Polityka

Akurat jego wszyscy mieli i mają w dupie.

nie chce się rozkręcać na tematy dla kiboli politycznych z obu stron, ale że lewica mówi o nagonce. JPDL Mont Everest hipokryzji: przecież oni bawią sie w większe nagonki niż nawet Konfederacja.
Pamięta ktoś jeszcze jazgot na Lubecką i petycje aby ją zwolnić za wywiad z chłopakiem Margot, który ostatecznie nie zmienił płci?
A może wcześniej: nagonki Palikota i Tymochowicza na Rymanowskiego?
Ba ja już nie mówię, że to tacy wielcy obrońcy praworządności ale wobec przestępstw seksualnych domniemanie niewinności nie istnieje.
Tacy sami z nich obrońcy praworządności jak z Wojciecha Cejrowskiego uczciwy człowiek, katolik i podróżnik otwarty na świat...

Rozwalają mnie te teksty z Wiadomości i polityków PiSu: teraz przestępcy nie wyłudzają tyle VATu.
Tak, bo uwaga PiS sprawił, że bardziej od narkotyków opłacają się...
... śmieci. Zastąpili przekrety na VAT na terroryzm biologiczny bo skażenia nie da się szybko i tanio usunąć, a samorządy zaczną bankrutować...

Jeszcze tylko niech UE podniesie cenę papierosów do 40 EUR i biedni warszawscy celebryci i artyści: nie będą mogli tanio ciągnąć kresek :korwinlaugh:
 
Trochę późno się zorientowała, że drużyna rudego to zorganizowana przestępczość gospodarcza i ekspozytura BND w jednym.

332877923_881450223145107_8302144058729931781_n.jpg
 
w radiu mówili, że Francuzi protestują przeciwko planowanym podniesieniu wieku emerytalnego do chyba 64 lat -kurcze to znaczy, że profesorowie z SGH i FOR myli się, że Polska ma najniższy wiek emerytalny w Europie? :jarolaugh:
Swoją drogą tam zwariowali z tymi pakietami socjalnymi, lata świetlne przed Polską, jadą na rozpędzie...
 
te chuje zapowiedziały w Holandii, że do 2030 trzeba upierdolić trzy tysiące gospodarstw rolnych, karateka Ci powie, że to nie w związku z walką o klimat :) Polecam:


Wszelkiej maści kurwy "miastowe", co to "trzeba się uczyć a nie świnie pasać" mają swoją wizję świata. To ci co "ja będę do 70 robił raporty z moim cudownym komputerem mac siedząc na tarasie a wieśniaki niech nie smrodzą. Prosccutto się bierze z restauracji przez glovo a nie od bambra w gnoju utaplanego. A te prymitywy serca nie mają! Znajoma mi opowiadała, że oni potrafią kurze głowę odrąbać toporkiem. Barbarzyńcy!"
 
Wszelkiej maści kurwy "miastowe", co to "trzeba się uczyć a nie świnie pasać" mają swoją wizję świata. To ci co "ja będę do 70 robił raporty z moim cudownym komputerem mac siedząc na tarasie a wieśniaki niech nie smrodzą. Prosccutto się bierze z restauracji przez glovo a nie od bambra w gnoju utaplanego. A te prymitywy serca nie mają! Znajoma mi opowiadała, że oni potrafią kurze głowę odrąbać toporkiem. Barbarzyńcy!"

Mamy za dużo magistrów, za mało specjalistów. Nie ma nic lepszego w klepaniu tabelek w Excelu w korpo od pracy na roli. Potrzebujemy więcej stolarzy, tynkarzy, rolników i innych specjalistów, a mniej kulturoznawców czy socjologów.

A wiek emerytalny musi zostać podniesiony, nie zważając na kwik ani pobożnych ani bezbożnych socjalistów.
 
te chuje zapowiedziały w Holandii, że do 2030 trzeba upierdolić trzy tysiące gospodarstw rolnych, karateka Ci powie, że to nie w związku z walką o klimat :) Polecam:


W sumie moja odpowiedź na to jest niezmienna, sami na nich głosowali, chcieli kobiet w rządzie, chcieli emocjonalnych miękkich ludzi u władzy to teraz mają.
Pora zmienić myślenie i posłać tę jebaną unię razem z ich piewcami do wszystkich diabłów.
 
W sumie moja odpowiedź na to jest niezmienna, sami na nich głosowali, chcieli kobiet w rządzie, chcieli emocjonalnych miękkich ludzi u władzy to teraz mają.
Pora zmienić myślenie i posłać tę jebaną unię razem z ich piewcami do wszystkich diabłów.

Kobiety są średnio bardziej konserwatywne od mężczyzn. W kościołach masz więcej kobiet niż mężczyzn. Więcej mężczyzn jest za liberalizacją prawa aborcyjnego niż kobiet.
 
Mamy za dużo magistrów, za mało specjalistów. Nie ma nic lepszego w klepaniu tabelek w Excelu w korpo od pracy na roli. Potrzebujemy więcej stolarzy, tynkarzy, rolników i innych specjalistów, a mniej kulturoznawców czy socjologów.

