Polityka

a gdyby była ordynacja preferencyjna to jak byście ponumerowali polskie partie? Zwiększyłoby to frekwencje? @klocuniek @lemmy @Karateka@ @szplin
1680814341893.png

Musze pochwalić Wosia: myślałem, że schował się ze swoimi mądrościami, że inflacja nie jest szkodliwa, a tymczasem


Mniej paniki: Rosja z PKB mniejszym niż niektóre amerykańskie miasta pokona amerykańskiego dolara ::clintdis::



Koniec świata: bronie Hołowni





Jeszcze brakuje logów lobystów: BTW Bush, dynastia polityczna. Taki kulejący american dream






Gdyby Kaczyński powiedział, że odda władze jak Tusk i Trzaskowski nagrają wspólną homosekstaśmę to- zgodziliby się xD



 
Czyli koalicja z PIS.
Ja myśle, że powinni być cierpliwi i nie kumać się z socjalistami. Idą dobre czasy dla prawicy, warto poczekać w opozycji, budować struktury i oczyścić szeregi z klaunów. Prawdopodobnym jest, że Jarek kolejnych czterech lat fizycznie nie wyrobi w polityce, a bez niego pisiory się pozagryzają.
Wtedy nowa, młoda, dobrze zorganizowana prawica wjedzie cała na biało.
Wada fabryczna systemu: zbyt duża pokusa aby pójść na całość, jak najszybciej dostać się do władzy jako koalicjant, a lider może wycinać ile wlezie konkurencje w partii, a później...
... kończy jak Tusk i Kaczyński, którzy wyrzucali i marginalizowali każdego kogo podejrzewali, że są bystrzejsi i sprytniejsi od nich. Później wychodzi, że jak taki Kaczyński czy Tusk chcą z kimś na spokojnie racjonalnie pogadać to mogą tylko z przeciwnikiem partyjnym bo w swojej partii sami wariaci, złodzieje albo idioci o ograniczonych możliwościach intelektualnych.
Co ciekawe zarówno Kaczyński jak i Tusk lubią kolekcjonować współpracowników z długami oraz z długą karierą polityczną gdzie wiadomo, że nie zbuntują się bo: co będą robić po polityce? Jeszcze z długami (nie ma hipoteki) jak np. Olga Semeniuk?
Teraz można się zastanawiać co zrobi Konfederacja aby tak nie skończyć.
Ba czy Mentzen jest na tyle przebiegły aby nie zostać organy przez Kaczyńskiego? Tyle osób staruszka nie doceniło, że drukuje internet, że konta w banku nie ma itp. Później nagle się okazuje, że prezes banku staje się premierem :korwinlaugh:
Wśród Tuska i Kaczyńskiego byli też racjonalni ludzie: Zyta Gilowska, Religa za pierwszych rządów PiSu. Nawet Ziobro chodził krócej na smyczy

Masz @Karateka@ ładny przykład jak w mediach powinni krytykować Ziobrę, żeby go ośmieszyć zamiast mówić o drugim Putinie...
Taka ciekawostka: oczywiście jestem za zwiększaniem kar z wielu powodów, ale
Plus dodałbym, że na no mogą się zdarzać przypadki, gdzie dosłownie przez głupie oszczędności (naprawdę tak ciężko wybudować nowe więzienia? Aż tacy biedni nie jesteśmy...) jednej celi siedzą ludzie za kradzież gołębi i za morderstwo :iamdone:
 
Last edited:
To taki prezent z myślą o naszych braciach. Ziobro dba żeby ich inflacja w Polsce za bardzo nie uwierała. Fajny chłop. :fjedzia:
Ty faszysto i ruska onuco! Oni chcą europejskiego postępu! Dążymy do Szwecji!

A tak poważnie u nas już się dzieje to co za gramanicą. Marginalizacja drobnych/średnich wykroczeń i przestępstw przez "obcokrajowców". Oczywiście nie bez powodu od dłuższego czasu nie podają nic w statystykac, a teraz dają jawne przyzwolenie.
Analogiczna sytuacja do Niemiec 2015-2023 i tego co od 5 lat się dzieje w lewackich stanach (pozdro Wuja).

Ale wiesz w Wyborczej i TVN tego Ci nie napiszą, bo nie ładnie, nie po europejsku.
 
Ja to już się nicze
POLSKA GONI EUROPĘ I STANY! WIELKI SUKCES POLSKOJĘZYCZNEGO RZĄDU!

:putinlaugh:
"Rząd uzasadnia zmianę limitu wzrostem inflacji i przyszłorocznym wzrostem wynagrodzenia minimalnego"

Może i nie walczymy z inflacją ale za to możesz kraść więcej
:korwinlaugh:
 
Wnioskuję, że człowiek ten jest postrzegany przez Was bardzo negatywnie, tak więc z pewnością nie będzie to dla Was jakikolwiek problem, by wykazać, że nie zasługuje on na dzierżenie mandatu posła, bo nie reprezentuje naszych interesów w sposób dla nas korzystny.

