Polityka

PO od początku forsuje tezę, że matka gdy dowiedziała się o zdarzeniu natychmiast poinformowała policję. Szczecińskie wróbelki ćwierkają, że było inaczej



Jakby okazało się to prawdą, to ta cała kampania "krwi na rękach" układa się w większą całość.
To tylko moja teoria, ale wygląda to tak jakby Chyży Ruj, uświadomiony jaką puchą pandory jest szczecińskie środowisko LGBT, przypuścił wyprzedzający atak na reżimowe media, żeby przykryć resztę pomorskiej patologii. Coś mi się jednak wydaje, że Pereira tego nie odpuści...

Problem z takimi twittami jest taki że piszą to jakieś troll konta (z krótkim starzem) i no name'y bez żadnych konkretnych źródeł. To już bastek co trolluje jest bardziej rzetelny :lol: ogólnie sytuacja nie jest czarno biała jak zwykle, ale teraz zwalać całą winę na matkę albo opozycję to już gruby fikoł pisowcow.
 
To że jest za dużo ekonomistów, nie oznacza też że nie ma za dużo humanistów.
Na szybko: humanistów mówiących, że nie ma czegoś takiego jak kultura wyższa i niższa i porównujących takie zdanie do rasizmu? Albo wielcy humaniści dziennikarze mówiący aby zamiast słowa czarny człowiek używać słowo hebanowy (podstawówka, powieść o Robinson Crusoe "jedziemy po czarny heban" slang handlarzy niewolników)?:korwinlaugh: Bym musiał poszukać jak jakiś Nigeryjczyk masakrował lewactwo za tekst "afrykańska kultura": Boże Afryka to nie jest naród, to nie jest jeden kraj, tam jest więcej narodowości niż krajów w Europie, co za idiotyczne uproszczenie. Jak ty mogłaś się uczyć o kulturach i tego nie wiedzieć? :antonio:


Są ludzie z dyplomami a nie ekonomiści i humaniści. To, że nazwę siebie mistrzem boksu i zdobędę dyplom potwierdzający to -nie oznacza, że mogę wyjść do walki o mistrzostwo świata...
Papier wszystko zniesie...

W ogóle uważam, że dostęp do kierunków ekonomicznych powinnien być dla ludzi, którzy zdali matematykę finansową na maturze na minimum 75%. Boże jak ja widziałem te excele niektórych ludzi nie rozumiejących podstaw statystyki: aż na siłownie wtedy zacząłem chodzić i wyżywać się na air bike :muttley:
 
Wczoraj nie miałem wieczorem internetu więc zaryzykowałem i odpaliłem TV. Oprócz reklam leków, kredytów itp. (tak się zresztą zastanawiam co by się stało z budżetem telewizyjnym jak by zabronić takich reklam przed 22) odpalam TVP a tam film Lokatorka.
Kurczę,ale czas. Jestem pod wrażeniem: TUsk mówi mieszkanie prawem a nie towarem i cyk, przedstawienie warszawskiej patologii.
Trochę racji w tym jest, że Warszawa to Polska B, albo C, bo skoro po takiej aferze PO miało wygraną w pierwszej turze...

Szkoda, że nie dodali, że później zostało uchwalone prawo przez które niektórym osobom trudniej wynając mieszkanie...
 
Na szybko: humanistów mówiących, że nie ma czegoś takiego jak kultura wyższa i niższa i porównujących takie zdanie do rasizmu?

Humanistów, którzy się bawią w bezproduktywne pisanie głupot nie na temat tak jak Ty teraz.

Chociażby tutaj dałeś swój humanistyczny popis:

Albo wielcy humaniści dziennikarze mówiący aby zamiast słowa czarny człowiek używać słowo hebanowy (podstawówka, powieść o Robinson Crusoe "jedziemy po czarny heban" slang handlarzy niewolników)?:korwinlaugh: Bym musiał poszukać jak jakiś Nigeryjczyk masakrował lewactwo za tekst "afrykańska kultura": Boże Afryka to nie jest naród, to nie jest jeden kraj, tam jest więcej narodowości niż krajów w Europie, co za idiotyczne uproszczenie. Jak ty mogłaś się uczyć o kulturach i tego nie wiedzieć?