A wiek emerytalny musi zostać podniesiony, nie zważając na kwik ani pobożnych ani bezbożnych socjalistów.
I tu częściowo gadasz jak człowiek, jednakże nie potrafisz się wyzbyć agendy tych jełopów z dobrych domów, którzy z pełnym brzuchem planują życie reszty pospólstwa
 
Kobiety są średnio bardziej konserwatywne od mężczyzn. W kościołach masz więcej kobiet niż mężczyzn. Więcej mężczyzn jest za liberalizacją prawa aborcyjnego niż kobiet.
LOL chyba tylko w Polsce czy na Węgrzech, uwaga: dotyczy starych bab. Żaden mój znajomy nie jest za liberalizacją prawa aborcyjnego ale ja się obracam wśród plebsu widocznie.
 
Kobiety są średnio bardziej konserwatywne od mężczyzn. W kościołach masz więcej kobiet niż mężczyzn. Więcej mężczyzn jest za liberalizacją prawa aborcyjnego niż kobiet.
Mówisz o starych babach, nie julkach, które dorastały przyklejone do sociali
 
Mamy za dużo magistrów, za mało specjalistów. Nie ma nic lepszego w klepaniu tabelek w Excelu w korpo od pracy na roli. Potrzebujemy więcej stolarzy, tynkarzy, rolników i innych specjalistów, a mniej kulturoznawców czy socjologów.

A wiek emerytalny musi zostać podniesiony, nie zważając na kwik ani pobożnych ani bezbożnych socjalistów.
ej, ej. Klepać tabelki w excelu też trzeba umieć. Zwłaszcza jeśli ktoś oszczędza na szkoleniach i okazuje się, że pracownicy wykonują zadanie w excelu przez 6 h mimo, że 12 latek zrobiłby to 2 maksymalnie godzinę -autentyk :muttley:

Mamy za dużo magistrów, za mało specjalistów
a mniej kulturoznawców czy socjologów.

Taka mała uwaga: w Polsce nie ma za dużo humanistów, jest za dużo magistrów.
Ekonomistów też. Człowiekowi po ekonomii trzeba tłumaczyć proste zależności w statystyce...
 
Wszelkiej maści kurwy "miastowe", co to "trzeba się uczyć a nie świnie pasać" mają swoją wizję świata. To ci co "ja będę do 70 robił raporty z moim cudownym komputerem mac siedząc na tarasie a wieśniaki niech nie smrodzą. Prosccutto się bierze z restauracji przez glovo a nie od bambra w gnoju utaplanego. A te prymitywy serca nie mają! Znajoma mi opowiadała, że oni potrafią kurze głowę odrąbać toporkiem. Barbarzyńcy!"
a to nie jest też tak, że po prostu Holandia jest potęgą rolniczą i zbyt mocno rozwinęło się rolnictwo przemysłowe nie spotykane w Polsce i dlatego z różnych względów chcieli je ograniczać i mocniej rozwijać ekologiczne farmy, ale później podciągnieni się zieloni z chorymi hasłami aby jeszcze mocniej dokręcić śruby?

Bo chyba chcieli zwiększac odległość od zabudowań mieszkalnych itp.
A nie na temat: w Polsce kamienice są tak paskudne, a w Holandii nawet porządnie wyglądają. Ciekawe jaka jest tego przyczyna i czy może w Polsce bali się, że przyjdzie 150 letni spadkobierca i zabierze :iamdone:
 
Mamy za dużo magistrów, za mało specjalistów. Nie ma nic lepszego w klepaniu tabelek w Excelu w korpo od pracy na roli. Potrzebujemy więcej stolarzy, tynkarzy, rolników i innych specjalistów, a mniej kulturoznawców czy socjologów.

A wiek emerytalny musi zostać podniesiony, nie zważając na kwik ani pobożnych ani bezbożnych socjalistów.
:KotKapitalista:
 
ej, ej. Klepać tabelki w excelu też trzeba umieć. Zwłaszcza jeśli ktoś oszczędza na szkoleniach i okazuje się, że pracownicy wykonują zadanie w excelu przez 6 h mimo, że 12 latek zrobiłby to 2 maksymalnie godzinę -autentyk :muttley:

Mamy za dużo magistrów, za mało specjalistów
a mniej kulturoznawców czy socjologów.

Taka mała uwaga: w Polsce nie ma za dużo humanistów, jest za dużo magistrów.
Ekonomistów też. Człowiekowi po ekonomii trzeba tłumaczyć proste zależności w statystyce...
Po co nam więcej humanistów?
 
a to nie jest też tak, że po prostu Holandia jest potęgą rolniczą i zbyt mocno rozwinęło się rolnictwo przemysłowe nie spotykane w Polsce i dlatego z różnych względów chcieli je ograniczać i mocniej rozwijać ekologiczne farmy, ale później podciągnieni się zieloni z chorymi hasłami aby jeszcze mocniej dokręcić śruby?

