandatu posła.

O jakich szpagatach mówimy? Twoich? Monarchia? Zejdźmy na ziemię i załóżmy, że kara śmierci za zdradę stanu wraca, Braun zostaje premierem, uważasz, że będzie miał decydujący wpływ na prawne zapisy kodeksów, które musiałyby precyzyjnie określać, czy do takiej zdrady doszło? Skąd u Ciebie to przeświadczenie w myśl którego chciałby zabijać ludzi tylko dlatego, że niby w jego oczach są zdrajcami? Sam przecież wspomina o prawnym aparacie, o instytucji nadzwyczajnego złagodzenia kary i niby na jakiej podstawie można podejrzewać, że najchętniej ominąłby te rozwiązania i zabijał? Na bazie wróżb z kryształowej kuli?

Nie dziwi mnie też Twoja ignorancja i fakt, że masz w dupie odpowiedzialność za własne słowa. Powtórzę. Wskaż proszę w którym miejscu u Gozdyry Braun "postulował":
3. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
------------------------
Ciekawe to o wynikach w nauce polskich dzieci. Człowiek tak się przyzwyczaił do tego ciągłego narzekania, że aż trudno uwierzyć, że coś nam idzie dobrze.
O badaniach PISA pisałem tutaj nie raz, karatekowiec, @Bezimienny i jeszcze ktoś kocopołami sadzili wtedy niemiłosiernie. Przypomnę, że do tego badania uczniowie wybierani są losowo, tak więc argumenty typu korepetycje, prymusi wyciągnięte są z czeluści anusa.
 
Nie jest spoko, przecież nie o tym mówiliśmy ale nie podałeś przykładu, ze względu na który można by uznać, że Braun nie powinien dzierżyć mandatu posła.

O jakich szpagatach mówimy? Twoich? Monarchia? Zejdźmy na ziemię i załóżmy, że kara śmierci za zdradę stanu wraca, Braun zostaje premierem, uważasz, że będzie miał decydujący wpływ na prawne zapisy kodeksów, które musiałyby precyzyjnie określać, czy do takiej zdrady doszło? Skąd u Ciebie to przeświadczenie w myśl którego chciałby zabijać ludzi tylko dlatego, że niby w jego oczach są zdrajcami? Sam przecież wspomina o prawnym aparacie, o instytucji nadzwyczajnego złagodzenia kary i niby na jakiej podstawie można podejrzewać, że najchętniej ominąłby te rozwiązania i zabijał? Na bazie wróżb z kryształowej kuli?

Nie dziwi mnie też Twoja ignorancja i fakt, że masz w dupie odpowiedzialność za własne słowa. Powtórzę. Wskaż proszę w którym miejscu u Gozdyry Braun "postulował":

Wskazałem już wcześniej. To już nawet nie jest bronienie idola, tylko zwykłe kłamanie z Twojej strony.
 
@lemmy np tutaj:
Wskazałem już wcześniej. To już nawet nie jest bronienie idola, tylko zwykłe kłamanie z Twojej strony.
U Gozdyry? Jeśli tego odsłuchałeś chyba nie problem dla Ciebie by wskazać na konkretną minutę?
bronienie idola
zwykłe kłamanie
:pociesznymirek:
 
U Gozdyry? Jeśli tego odsłuchałeś chyba nie problem dla Ciebie by wskazać na konkretną minutę?

Ona mu nawet puściła to nagranie z klubu Ronina! I potwierdził co tam powiedział.

Przypomnijmy:

"Kule powinny świstać, a mamy kabaret. Bo kolejny przesąd to wiara w pacyfizm. Wiara, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną w sposób nagły, drastyczny wyprawieni na tamten świat z tuzin redaktorów "Wyborczej" i ze dwa tuziny drugiej gwiazdy śmierci mediów centralnych - TVN." Grzegorz Braun
 
Ona mu nawet puściła to nagranie z klubu Ronina! I potwierdził co tam powiedział.
No kurwa mać! To już przecież przedyskutowaliśmy. Chodzi teraz o to, podaję trzeci raz:
Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
Podaj minutę wystąpienia u Gozdyry, w której Braun "postuluje" karę śmierci dla dziennikarzy za popieranie wejścia do UE. Celowo debila udajesz?
 
Ona mu nawet puściła to nagranie z klubu Ronina! I potwierdził co tam powiedział.

Przypomnijmy:

"Kule powinny świstać, a mamy kabaret. Bo kolejny przesąd to wiara w pacyfizm. Wiara, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną w sposób nagły, drastyczny wyprawieni na tamten świat z tuzin redaktorów "Wyborczej" i ze dwa tuziny drugiej gwiazdy śmierci mediów centralnych - TVN." Grzegorz Braun
Ależ to by było piękne :antonio:
 
Braun "postuluje" karę śmierci dla dziennikarzy za popieranie wejścia do UE. Celowo debila udajesz?

W tej sprawie akurat Ty debila udajesz.

