Polityka

Nowy kandydat na szefa NATO nie pozostawia wątpliwości

332125869_1874315542948990_7022992149527486648_n.jpg
 
Ja jestem kurwa jednak naiwny w chuj, bo czasami miałem te przebłyski, myśląc, że koleś być może jest do uratowania (choć lekka zmiana mylnych/wdrukowanych przekonań, która mogła zajść nie pod wpływem tego forum ale jego osobistych, przyszłych doświadczeń i być może jednak wspartych jakimś wstępnym zaczynem, cohonesową iskierką wzniecającą pożogę realnego spojrzenia na Świat), a on przecież jest stracony od dawna! Zbyt pozytywnie do ludzi nastawiony jestem chyba...
:lol:

Jestem stracony, bo nie chcę dołączyć do szczycia na matkę zmarłego dziecka i obwiniać ją za jego śmierć.
 
Jestem stracony, bo nie chcę dołączyć do szczycia na matkę zmarłego dziecka i obwiniać ją za jego śmierć.
:facepalm:
To kolejne - typowe, ordynarne i zakłamane stawianie sprawy z Twojej strony, bo nigdzie czegoś takiego nie zasugerowałem, że "stracenie" (czyli mylne zabetonowane przekonania), o którym wspomniałem dotyczy czegoś takiego. Twoje podejście do tego tematu (krew na rękach pisu), to jeden mały aspekt, powyżej pisałem o 10 letniej Twojej tutaj aktywności.

Obwiniasz pis za jego śmierć, matki nie, a przecież obecnie, na ten czas - nie powinniśmy obarczać pełną winą ani jej, ani pisu, czy mediów. Główny ciężar winy leży po stronie tego geja i pedofila o czym do kurwy oczywiście ni słówkiem się nie zająknąłeś.
 
:facepalm:
To kolejne - typowe, ordynarne i zakłamane stawianie sprawy z Twojej strony, bo nigdzie czegoś takiego nie zasugerowałem, że "stracenie" (czyli mylne zabetonowane przekonania), o którym wspomniałem dotyczy czegoś takiego. Twoje podejście do tego tematu (krew na rękach pisu), to jeden mały aspekt, powyżej pisałem o 10 letniej Twojej tutaj aktywności.

Obwiniasz pis za jego śmierć, matki nie, a przecież obecnie, na ten czas - nie powinniśmy obarczać pełną winą ani jej, ani pisu, czy mediów. Główny ciężar winy leży po stronie tego geja i pedofila o czym do kurwy oczywiście ni słówkiem się nie zająknąłeś.
Bo gdyby nie pisowskie media to gej-zbok by nie zgwałcił...

Po hejcie na pis tak właśnie wpisy @Karateka@ można odebrać, że większą winę za krzywdę dziecka ponosi jakiś redaktorek a nie pierdolony zboczeniec promotor ideologii lgbt.
Nie chcę być dalej złośliwy, ale tak jak napisałem wcześniej nie masz żadnej pewności, że to się przyczyniło czy nie do tego co się stało z tym chłopcem. Może to był punkt zapalany a może i nie był. I tego się nie dowiemy, dowiedzieliśmy się natomiast tfu potwierdzieliśmy ogromną skalę hipokryzji po lewej stronie i szczególnie tych odszczepieńców co tę ideologię bronią zawzięcie. Oraz to jaką matką była ta posłaneczka pseudo "kicia" na pewno nie taką, która na 1 miejscu stawia dobro swoich dzieci.
 
Last edited:
Główny ciężar winy leży po stronie tego geja i pedofila o czym do kurwy oczywiście ni słówkiem się nie zająknąłeś.
najpierw ofiara została skrzywdzona przez pedofila i stąd próby samobójcze
W którym tu miejscu niby mówisz, że głównie on odpowiada za śmierć tego chłopca?? Dalej ni słówka. Tak na marginesie - skazany za pedofilię Faliński kim był?
 
no kurwa mać!!

Krzysztof Faliński: "Moim podstawowym narzędziem pracy jest ostry nóż i dłonie, a nie thermomix." :brianvomit:
"Naszym mottem jest hasło „Serwujemy szczęście”.
"Otwieramy się na wszystkie wydarzenia, które mogą pomóc innym."
"Do tego trzeba „dorosnąć”, spełnić się w wielu innych wymiarach"

b19a2458.jpg

https://www.cinemaquette.com/images/large/elite/it_pennywise_bust_15.jpg
 
Towarzystwo przyjaciół dzieci w Połczynie Zdroju.. i kto tam się zjawiał?
"Nasi Przyjaciele:
- Krzysztof Faliński – Biuro ds. Zwalczania Uzależnień."


k_falinski.jpg


"DZIECI KRZYWDZONE POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY
Nie bądź dla nich obojętny!"

No nie był

Steve McCurry


Program dotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Połczynie

Kuchnia brytyjska. Poleca Krzysztof Faliński
 
Last edited:
Psychoterapeuta, działacz PO, aktywista LGBT.
zapomniałeś (?):
- pełnomocnik marszałka Geblewicza do spraw uzależnień urzędu marszałkowskiego województwa zachodniopomorskiego (pracował tam 20 lat, najpierw jako inspektor, potem dyrektor Wydziału Współpracy Społecznej, przez lata zajmował się "profilaktyką" uzależnień U DZIECI i osób dorosłych,

- resortowe dziecko, czyli syn sekretarza PZPR w czasach PRL-u, byłego marszałka województwa, a następnie prominentnego działacza SLD i później Platformy Obywatelskiej,

- współwłaściciel restauracji Marshal food w Szczecinie (ul. Rayskiego 23), którą prowadfził ze swoim seksualnym partnerem ("Moim podstawowym narzędziem pracy jest ostry nóż i dłonie", "Naszym mottem jest hasło Serwujemy szczęście.",

- pracownik kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego (mąż zaufania), którą wspierał niezwykle aktywnie,

- kandydat do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w 2018 roku. Swoją kampanię prowadził pod hasłem: “Dobro powraca”,

- "obrońca" margota (miesiąc przed usłyszeniem zarzutów brał udział w masowej akcji - “Wszystkich nas nie zamkniecie")

- narkoman,

- gej +, czyli również pedofil,

- "przyjaciel" Towarzystwa przyjaciół dzieci w Połczynie Zdroju

:kis:
 
Taka ciekawostka




Pamiętać tylko trzeba, że oni mają taką konstytucję którą to na nich wymusza
 
Back
Top