Są ludzie z dyplomami a nie ekonomiści i humaniści. To, że nazwę siebie mistrzem boksu i zdobędę dyplom potwierdzający to -nie oznacza, że mogę wyjść do walki o mistrzostwo świata...
Papier wszystko zniesie...

Kolejne pierdololo bez sensu

Nie możesz prosto i precyzyjnie?

W ogóle uważam, że dostęp do kierunków ekonomicznych powinnien być dla ludzi, którzy zdali matematykę finansową na maturze na minimum 75%. Boże jak ja widziałem te excele niektórych ludzi nie rozumiejących podstaw statystyki: aż na siłownie wtedy zacząłem chodzić i wyżywać się na air bike

Wystarczy ograniczyć ilość uczelni i/albo miejsc na studiach, to wtedy będzie więcej osób na miejsce i wymagane wyniki z matury też będą wyższe.
 
Kurcze pomóżcie: patrzę na powiadomienia i się zastanawiam. Wdać się w dłuższą wymianę z Karateka czy wywiesić białą flagę i odpowiadać innym?
Nie wiem właśnie bo już nawet @Halibut 2.0 jest mniej szablonowy.

BTW w życiu nie spodziewałem się, że na stronie sklepu smyk znajdę książkę pokochać PiS :jarolaugh:
 
FqsJ7u5WwAAtB_a.jpeg
 
Kurcze pomóżcie: patrzę na powiadomienia i się zastanawiam. Wdać się w dłuższą wymianę z Karateka czy wywiesić białą flagę i odpowiadać innym?
Nie wiem właśnie bo już nawet @Halibut 2.0 jest mniej szablonowy.

BTW w życiu nie spodziewałem się, że na stronie sklepu smyk znajdę książkę pokochać PiS :jarolaugh:

Odpuścić, bo znając Ciebie to poruszysz 20 tematów pobocznych omijając meritum
 
Maja Staśko stanęła po stronie prawdy, w tym przypadku po stronie mężczyzn.
Tylko trzy grosze o prezerwatywie musiały wpaść, tak dla budowania symetryzmu.

:frankapprove:



 
Last edited:
Odpuścić, bo znając Ciebie to poruszysz 20 tematów pobocznych omijając meritum
W temacie o absurdach musze wyśmiać tą tezę o tym że nie ma niższych kultur a tutaj chyba pytałeś gdzie niby odlatujesz to trzeba przygotować listę the best of a dużo tego było i te teksty wcale nie podchodzisz kibolsko do polityki: jednocześnie szukając na siłę szpileczki do wbijania w Konfederacje że nawet ja zaczynam tej partii bronić mimo że często ją krytykuje:korwinlaugh:

Przecież z każdego twojego postu wylewa się tyle emocji...
 
te teksty wcale nie podchodzisz kibolsko do polityki: jednocześnie szukając na siłę szpileczki do wbijania w Konfederacje że nawet ja zaczynam tej partii bronić mimo że często ją krytykuje

I zawsze masz tą samą obronę - takie rzeczy im wypominać, jak można większe rzeczy wypomnieć. I po pierwsze to że można większe, nie znaczy że nie można cisnąć beki z mniejszych, a dwa że tych większych i tak nie podajesz.
 