Bo chyba chcieli zwiększac odległość od zabudowań mieszkalnych itp.
A nie na temat: w Polsce kamienice są tak paskudne, a w Holandii nawet porządnie wyglądają. Ciekawe jaka jest tego przyczyna i czy może w Polsce bali się, że przyjdzie 150 letni spadkobierca i zabierze :iamdone:
Ale wiesz, że jedno nie wyklucza drugiego? Za to UE wyklucza. Zaraz pójdziesz siedzieć za nielegalne posiadanie kury albo niehumanitarny ubój onej
 
ej, ej. Klepać tabelki w excelu też trzeba umieć. Zwłaszcza jeśli ktoś oszczędza na szkoleniach i okazuje się, że pracownicy wykonują zadanie w excelu przez 6 h mimo, że 12 latek zrobiłby to 2 maksymalnie godzinę -autentyk :muttley:

Mamy za dużo magistrów, za mało specjalistów
a mniej kulturoznawców czy socjologów.

Taka mała uwaga: w Polsce nie ma za dużo humanistów, jest za dużo magistrów.
Ekonomistów też. Człowiekowi po ekonomii trzeba tłumaczyć proste zależności w statystyce...

To że jest za dużo ekonomistów, nie oznacza też że nie ma za dużo humanistów.

Klepać tabelki w Excelu trzeba umieć ale na roli pracować też trzeba umieć
 
W sumie moja odpowiedź na to jest niezmienna, sami na nich głosowali, chcieli kobiet w rządzie, chcieli emocjonalnych miękkich ludzi u władzy to teraz mają.
Pora zmienić myślenie i posłać tę jebaną unię razem z ich piewcami do wszystkich diabłów.
Unię trzeba zmieniać, a nie ją rozwalać, jest w niej zbyt dużo obszarów w których się sprawdza.
 
Unię trzeba zmieniać, a nie ją rozwalać, jest w niej zbyt dużo obszarów na których się sprawdza.
Ale wpierw posłać tę bandę vondergejen, największego przyjaciela Polski co ma żonę Polkę, szalonego Belga, spurkową i jej team
do wszystkich diabłów. A także ograniczyć zakres prawa unijnego względem państw do poziomu początku tej unii. Tylko czy to da się odkręcić?
Nie ma innej drogi.
 
A propo wieku emerytalnego
Francuzi zaczeli grubo grać
Arabom i bambusom zafundowali życie na koszt państwa to teraz będą musieli dopierdalać, skończyło się żaby naiwne lekkie życie.
Arab głodny arab zły, bambus nienajedzony bambus wkurwiony.
A jak pojedzą to sobie pogwałcą a co.
 
Arabom i bambusom zafundowali życie na koszt państwa to teraz będą musieli dopierdalać, skończyło się żaby naiwne lekkie życie.
Arab głodny arab zły, bambus nienajedzony bambus wkurwiony.
A jak pojedzą to sobie pogwałcą a co.
Jest dramat kurwa
autostrady blokowane
te zjeby zablokowali dojazdy do centrów dystrybucyjnych , do rafineri
Jak mowi klasyk nie bedzie niczego
 
Arabom i bambusom zafundowali życie na koszt państwa to teraz będą musieli dopierdalać, skończyło się żaby naiwne lekkie życie.
Arab głodny arab zły, bambus nienajedzony bambus wkurwiony.
A jak pojedzą to sobie pogwałcą a co.
Dokładnie o tym samym pomyślałem.
Ciapate na socjalu sobie żyją, a Ty biały człowieku pracujesz całe życie, doją Cie z kasy na lewo i prawo, a potem masz do śmierci jebać, bo system nie działa.

Tak jak u nas. Ja mam w piździe ten ZUS, niech mi nie zabierają to sobie sam odłożę na starość, żeby nie słuchać pierdolenia debili o pracy do 70tki.
 
Tych śmierdzieli należy pogonić do piekła, jak nie chcą pracować tyle, że te miękkie faje u sterów celowo to robią...Ty masz być białym niewolnikiem, a pany sobie będą zarządzać i tworzyć coraz większe gówno.

Praca ma być dla życia, a nie jebanie całe życie by stracić zdrowie i gówno z tego mieć
 
Dokładnie o tym samym pomyślałem.
Ciapate na socjalu sobie żyją, a Ty biały człowieku pracujesz całe życie, doją Cie z kasy na lewo i prawo, a potem masz do śmierci jebać, bo system nie działa.

Tak jak u nas. Ja mam w piździe ten ZUS, niech mi nie zabierają to sobie sam odłożę na starość, żeby nie słuchać pierdolenia debili o pracy do 70tki.
To by było najlepsze rozwiązanie ale zaraz odezwie się wstrząśnięty mieszczuch programista, że trzeba podnieść wiek emerytalny, bo nie będzie na emeryturki. (bo się o swoją emeryturkę tak naprawdę boi)
:korwinlaugh:
 
Back
Top