Gozdyra pokazuje cytat z Brauna, a mianowicie:

"Kule powinny świstać, a mamy kabaret. Bo kolejny przesąd to wiara w pacyfizm. Wiara, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną w sposób nagły, drastyczny wyprawieni na tamten świat z tuzin redaktorów "Wyborczej" i ze dwa tuziny drugiej gwiazdy śmierci mediów centralnych - TVN."

Gozdyra prosi o komentarz do tych słów i Braun doprecyzowuje:

"Upominałem się w ten sposób o poszanowanie polskiej racji stanu. Wyrażałem przekonanie, które do dzisiaj żywię, że centralne ośrodki dezinformacyjne nie reprezentują polskiej racji stanu, a wręcz negują ją. Widzieliśmy to bardzo wyraźnie kiedy media post PRL-owskie pchały, ciągnęły Polskę do eurokołchozu"
 
"Upominałem się w ten sposób o poszanowanie polskiej racji stanu. Wyrażałem przekonanie, które do dzisiaj żywię, że centralne ośrodki dezinformacyjne nie reprezentują polskiej racji stanu, a wręcz negują ją. Widzieliśmy to bardzo wyraźnie kiedy media post PRL-owskie pchały, ciągnęły Polskę do eurokołchozu"
Niby z powyższego można wnioskować, że Braun "postuluje" karę śmierci dla dziennikarzy za popieranie wejścia do UE? Nie reprezentowanie, a wręcz negowanie to już zdrada wg Ciebie? A wg Brauna? W którym miejscu to zrównuje? W żadnym, takie opary absurdu rodzą się tylko w zaczadzonych głowach karatekopodobnych.
 
Niby z powyższego można wnioskować, że Braun "postuluje" karę śmierci dla dziennikarzy za popieranie wejścia do UE? Nie reprezentowanie, a wręcz negowanie to już zdrada wg Ciebie? A wg Brauna? W którym miejscu to zrównuje? W żadnym, takie opary absurdu rodzą się tylko w zaczadzonych głowach karatekopodobnych.

Przeczytaj to co zacytowałem jeszcze raz. Albo nie czytaj. Żyj dalej w świecie swoich urojeń. Gość mówi o odsyłaniu na tamten świat 3 tuzinów dziennikarzy, później doprecyzowuje że to za zdradę stanu rozumianą jako "Wyrażałem przekonanie, które do dzisiaj żywię, że centralne ośrodki dezinformacyjne nie reprezentują polskiej racji stanu, a wręcz negują ją. Widzieliśmy to bardzo wyraźnie kiedy media post PRL-owskie pchały, ciągnęły Polskę do eurokołchozu"
 
Demagog częściej weryfikuje słowa Mentzena pozytywnie niż negatywnie. Ostatnia weryfikacja jednak na minus:

Nawet sam te pozytywne wypowiedzi zgłaszałem z paru kont: ile ja kuźwa się tych tożsamości nawymyślałem, forma męska, żeńska i nijaka :korwinlaugh:
Hołownie za to podpierdalałem z negatywnymi wypowiedziami. Później napisałem maila do wszystkich posłów Hołowni, że to ja większość zgłaszam i mam listę kolejnych jego kłamstw i aby podali mi powód abym przestał.
Nagle na jego patostreamach zaczął mniej kłamać.
W ogóle ciekawa postać: on potrafi ładnie argumentować co widać w jego książkach, nie boi się spotkań publicznych bo mnóstwo ich odbył -tylko wychodzi, że oficer prowadzący nie chce aby on się konkretnie opowiedział
Może Mentzenowi trzeba zacząć grozić powstaniem strony antyMentzen :waldeklaugh:
 
Nawet sam te pozytywne wypowiedzi zgłaszałem z paru kont: ile ja kuźwa się tych tożsamości nawymyślałem, forma męska, żeńska i nijaka :korwinlaugh:
Hołownie za to podpierdalałem z negatywnymi wypowiedziami. Później napisałem maila do wszystkich posłów Hołowni, że to ja większość zgłaszam i mam listę kolejnych jego kłamstw i aby podali mi powód abym przestał.
Nagle na jego patostreamach zaczął mniej kłamać.
W ogóle ciekawa postać: on potrafi ładnie argumentować co widać w jego książkach, nie boi się spotkań publicznych bo mnóstwo ich odbył -tylko wychodzi, że oficer prowadzący nie chce aby on się konkretnie opowiedział
Może Mentzenowi trzeba zacząć grozić powstaniem strony antyMentzen :waldeklaugh:
Poważnie tworzysz subkonta by zgłaszać polityków i spamujesz im maile? xD
 
Przeczytaj to co zacytowałem jeszcze raz. Albo nie czytaj. Żyj dalej w świecie swoich urojeń. Gość mówi o odsyłaniu na tamten świat 3 tuzinów dziennikarzy, później doprecyzowuje że to za zdradę stanu rozumianą jako "Wyrażałem przekonanie, które do dzisiaj żywię, że centralne ośrodki dezinformacyjne nie reprezentują polskiej racji stanu, a wręcz negują ją. Widzieliśmy to bardzo wyraźnie kiedy media post PRL-owskie pchały, ciągnęły Polskę do eurokołchozu"
Człowieku, twierdzisz, że niby Braun rozstrzelałby dziennikarzy jedynie za to, że popierają wejście Polski do UE, a on dokładnie rozwija i punktuje co w jego rozumieniu na taką zdradę się składa:

- wspieranie prymatu prawa unijnego nad polskim,
- działania na rzecz utraty suwerenności,
- działania zwiększające "popyt" na m.in zdradę stanu,
- nagonki na polskich patriotów,
- wstrzymywanie kampanii anty lustracyjnych,
- celebracja wielkiego zbratania z Moskwą,
- szpiegostwo,

to wszystko wg jego punktu widzenia wyczerpuje znamiona zdrady stanu. Następnie dodaje, że to odpowiednie służby i sądy oraz instytucje będą rozpatrywać, czy działania te zasługują na najwyższy wymiar kary (zakładając, że będzie przywrócona).

Ty wszystko to przecież celowo spłycasz, ordynarnie upraszczasz i w efekcie naparzasz chochoła, a Braun prezentuje w omawianej kwestii swój punkt widzenia, opinię, która nie jest podstawą do pozbawienia go mandatu posła. Przecież prokuratura zajęła się tym i w wyniku postępowania nie stwierdzono niczego co podpadałoby pod jakieś szczucie na dziennikarzy, w wyniku którego @szplin @Miskatonic i @Siwy25_1 dozbrajają się i dokonują czystki!
-------
Poważnie tworzysz subkonta by zgłaszać polityków i spamujesz im maile? xD
No stary, WSTC! (Wyższa Szkoła Trollingu Cohones), a Ty zapewne dopiero raczkujesz i nawet alter tutaj nie masz? ;)
 
Człowieku, twierdzisz, że niby Braun rozstrzelałby dziennikarzy jedynie za to, że popierają wejście Polski do UE, a on dokładnie rozwija i punktuje co w jego rozumieniu na taką zdradę się składa:

- wspieranie prymatu prawa unijnego nad polskim,
- działania na rzecz utraty suwerenności,
- działania zwiększające "popyt" na m.in zdradę stanu,
- nagonki na polskich patriotów,
- wstrzymywanie kampanii anty lustracyjnych,
- celebracja wielkiego zbratania z Moskwą,
- szpiegostwo,

to wszystko wg jego punktu widzenia wyczerpuje znamiona zdrady stanu. Następnie dodaje, że to odpowiednie służby i sądy oraz instytucje będą rozpatrywać, czy działania te zasługują na najwyższy wymiar kary (zakładając, że będzie przywrócona).

Ty wszystko to przecież celowo spłycasz, ordynarnie upraszczasz i w efekcie naparzasz chochoła, a Braun prezentuje w omawianej kwestii swój punkt widzenia, opinię, która nie jest podstawą do pozbawienia go mandatu posła. Przecież prokuratura zajęła się tym i w wyniku postępowania nie stwierdzono niczego co podpadałoby pod jakieś szczucie na dziennikarzy, w wyniku którego @szplin @Miskatonic i @Siwy25_1 dozbrajają się i dokonują czystki!
Ja tam bym im chętnie urządził jesień średniowiecza
 
Człowieku, twierdzisz, że niby Braun rozstrzelałby dziennikarzy jedynie za to, że popierają wejście Polski do UE, a on dokładnie rozwija i punktuje co w jego rozumieniu na taką zdradę się składa:

- wspieranie prymatu prawa unijnego nad polskim,
- działania na rzecz utraty suwerenności,
- działania zwiększające "popyt" na m.in zdradę stanu,
- nagonki na polskich patriotów,
- wstrzymywanie kampanii anty lustracyjnych,
- celebracja wielkiego zbratania z Moskwą,
- szpiegostwo,

to wszystko wg jego punktu widzenia wyczerpuje znamiona zdrady stanu. Następnie dodaje, że to odpowiednie służby i sądy oraz instytucje będą rozpatrywać, czy działania te zasługują na najwyższy wymiar kary (zakładając, że będzie przywrócona).

Ty wszystko to przecież celowo spłycasz, ordynarnie upraszczasz i w efekcie naparzasz chochoła, a Braun prezentuje w omawianej kwestii swój punkt widzenia, opinię, która nie jest podstawą do pozbawienia go mandatu posła. Przecież prokuratura zajęła się tym i w wyniku postępowania nie stwierdzono niczego co podpadałoby pod jakieś szczucie na dziennikarzy, w wyniku którego @szplin @Miskatonic i @Siwy25_1 dozbrajają się i dokonują czystki!
Że Tobie się jeszcze chce z nim kłócić.
Mi zostaje wbijać szpilki z drugiego rzędu, a i tak nie ogarnie.
:putinlaugh:

They mocno 2 lata był niedotleniony, do tego trochę grafenu krąży we krwi. Nieodwracalne zmiany już zaszły. Das is alles jakby to powiedział idol.

Wesołego alleluja wy zacofane katolickie patriotyczne faszystowskie mordy!
 
Back
Top