Polityka

Zamykam dyskusję.
@Karateka@ potencjalna hiena lewicowa potencjalnie może mieć krew na rękach, może kolejne dziecko czytające cohones też podejmie przez roztrząsanie tematu złą decyzję,
widząc obronę pedofila kosztem jakiejś podrzędnej dziennikarzyny, rozmydlając winę propagatora ideologii lgbt zboczeńców pierdolonych.
Zagram szechterski gambit, użytkownik @Karateka@ dnia 09.03.23 miał obwiniać bardziej dziennikarzynę niż pedocwela o krzywdę dziecka.
Tak mieli ocenić jego występy niektórzy użytkownicy.
Dobranoc i słodkich snów.

pontius-pilatus.gif

ja zasnę spokojnie tej nocy
 
Nie chce mi się kolejny raz odpalać małosprytną peowoską kanalię ale przecież nie chodzi o krytykę lub jej brak, a o zdradzenie informacji, które mogą mieć katastrofalny wpływ na ofiarę.

A informacje ujawnił:
liczenie jakiś tam sens ma

Najpierw w TVP info przydupas PiS robi leaka a dzień później na tej samej antenie,przy prawdopodobnie bardzo zbliżonej publice (publice TVP info) krytykuje to peowiec, a Ty po równo liczysz ilość poinformowanych osób. Przecież to jest bez sensu.
 
Najpierw w TVP info przydupas PiS robi leaka a dzień później na tej samej antenie,przy prawdopodobnie bardzo zbliżonej publice (publice TVP info) krytykuje to peowiec, a Ty po równo liczysz ilość poinformowanych osób. Przecież to jest bez sensu.
Celowo pomijasz, że najważniejsze w jego wystąpieniu jeśli chodzi o ryzykowanie doprowadzenia do śmierci chłopca było ujawnienie DODATKOWEJ informacji, że chodziło o członkinię PO?

Uściślając - na początku przydupas PiS pisze "dzieci znanej parlamentarzystki", podając ich wiek z czasu przestępstwa, następnie to samo robią inni "dziennikarze", potem tuba PiSu nagłaśnia to mocniej emitując wypowiedź Duklanowksiego, który mówi to samo co napisał z pominięciem wieku siostry chłopca, następnie wyborcza i ktoś od Lisa czynią to samo co zapoczątkował ten z Radia Szczecin. Dlaczego pomijasz fakt leakowania informacji, że chodzi o "członkinię PO"? To przecież zawęża krąg poszukiwań. Wyobraź sobie, że znana parlamentarzystka skądkolwiek odwiedza Szczecin w celach turystycznych (jest lipiec), tam jej dzieci zostają porwane lub zwabione przez geja pedofila z PO, który jedno wykorzystuje seksualnie, drugiemu podaje narkotyk. Gdy sprawdzałem o kogo chodzi szukałem w Szczecinie ale pewności nie można było mieć o kogo konkretnie chodzi, a ta zwiększyła się gdy dzień później poseł z PO powiedział, że chodzi o ich członkinię.

Jak widać wciąż twierdzisz chyba, że "hieny z PiSu mają krew na rękach" i nie wspominasz, że PO również, a wedle Twojej retoryki i jedni, i drudzy powinni mieć, kwestia tylko "kto bardziej" :facepalm: całkowicie nie wspominasz o tym, że na obecną chwilę wiemy jedno - ten pierdolony pedofil ma krew na rękach, a inni, wspomniani wyżej MOGĄ mieć. Czy mieli? Okaże się lub nie.
A Wy uważacie że można obrażać papaja czy nie można?


