Polityka

Dzień później Poseł PO Piotr Borys ujawnił rano, w programie telewizyjnym na żywo (TVPinfo), że matka tego chłopca to członkini PO:



Oczywiście członkiń PO jest wiele jak również wiele jest "parlamentarzystek w Polsce", jednak wiążąc te dwie informacje niemal każdy błyskawicznie mógł dowiedzieć się o kogo chodzi ale to tylko "hieny z PiSu mają krew na rękach" :facepalm:

Posłuchaj tego: 29 grudnia, 8 rano


29 grudnia:

20230309_074029.jpg

20230309_074230.jpg

20230309_074256.jpg
 
Ocasio Cortex zarabiająca na ubraniach tax the Rich broniła rosyjskich oligarchów zarówno przed konfiskatą majątków oraz mówiła, że to ksenofobią, kiedy amerykańskie służby zwalczały proceder współpracowników Putina polegający na tym aby ich ciężarne żony przylatywały do USA: jeśli urodzisz się w USA jesteś amerykańskim obywatelem i nie wiem czy nie możesz deportować ciężarnej...
Uprzedzając: trochę dolarów kosztuje poród w USA i ciężarna nie powinna i nie może lecieć samolotem :roberteyeblinking:
Trump próbował z tym walczyć. Ja się w wielu rzeczach odnośnie imigrantów nie zgadzam, ale w tym akurat miał rację, że ta turystyka przyciąga nawet nielegalnych imigrantów i jest niemal światowym wyjątkiem...
 
Ja uważam od dawna, że Kościół nie oczyścił się z tego komunistycznego gówna, bo...
... nic ludzi nie łączy i nie dzieli tak jak kasa.
Główną aferą kościelną nie jest pedofilia tylko chore procedury jak Komisja Majątkowa i samorządy sprzedające ziemię Kościołowi za symbolixzna zł a później ona idzie np na supermarket np. w Gdańsku...
Bez żadnego trybu, a tyle strasznia Żydami, że przejmą kamienice...
Kościół jest jedna z najbogatszych instytucji w kraju. I to nie w jakiś złotówkach tylko w ziemi a ona jest no jedna z najdroższych w Europie. We Włoszech możesz duuuużo taniej kupić...
Kościół może też dużo łatwiej handlować ziemią niż każdy z nas.
Kto w tym wszystkim pomagał?
Czy może po prostu Kościół zrobił dobry deal z komunistami?
Palikot kpił przed romansem z Millerem że nikt nie oddał tyle ziemi Kościołowi co SLD
Nawet te afery samorządowe nie są nawet mocniej nagłaśniane, może dlatego, że prezydenci większych miast chodzą na tęczowe parady, a po paradzie do willi biskupa robić deale...

BTW zaraz zacznie się cytowanie sbeckiego "pamiętnika dziecka Wojtyły"...
 
I nikt nie pyta "co z ojcem dziecka"? Bo to takie nienowoczesne mieć tradycyjną rodzinę.

Bo prawaki uważają, że dziećmi powinny się zajmować tylko kobiety, a lewaki uważają że o mężczyznach należy mówić albo źle albo w ogóle. W tym przypadku nie mówią więc w ogóle.
 
Bo prawaki uważają, że dziećmi powinny się zajmować tylko kobiety, a lewaki uważają że o mężczyznach należy mówić albo źle albo w ogóle. W tym przypadku nie mówią więc w ogóle.
Środowiska prawicowe wielokrotnie mówiły, że w sądach kobiety mają większe szanse na lepsze wyroki w sprawach rozwodowych i praw do opieki nad dzieckiem wiec znowu pudło (od siebie mogę dodać że dobra agencja detektywistyczna potrafi to zmienić).

Ba nawet w czasach LPR mówił o tym Giertych i Bosak...
Kolejne uprzedzenia...
 
Środowiska prawicowe wielokrotnie mówiły, że w sądach kobiety mają większe szanse na lepsze wyroki w sprawach rozwodowych i praw do opieki nad dzieckiem wiec znowu pudło (od siebie mogę dodać że dobra agencja detektywistyczna potrafi to zmienić).

Ba nawet w czasach LPR mówił o tym Giertych i Bosak...
Kolejne uprzedzenia...

Jeszcze mi udowodnij że lewaki czasami mówią dobrze o mężczyznach
 
  • Haha
Reactions: spa
Coś się stało ostatnio, że media i ludzie zaczeli znowu gadać o pedofilii i jeszcze ją kategoryzowac na pedofilia koscielna, prawica, lewica. O co do huja chodzi? Pedofili się nie powinno kategoryzować tylko kurwa unicestwiać.
 
Coś się stało ostatnio, że media i ludzie zaczeli znowu gadać o pedofilii i jeszcze ją kategoryzowac na pedofilia koscielna, prawica, lewica. O co do huja chodzi? Pedofili się nie powinno kategoryzować tylko kurwa unicestwiać.

Zgoda ponad podziałami
 
Coś się stało ostatnio, że media i ludzie zaczeli znowu gadać o pedofilii i jeszcze ją kategoryzowac na pedofilia koscielna, prawica, lewica. O co do huja chodzi? Pedofili się nie powinno kategoryzować tylko kurwa unicestwiać.
Wybory. Trzeba dalej dzielić głupich ludzi.

Byly maski, była upadlina teraz czas na gorący temat. Ostatnio była aborcja to teraz trzeba wymyślić coś innego co grzeje.
 
No nie wiem: gdy PiS mówił o podnoszeniu kar za pedofili orły prawa mówiły o powrocie do średniowiecza i starych hasłach,,liczy się nieuchronność a nie wysokość kary"....
BTW te same orły maja inne zdanie jeśli chodzi o mandaty drogowe...

Nie należałem do tych orłów
 
Back
Top