Z pełną odpowiedzialnością potwierdzam moje słowa o szczuciu. Po prostu nie widzę szans, że z naszej rozmowy w tym temacie wyniknie cokolwiek konstruktywnego
jprd
:facepalm:

Człowieku - czego nie rozumiesz gdy piszę:
Zostawiając szczucie, co z resztą?
Pomogę ponownie w odniesieniu do poniższego postu:
Żona Radka sugeruje tym wpisem to samo co Ty, czyli "PiS ma krew na rękach". Wymieniliśmy wpisy odnośnie takiego, niewłaściwego stawiania sprawy jako autorytarnego twierdzenia i oczywiście jak to masz w zwyczaju jeśli poda Ci się argumenty odpowiedniej wagi - milczysz wyniośle:

Obecnie pomogę po raz pierwszy odnośnie kolejnego wpisu:
Potem albo udawałeś durnia albo ślepca pomijając w swym komentarzu fakt, iż Wyborcza i naTemat podały identyczną informację jak Duklanowski z Radia Szczecin ("dzieci znanej parlamentarzystki"). Oczywiście wtedy nie było "oni też mają krew na rękach", tylko jakieś śliskie pierdolenie o wyznaczniku standardów dziennikarskich lub wzorów w tej branży (że i NaTemat, i Wyborcza są ich pozbawione). Dociskany wyduszasz z siebie jedynie, skrytykowane i obnażone później "jeśli" leakowali tajne dane procesowe. No kurwa mać, przecież miałeś pod nos dowody podstawione, że ludzie z Wyborczej i NaTemat zrobili to samo co Duklanowski, a później TVP, czyli podawali, że chodzi o "dzieci znanej parlamentarzystki".

To są właśnie te Twoje pierdolone podwójne standardy.
Proszę o odniesienie się do tego wszystkiego.

Przypomnę, że znajdujesz się na forum DYSKUSYJNYM i jeśli coś tutaj publikujesz, a inni podają kontraarguemnty to zwykła etyka i odpowiedzialność za własne słowa oraz kultura osobista podpowiada, by się do tego odnieść lub chociażby napisać tak jak w przypadku rzekomego szczucia. Jeśli totalnie ignorujesz kontrargumenty to zamieszczaj gdzieś swe vlogi lub pisz blogi i wyłącz możliwość komentowania, a jeśli o cohones chodzi to w takim przypadku:
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
 
Maja Staśko stanęła po stronie prawdy, w tym przypadku po stronie mężczyzn.
Tylko trzy grosze o prezerwatywie musiały wpaść, tak dla budowania symetryzmu.

:frankapprove:




Chyba ktoś jej się włamał na profil albo doznała jakiegoś urazu czaszki.
 
Całkiem do rzeczy i bez zachwytu o Chinach. Napierała, wiem.

 
Last edited:
@Karateka@ dorzucę jeszcze coś. @szplin już to zaznaczył w grafice, którą wrzucił wyżej. Otóż 29 grudnia 2022 wrażą wiadomość czyli: "to dzieci znanej parlamentarzystki" podały (linki umieściłem w podane godziny, które z kolei podałem za web archive):
- Radio Szczecin (godz. 5:32),
- portal TVPinfo (godz. 6:45),
- wolityce.pl (godz. 7:28)
- Super Expres (godz. 7:35)
- Stefczyk.info (godz. 9:27) - usunęli wraże info ale web archive machine nie zapomina
- PolskieRadio24.pl (godz. 13:50) - też usunęli web archive pomocne
- NaTemat (godz. 14:46),
- Wyborcza (godz.. 16:21) - usunęli wraże info (wyborcza się wstydzi/boi?? Kto by się spodziewał?) ale i tutaj web archive machine obnaża skurwienie

i inne portale ale dzisiaj nie jestem aż tak ześwirowany, by wydłużyć listę.