O kurwa :korwinwhat:
Wytrzymałem niespełna pięć minut, ostrzegaj kolejnym razem, że polecasz szczekaczkę... "pis zaczyna robić rzeczy", ten popiskiwacz (to Ty? Ile masz tych kanałów na YT?) "powiedział" to minimum 3 razy w ciągu niespełna pięciu minut!!
Oh Come On Jim Carrey GIF - OhComeOn JimCarrey - Discover & Share GIFs


Pytanie zadałeś tak infantylne jak poziom zaprezentowanego szczekania tego kogoś. Jeśli chcesz pogadać o tej sprawie zacznij inaczej, a nie jak głupkowaty gimbus
 
Celowo pomijasz, że najważniejsze w jego wystąpieniu jeśli chodzi o ryzykowanie doprowadzenia do śmierci chłopca było ujawnienie DODATKOWEJ informacji, że chodziło o członkinię PO?

Rzeczywiście?

"Sprawa ta dotyczy takiego szerokiego kręgu platformy obywatelskiej, w środowisku zachodniopomorskiej platformy o tym wiedziano, z tym że robiono wszystko żeby sprawa ta została przemilczana żeby ona nie trafiła do mediów, dlatego że poszkodowany 13 latek był synem jednej ze znanych, no znanych parlamentarzystek, no właśnie dlatego że dotyczyło to kręgów platformy obywatelskiej" Duklanowski 29 grudnia , godzina 8 rano

A 29 grudnia o 6 rano pojawiły się informacje o wieku dzieci i że zostawiła dzieci członkowi PO. Sprawę opisuje radio Szczecin, wyrok wydał sąd że Szczecina, że sprawa dotyczy kręgu PO, a z samego Szczecina są tylko 2 parlamentarzystki, w tym jedna z PO.

No i co? Nie jest to jasne o kogo chodzi? Dla pisowskich mediów było jasne bo tego samego dnia popołudniu Dawid Wildstein pisał, xd pedofil został skazany za gwałt na dzieciach posłanki PO.
 
Pytanie zadałeś tak infantylne jak poziom zaprezentowanego szczekania tego kogoś. Jeśli chcesz pogadać o tej sprawie zacznij inaczej, a nie jak głupkowaty gimbus

Sprawa trochę na poziomie przepychanek gimbusów patrząc na zdjęcia z sejmu i niektóre wypowiedzi "autorytetów" z mediów.

Ale jak bardzo chcesz poważniej to na wstępie zapytam co uważasz na temat uchwały w sprawie ochrony dobrego imienia JP2? Jak głosowałbys gdybyś był parlamentarzystą?
 
co uważasz na temat uchwały w sprawie ochrony dobrego imienia JP2?
Spooky language! Nie wiem co zawiera ta ustawa, jest coś takiego? (Pierwsze słyszę), podejrzewam jednak, że chodzi o wprowadzenie jakiejś penalizacji w odniesieniu do osób, które wystarczy aby powiedziały np.: "Wojtyła wiedział o pedofilii księży i tuszował te wydarzenia". Jeśli coś takiego miałoby być wprowadzone byłby to gwałt nie tylko na rozumie ale i na wolności słowa. Czy taki tekst można podciągnąć pod "obrazę uczuć religijnych", jeśli ktoś nie potrafi tego udowodnić? Być może, jednak jeśli tak, to po cholerę dodatkowa ustawa? Do reszty (sprawa Mikołaja), innym razem, spać idę.
 
Kościół nie nagłaśniał afer pedofilskich by chronić pokrzywdzone dzieci i ich ponownie nie wiktymizować. Po makale.

PO zamknęło pedofila którego znaleźli we własnych szeregach do więzienia i jednocześnie chroniło tożsamość ofiar dla ich dobra.

Kościół przesuwał pedofili do innych parafii.

Kościół dobry, PO złe, a lewaki zamknąć mordy.
 
Spooky language! Nie wiem co zawiera ta ustawa, jest coś takiego? (Pierwsze słyszę), podejrzewam jednak, że chodzi o wprowadzenie jakiejś penalizacji w odniesieniu do osób, które wystarczy aby powiedziały np.: "Wojtyła wiedział o pedofilii księży i tuszował te wydarzenia". Jeśli coś takiego miałoby być wprowadzone byłby to gwałt nie tylko na rozumie ale i na wolności słowa. Czy taki tekst można podciągnąć pod "obrazę uczuć religijnych", jeśli ktoś nie potrafi tego udowodnić? Być może, jednak jeśli tak, to po cholerę dodatkowa ustawa? Do reszty (sprawa Mikołaja), innym razem, spać idę.