1. Postulowanie penalizacji homoseksualizmu.
2. Postulowanie strzelania do dziennikarzy
3. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
3. "Będziesz Pan wisiał" z mównicy sejmowej
4. Głoszenie teorii spiskowych o katastrofie smoleńskiej
5. Zdaniem Brauna Centralny Port Komunikacyjny ma/miał być bunkrem dla żydowskiej bezpieki
6. Walka z choinką czyli akcje w stylu Maji Stasko. Przypał na równi z jej słynnym rzutem burgerem
7. Kontakty z pro-rosyjskim szpiegiem w Rosji
8. Postulowanie zamachu stanu / zbrojnego przewrotu
9. Postulat poddania życia prywatnego i publicznego katolickim zasadom i władzy Chrystusa Króla Polski i traktowania tej władzy realnie, a nie tylko symbolicznie.
 
a pelikany łyk, łyk, łyk :mamed:


Pelikany pewnie przeczytaja caly artykul i dojda do racjonalnych wnioskow, ze nie ma w nim nic o zorganizowanym ataku na Konfederacje, a co najwyzej jest analiza jej ostatnich sukcesow sondazowych.

Ale przeciez wiadomo, ze ten wpis nie jest skierowany do takich ludzi, ale to tej grupy mezczyzn 18-39, ktora takiego trudu sobie nie zadaje, lajkuje jednak wszystko jak leci co im tam podrzuca i posiada prawa wyborcze.
 
1. Postulowanie penalizacji homoseksualizmu.
2. Postulowanie strzelania do dziennikarzy
3. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
3. "Będziesz Pan wisiał" z mównicy sejmowej
4. Głoszenie teorii spiskowych o katastrofie smoleńskiej
5. Zdaniem Brauna Centralny Port Komunikacyjny ma/miał być bunkrem dla żydowskiej bezpieki
6. Walka z choinką czyli akcje w stylu Maji Stasko. Przypał na równi z jej słynnym rzutem burgerem
7. Kontakty z pro-rosyjskim szpiegiem w Rosji
8. Postulowanie zamachu stanu / zbrojnego przewrotu
9. Postulat poddania życia prywatnego i publicznego katolickim zasadom i władzy Chrystusa Króla Polski i traktowania tej władzy realnie, a nie tylko symbolicznie.
Napiszesz coś takiego o Tusku czy nie masz jaj?
 
Pelikany pewnie przeczytaja caly artykul i dojda do racjonalnych wnioskow, ze nie ma w nim nic o zorganizowanym ataku na Konfederacje, a co najwyzej jest analiza jej ostatnich sukcesow sondazowych.

Ale przeciez wiadomo, ze ten wpis nie jest skierowany do takich ludzi, ale to tej grupy mezczyzn 18-39, ktora takiego trudu sobie nie zadaje, lajkuje jednak wszystko jak leci co im tam podrzuca i posiada prawa wyborcze.
 
Nie znałem. Dzięki, te postulaty mi wystarczą aby na niego zagłosować :conorsalute:

Źródła:

Zabijanie dziennikarzy:
od 28 minuty:


Można mówić że to stara wypowiedz i Braun nie miał tego na myśli co powiedział

No to Gozdyra go po latach dopytala i się okazuje, że jak najbardziej miał to co powiedział na myśli. Dodał, że za zdradę racji stanu powinno się karać śmiercią i sprecyzował, że dziennikarze namawiający do akcesji PL do UE takiej zdrady racji stanu się dopuścili.


"Będziesz Pan wisiał" z mównicy sejmowej:

 
Każda partia ma swojego skrajnego pitbula, którego spuszcza ze smyczy gdy jest za mało dymu, albo trzeba odwrócić od czegoś uwagę. PO miało Niesiołowskiego, PiS Pawłowicz i teraz Kowalskiego, w PSL od specjalnych akcji był Kłopotek, a na lewicy wszyscy są tacy.

W Konfederacji jest Braun i JKM, różnica jest taka, że wszyscy poza nimi byli kontrolowani przez szefów, a w Konfie Mentzen chyba nie trzyma smyczy i psy biegają luzem.
 
1. Postulowanie penalizacji homoseksualizmu.
2. Postulowanie strzelania do dziennikarzy
3. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających wejście Polski do UE
3. "Będziesz Pan wisiał" z mównicy sejmowej
4. Głoszenie teorii spiskowych o katastrofie smoleńskiej
5. Zdaniem Brauna Centralny Port Komunikacyjny ma/miał być bunkrem dla żydowskiej bezpieki
6. Walka z choinką czyli akcje w stylu Maji Stasko. Przypał na równi z jej słynnym rzutem burgerem
7. Kontakty z pro-rosyjskim szpiegiem w Rosji
8. Postulowanie zamachu stanu / zbrojnego przewrotu
9. Postulat poddania życia prywatnego i publicznego katolickim zasadom i władzy Chrystusa Króla Polski i traktowania tej władzy realnie, a nie tylko symbolicznie.
A było coś o reparacjach?
 
W Konfederacji jest Braun i JKM, różnica jest taka, że wszyscy poza nimi byli kontrolowani przez szefów, a w Konfie Mentzen chyba nie trzyma smyczy i psy biegają luzem.
Kto konkretnie był kontrolowany przez szefów? Wszyscy czyli kto?
 