Dzień później Poseł PO Piotr Borys ujawnił rano, w programie telewizyjnym na żywo (TVPinfo), że matka tego chłopca to członkini PO:



Oczywiście członkiń PO jest wiele jak również wiele jest "parlamentarzystek w Polsce", jednak wiążąc te dwie informacje niemal każdy błyskawicznie mógł dowiedzieć się o kogo chodzi ale to tylko "hieny z PiSu mają krew na rękach" :facepalm:

Wcześniej pisałem, że nie cała minuta wystarczała już rano o godz. 6:30 dnia 29 grudnia 2022r, by dowiedzieć się o kogo chodzi na podstawie słów "to dzieci znanej parlamentarzystki". Zapomniałem dodać, że na początek musisz założyć, iż chodzi o Parlamentarzystkę z okręgu zachodniopomorskiego. Założyłem tak na podstawie sprawdzenia info na portalu Radia Szczecin (kilka dni temu, dzięki Tobie i Twojemu "PiSowskie hieny mają krew na rękach"), gdzie Duklanowski wskazał prowadzącego sprawę, czyli Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie i wiem, że:

Art. 31. [Właściwość miejscowa – reguły ogólne]
§ 1.
Miejscowo właściwy do rozpoznania sprawy jest sąd, w którego okręgu popełniono przestępstwo.

Czy to jest powszechna wiedza? Ile osób i czy jakiekolwiek z bliskiego otoczenia Mikołaja lub całkowicie mu obcych ludzi, miało udział w tym, że kolejna próba samobójcza niestety udała się 17 lutego? Z pewnością media telewizyjne powiadomiły największą liczbę ludzi, ryzyko więc wzrosło znacznie.

Czy pracownicy medialni lub inne osoby prócz pedofila Krzysztofa F., są WSPÓŁWINNE śmierci tego chłopca? Nie wiadomo... przepraszam, Karateka "wie":facepalm: i jego "mentorzy" :siara:
 
Last edited:


Co ciekawe autor tej książki ostrożnie podszedł do tematu JPII...
1678316384487.png

Chociaż jestem przeciwnikiem wielu rzeczy, które dzieją się w kościele i biskupów uważam za skrajną patologie, ale porównywanie środowisk tęczowych do Kościoła to jest takie strzelanie ślepakami :iamdone:



Dzieci Uniwersytetu Warszawskiego bawią sie niemal tak dobrze jak wykładowcy na tej patologicznej uczelni...






Problem z takimi twittami jest taki że piszą to jakieś troll konta (z krótkim starzem) i no name'y bez żadnych konkretnych źródeł. To już bastek co trolluje jest bardziej rzetelny :lol: ogólnie sytuacja nie jest czarno biała jak zwykle, ale teraz zwalać całą winę na matkę albo opozycję to już gruby fikoł pisowcow.
Mówisz, że świat nie jest czarno biały? SYMTERYSTA TO JEST WOJNA MUSZISZ SIĘ OPOWIEDZIEĆ JEDNOZNACZNIE PO STRONIE
SYMETRYSTO
:roberteyeblinking:
 
Wcześniej wspierałeś się Terlikowskim odpowiadając na wpis @ninja . Dotykamy problemu określenia skali ryzyka w poszczególnych środowiskach. Które grupy społeczne są najbardziej obarczone występowaniem zjawiska pedofilii? Pisałem już o tym tutaj.

Nie o tym pisałem. Mój wpis do którego się odniosłeś dotyczył nieposzanowania utajnienia informacji procesowych, które są utajniane dla dobra ofiar, w celu ochrony ofiar.
 
jprd
:facepalm:

Człowieku - czego nie rozumiesz gdy piszę:

Pomogę ponownie w odniesieniu do poniższego postu:


Obecnie pomogę po raz pierwszy odnośnie kolejnego wpisu:

Proszę o odniesienie się do tego wszystkiego.

Przypomnę, że znajdujesz się na forum DYSKUSYJNYM i jeśli coś tutaj publikujesz, a inni podają kontraarguemnty to zwykła etyka i odpowiedzialność za własne słowa oraz kultura osobista podpowiada, by się do tego odnieść lub chociażby napisać tak jak w przypadku rzekomego szczucia. Jeśli totalnie ignorujesz kontrargumenty to zamieszczaj gdzieś swe vlogi lub pisz blogi i wyłącz możliwość komentowania, a jeśli o cohones chodzi to w takim przypadku:
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Odniosłem się do fragmentu, który edytowales. Do reszty odniosłem się wcześniej.
 
Back
Top