Polityka

Dokładnie o tym samym pomyślałem.
Ciapate na socjalu sobie żyją, a Ty biały człowieku pracujesz całe życie, doją Cie z kasy na lewo i prawo, a potem masz do śmierci jebać, bo system nie działa.

Tak jak u nas. Ja mam w piździe ten ZUS, niech mi nie zabierają to sobie sam odłożę na starość, żeby nie słuchać pierdolenia debili o pracy do 70tki.
oho chyba podniesienie wieku emerytalnego nie idzie po myśli rządzących, bo
robactwo ucieka za małą wodę


:juanlaugh:
 
Tych śmierdzieli należy pogonić do piekła, jak nie chcą pracować tyle, że te miękkie faje u sterów celowo to robią...Ty masz być białym niewolnikiem, a pany sobie będą zarządzać i tworzyć coraz większe gówno.

Praca ma być dla życia, a nie jebanie całe życie by stracić zdrowie i gówno z tego mieć
No nie do końca. Fajna, utopijna wizja, ale życie to nie porcja lodów waniliowych. Każdy by chciał work&life balance, owocowe czwartki, netflixa i chill a robic niea komu. Pieczone gołąbki, kołacze i inne takie przysłowia są na tę okolicznośc. Pamiętaj, że jesteśmy tylko zwierzętami, które muszą walczyć o byt
 
To chyba już za daleko poszło w komunizm i prędzej się rozleci niż da się to naprawić
Tylko wyniki wyborów w krajach członkowskich mogą coś zmienić. Inflacja, wojna, spadek zamożności muszą zmienić trendy. A sama UE to tylko umowy między państwami, które zawsze można zmienić. Specjaliści wieszczą, że Unia albo się zmieni, albo się rozleci, zresztą cały świat wokół się zmieni po tej wojnie.
 
Tylko wyniki wyborów w krajach członkowskich mogą coś zmienić. Inflacja, wojna, spadek zamożności muszą zmienić trendy. A sama UE to tylko umowy między państwami, które zawsze można zmienić. Specjaliści wieszczą, że Unia albo się zmieni, albo się rozleci, zresztą cały świat wokół się zmieni po tej wojnie.
Pobożne życzenie.
Jakie wybory to zmienią?
 
FqjCA3xX0AIA-Ju.jpg
 
W tym tłicie jest taki sam poziom uproszczeń i przekłamań jak w Twojej wykładni sprawy.
I tak samo jak Apelbaum i manipulujący nią ZdRadek używacie tragedii chłopca instrumentalnie, do rozpętania politycznej napierdalanki.
Dlatego wydaje ci się, że "wszystko się zgadza".

A to przypadkiem nie jest tak, że wiemy o tej sprawie ponieważ PiSowskie media nas o tym informowały gorączkowo, a za krytykę tego informowania pracę stracił Terlikowski, zatroskany o zdrowie psychiczne ofiary? Gdy się okazało, że obawy Terlikowskiego były słuszne, to zaczyna się robić kurwę z logiki, bo już nic innego nie zostało.
 
A to przypadkiem nie jest tak, że wiemy o tej sprawie ponieważ PiSowskie media nas o tym informowały gorączkowo, a za krytykę tego informowania pracę stracił Terlikowski, zatroskany o zdrowie psychiczne ofiary? Gdy się okazało, że obawy Terlikowskiego były słuszne, to zaczyna się robić kurwę z logiki, bo już nic innego nie zostało.

Ja wiem, wy wszyscy jesteście "głęboko zatroskani o ofiarę".
W tramach tego głębokiego zatroskania gotowi jesteście powołać się nawet na opinie katola Terlikowskiego.
Bo akurat wpisuje się w partyjną linię. Pożyteczny idiota.
Rozumiem, Towarzyszu.
Czasy się zmieniają, ale metody pozostają te same.
 
Last edited:
Ja wiem, wy wszyscy jesteście "głęboko zatroskani o ofiarę".
W tramach tego głębokiego zatroskania gotowi jesteście powołać się nawet na opinie katola Terlikowskiego.
Bo akurat wpisuje się w partyjną linię. Pożyteczny idiota.
Rozumiem, Towarzyszu.
Czasy się zmieniają, ale metody pozostają te same.

Argumentów brak. Ziobro zaskoczenia.
 
Appelbaum : "so awful i can hardly write it"
But she did?
5,5 miliona wyświetleń! Gorący temat.

Ledwo mogłem patrzyć na te golonkę. Więc ją zżarłem. To znaczy, że rzeczywiście nie mogłem na nią patrzyć.

Rzeczywiste motywacje tych ludzi są jasne dla każdego umiarkowanie ogarniętego w tematach manipulacji.
 
Argumentów brak. Ziobro zaskoczenia.
Ale jak to? Młody wcześniej ponoć już chciał strzelić samobója, tym razem mu się po prostu udało. Nie mniej ni więcej, a o takich "przygodach z lpg" podejrzewam się nie zapomina.

Żadnej winy w tym jebnietej mamusi, żadnej winy w tym pedofila z Po (jaka szkoda, że nie z konfy) który dostał śmieszny wyrok i za parę lat zniszczy kolejnemu dziecku przyszłość. Żadnej.
 
Ale jak to? Młody wcześniej ponoć już chciał strzelić samobója, tym razem mu się po prostu udało. Nie mniej ni więcej, a o takich "przygodach z lpg" podejrzewam się nie zapomina.

Żadnej winy w tym jebnietej mamusi, żadnej winy w tym pedofila z Po (jaka szkoda, że nie z konfy) który dostał śmieszny wyrok i za parę lat zniszczy kolejnemu dziecku przyszłość. Żadnej.

1. Jeśli robiący nagonkę wiedzieli o wcześniejszych próbach samobójczych, to są skurwysynami do potęgi
2. Winy matki nie zaobserwowano
3. Pedofila mam nadzieję, że charakterniacy w więzieniu załatwią
 
Argumentów brak. Ziobro zaskoczenia.

Masz kilka stron dyskusji i argumentów.
Ja dorzuciłem do nich powoływanie się w dyskusji na katola (Terlikowskiego), którymi PO gardzi i chce "opiłowywać z przywilejów"
I coś zmieniło to w Twoim rozumieniu sprawy? Jakakolwiek krytyczna refleksja? Choć jedna?
Komentarz do tłita Appelbaum, że "wszystko się zgadza" pokazuje, że nic.
 
Masz kilka stron dyskusji i argumentów.
Ja dorzuciłem do nich powoływanie się w dyskusji na katola (Terlikowskiego), którymi PO gardzi i chce "opiłowywać z przywilejów"
I coś zmieniło to w Twoim rozumieniu sprawy? Jakakolwiek krytyczna refleksja? Choć jedna?
Komentarz do tłita Appelbaum, że "wszystko się zgadza" pokazuje, że nic.

Tym się różnimy, że jak ktoś nie z mojej bajki mówi mądrze, to potrafię to przyznać.
 
Back
Top