Libertarianin czyli zwolenik systemu, który jest nie możliwy do wprowadzenia w tej cześci świata vs człowiek, który wydaje się nie dokońca szczery i socjotechniki są ważniejsze od poglądów (ale uprzedzając krytykę: uważam, że jest jednym z lepiej przygotowanych polityków pod względem merytorycznym, zwłaszcza w tym środowisku liberalno gospodarczym, gdzie wielu uważa, że największym polskim socjalem i marnotractwem kasy jest 500 plus i 13 emerytura :korwinlaugh:)-takie debaty lubię:corn:

Każda partia ma swojego skrajnego pitbula, którego spuszcza ze smyczy gdy jest za mało dymu, albo trzeba odwrócić od czegoś uwagę. PO miało Niesiołowskiego, PiS Pawłowicz i teraz Kowalskiego, w PSL od specjalnych akcji był Kłopotek, a na lewicy wszyscy są tacy.

W Konfederacji jest Braun i JKM, różnica jest taka, że wszyscy poza nimi byli kontrolowani przez szefów, a w Konfie Mentzen chyba nie trzyma smyczy i psy biegają luzem.
Ba nawet jest sporo dowód na to, że Pawłowicz udawała, bo nawet jej przeciwnicy mówili, że Pawłowicz na uczelni a Pawłowicz w Sejmie to są dwie inne osoby...

Kto konkretnie był kontrolowany przez szefów? Wszyscy czyli kto?


EDIT: Tusk też publicznie gnoił paru swoich polityków.

Źródła:

Zabijanie dziennikarzy:
od 28 minuty:


Można mówić że to stara wypowiedz i Braun nie miał tego na myśli co powiedział

No to Gozdyra go po latach dopytala i się okazuje, że jak najbardziej miał to co powiedział na myśli. Dodał, że za zdradę racji stanu powinno się karać śmiercią i sprecyzował, że dziennikarze namawiający do akcesji PL do UE takiej zdrady racji stanu się dopuścili.


"Będziesz Pan wisiał" z mównicy sejmowej:



Taka ciekawostka, która wkurzyłaby Brauna: Tora uwzględnia istnienie trans, a Jezus niezbytnio zgadza się z pomysłem Brauna aby koronować go na króla Polski :korwinlaugh:
Gdyby takie karokluki były sprytniejsze, bystrzejsze to zamiast zachwalać kazirodztwo osłabiali by wiarygodność jasełkowego katolicyzmu prawactwa...
 
Last edited:
1. Postulowanie penalizacji aktywnych propagatorów LPG+. JESTEM ZA :)
2. Postulowanie strzelania do dziennikarzy, piszących kłamliwe artykuły dla mediów niemieckich JESTEM ZA :)
3. Kara śmierci dla dziennikarzy popierających obecność Polski do UE w aktualnym stanie tego ustrojstwa JESTEM ZA :)
3. "Będziesz Pan wisiał" z mównicy sejmowej do zdrajców ojczyzny JESTEM ZA :)
4. Głoszenie teorii spiskowych o katastrofie smoleńskiej TAK NIE BYŁO :(
5. Zdaniem Brauna Centralny Port Komunikacyjny ma/miał być bunkrem dla żydowskiej bezpieki TAK NIE BYŁO :(
6. Walka z choinką czyli akcje w stylu Maji Stasko. Przypał na równi z jej słynnym rzutem burgerem JESTEM ZA :)
7. Kontakty z pro-rosyjskim szpiegiem w Rosji TAK NIE BYŁO :(
8. Postulowanie zamachu stanu / zbrojnego przewrotu JESTEM ZA :)
9. Postulat poddania życia prywatnego i publicznego katolickim zasadom i władzy Chrystusa Króla Polski i traktowania tej władzy realnie, a nie tylko symbolicznie. TAK NIE BYŁO :(
:juanlaugh:
 
Last edited:
@Bezimienny dalej nie wiem, którzy to ci "wszyscy". Jak Nitrasy robiły szopkę przed wyborami z okupacją sejmu i pierdoleniem kocopołów, czyli jawnym kłamstwem (do czego sam się przyznał) to też był dyscyplinowany? Jak Szerba z Jońskim robili popisówkę przy granicy z tymi torbami dla ciapusów to ktoś ich złapał za głowę? Jachirę robiącą z siebie debilkę ogarniają?

A, że Kaczor spacyfikował typa, który się zagotował i w sejmie na mównicy zaczął ludzi wyzywać od idiotów to sorry, ale to bardziej zwrócenie uwagi o postawę i formę przekazania, a nie dyscyplinowanie kogoś za poglądy.
 
Chłopie sam pisałeś z płaczem "uszanuj" także niektórych z nas nie uruchamiaj w kwestii zamykania ludziom firm.

Co do twoich wypocin tak jak napisal chad Andrzej. Ma mój głos. Mojej kobiety też. Nawet ona ma większe jaja od Ciebie.
:putinlaugh:
nie wiedziałem że lubisz lejdibojów:lesnarhappy:
 
Back
Top