Uchwała ma raczej czysto symboliczny wydźwięk.
 
Smutny widok


Ten człowiek nawet zza grobu będzie wydalał z siebie ideologiczne wysrywy.
Nieuleczalny przypadek egomanii, totalna identyfikacja JA z wyznawaną ideologią.
Kolejne ciężkie doświadczenia życiowe nie dają mu żadnej szerszej perspektywy na życie.
Nie potrafi spojrzeć na świat z innej perspektywy, oczyma innego człowieka.
Odcięty od Źródła.
 
Last edited:
A Wy uważacie że można obrażać papaja czy nie można?


a czy ty uważasz, że można kpić z gejów i kobiet czy nie?

mam problem z takimi kanałami nie ze względu na poglądy ale na sposób przedstawiania własnych poglądów.
Mam wrażenie, że naoglądali się ludzie Johna Oliviera i Trevis Noha i myślą, że "też kurła mogę tak robić".
No nie, ewidetnie brakuje warsztatu, już Orestaz jest lepszy....

Oburzenie, sarkazm, ironia to są retoryczne
"przyprawy".One dodają smaku potrawie, ale jeśli potrawa składa się głównie z przypraw to kiepkso i można skończyć jak ten poseł (z liściem od suwerena :korwinlaugh:
1678528864113.png


Tylko, że on pewnie naczytał się, że jak człowiek powie coś z mega groźną poważną miną (tzw. mina powietrza wciągniętego nosem jak to mówią aktorzy ala Don Sevastano z Gommorra)i i z dużą pewnością siebie to inni ludzie sami zaczną wątpić we własne poglądy

BTW jak to jedna z dziennikarek ładnie zmieszała Stanowskiego pytaniem: czy sarkazm jest idealnym środkiem do tego aby wyjść na inteligentniejszeogo niż jest się w rzeczywistości...


Jan Paweł II
sam nie jestem fanem polityki Kościoła, ale potrafie rozpoznać nagonkę (a w sprawach Konfederacji to kompletnie nie potrafisz rozpoznać nagonek)


A ten twój drugi idol z masą dziwnych argumentów


Jeszcze ten przygłub komunistyczny Gdula mówiący, że Wyszyński był antysemitą bo powiedział "Żydzi byli ciałem obcym na terrytorium Polski".
I ty mówisz, że w Polsce jest dużo humanistów. Jeśli w Polsce inżynierzy byliby takiej samej jakości co humaniści to bałbym się przechodzić pod mostem...


Tak odnośnie tej całej pseudoafery:
1678528952078.png
 
Tak z ciekawości pytam i w ogóle bez związku z tym o czym mówisz ;), powie kolega ile w Singapusze jest osób Afrosingnapurskich? ;)
Można też to tłumaczyć tym, że w USA w przeciwieństwie do Singapuru (do Polski też) jest większa narkomania.
Pierwsza fala popularności cracku zwiększyła liczbę włamań, przyczyną bezdomności jest też często narkomania.
Jak rozwiązali ten problem w Singapurze? Tłumaczyły wieloletni premier tego kraju:




EDIT:

Tak przesłuchałem wywiadu Zandberga w radiu zet i "a w Wiedniu jest dużo mieszkań socjalnych" a tam to.
To prawo obywatela.
Pierwsze co mi zgrzyta: nie ma jednej recepty do zrealizowania na wszystkie kraje.
Drugie jednak: takie kompletnie poroniona wizja obywatela z prawami bez obowiązków i mylenie pomagania z wyręczaniem.



Chociaż w sumie: dlaczego ograniczać sie tylko do mieszkań? W ZEA uważają, że nie tylko mieszkanie jest prawem a nie towarem.

Nawet gdyby Polskę było na to stać to czy byłoby zdrowe dla społęczeństwa?
 
Last edited:
Back
Top