Polityka

@Dzihados rozmowa z przedstawicielem Mengele-Narnii:

Tak, to fragment What Is A Woman, ogladane w kilka godzin po premierze :) Mam tez na dysku, od niedawna jest dostepny na yt, na poczatku byl zdjety :)



Poczytajcie ten watek, my jak ruski :(


XD










Kurła, kiedyś to było XD




Lepiej niz jakis Niemiec albo Francuz, no i bedzie zawsze mozna cos flaszką załatwic XD


Lepiej chyba miec rodzicow patole niz w tym mengele kulcie. Patola zleje kablem ale nie potnie nozami.
 
pewnie trol ale powiem wam, że te grupy fejsowe typu "Polacy w..." są zajebiste: jak szybko ludzie zaczynają się kłócić :antonio:
1678048300378.png



Co do drugiej części wypowiedzi, tak do jasnej cholery, nie musiała tego odkrywać, zdroworozsądkowy człowiek wie, że wara takiemu sukinsynowi od dzieci. Jeśli tego nie czujesz patrząc na samą gębę i spojrzenie tej zboczonej kukły to współczuję.

To trochę jakby Murzyni zapraszali do domu członków ku klux klan...
Jeszcze na fejsie mi wyskakuje "oddaj 1,5% na Fundacje Batorego". Kuźwa zgłosiłem za sianie nienawiści i przemocy:korwinlaugh:
 
Lepiej niz jakis Niemiec albo Francuz, no i bedzie zawsze mozna cos flaszką załatwic XD
Wiem, że śmieszkujesz ale tak na poważnie - wolałbym propolskiego Niemca lub Francuza niż postkomunistę rozpoczynającego karierę polityczną nie po stronie ciemiężonych Polaków, a po stronie reżymu.
-----
Jak tak zaczynam nieco bardziej się wgłębiać w tę sprawę samobójstwa tego chłopca posłanki PO i gównoburzy medialnej wokół tego to :brianvomit:
Pierwszy lepszy artykuł z brzegu na portalu wirtualnemedia.pl, dziennikarz pisze:

"Duklanowski nie podał personaliów ofiar, ale stwierdził, że ich matka jest znaną posłanką PO z tego regionu, więc w mediach społecznościowych natychmiast ustalono, o kogo chodzi."
https://www.wirtualnemedia.pl/artyk...syn-krytyka-tomasz-duklanowski-radio-szczecin"

Ordynarny fałsz, bo Duklanowski napisał jedynie:
"To dzieci znanej parlamentarzystki."

Dziennikarska rzetelność i bezstronność pełną gębą :facepalm:
 
Last edited:
Dziennikarze to hieny i szumowiny... szok i niedowierzanie!

Dobrze, że byli cacy przez dwa lata pandemii jak pierdolili, że zaraz wszyscy zginiemy i jak ładnie dzielili ludzi na tych "poprawnych" i "szurów". Nawoływali do dyskryminacji i odbierania ludziom podstawowych praw. Szczuli jednych na drugich, rodziny i znajomych. Wtedy byli wspaniali!
putinlaugh.gif


Teraz oburzenie bo syn polityk PO zginął bo go mamusia oddała w ręce pedałów i pedofili, niewiarygodne, a on tylko chciał temu dziecku czytać bajki, aj waj!

:DC:
 
Dziennikarze to hieny i szumowiny... szok i niedowierzanie!

Dobrze, że byli cacy przez dwa lata pandemii jak pierdolili, że zaraz wszyscy zginiemy i jak ładnie dzielili ludzi na tych "poprawnych" i "szurów". Nawoływali do dyskryminacji i odbierania ludziom podstawowych praw. Szczuli jednych na drugich, rodziny i znajomych. Wtedy byli wspaniali!
putinlaugh.gif


Teraz oburzenie bo syn polityk PO zginął bo go mamusia oddała w ręce pedałów i pedofili, niewiarygodne, a on tylko chciał temu dziecku czytać bajki, aj waj!

:DC:
Mamusia, która z dumą oznajmia, że ważniejsze niż celebrowanie urodzin dzieci było bieganie z hasłem "wypierdalać" i tęczową szmatą, jednak nie zapominała o celebrowaniu dnia kota. Cudowna mamusia. Popierdolona jak całe to fajnopolactwo. Ta jej postępowość zawołała o najwyższe myto - umarł dzieciak, bo mamusia ma sieczkę w głowie.
I wtedy wchodzą karatekowce wszelkiej maści całe na biało z narracją "wina pisu". Klapki na oczach, ale raczej takie jak koń, nie opaska temidy, bo ślepi są na to, że nie tylko dziennikarz pisowski dał artykuł, ale identyczne treści tego samego dnia umieściły na swoich łamach dziennikarzyny z libkowych środowisk. Z tym, że gdy robią to pisiory jest to zbrodnia, nienawiść i krew na rękach. U Michnika i Lisa jest to metafizyka i dobro najczystsze.
Tylko dzieciaków szkoda.
 
Dziennikarze to hieny i szumowiny... szok i niedowierzanie!

Dobrze, że byli cacy przez dwa lata pandemii jak pierdolili, że zaraz wszyscy zginiemy i jak ładnie dzielili ludzi na tych "poprawnych" i "szurów". Nawoływali do dyskryminacji i odbierania ludziom podstawowych praw. Szczuli jednych na drugich, rodziny i znajomych. Wtedy byli wspaniali!
putinlaugh.gif


Teraz oburzenie bo syn polityk PO zginął bo go mamusia oddała w ręce pedałów i pedofili, niewiarygodne, a on tylko chciał temu dziecku czytać bajki, aj waj!

:DC:
Nie tylko "wolne media". Tym bardziej w roku wyborczym warto przypominać o wątpliwym kręgosłupie moralnym podludzi od lewa do mniejszego lewa (PO/KO/cwelownia), Nawet mi ich nie żal.

_lockdown.jpg
 
Niemcka TV zaczyna robić reportaże o niemieckich osiedlach emerytów w Polsce (co oczywiście bardzo korzystne dla Polski).
COś mnie kusi aby w starym stylu trochę potrolować dziennikarzy i sprawdzić czy będzie reportaż w TVP z paskiem: "Niemcy uciekają do Polski dzięki polskiemu wzrostowi gospodarczemu" :korwinlaugh:
A tak zbiednieli bo wczęśniej były popularne osiedla w Hiszpanii, Grecji, a teraz Polska i Turcja zaczyna być popularna :jarolaugh:
 
Na Temat to jakiś wyznacznik standardów dziennikarskich? Przecież ten portal Lisa to dno
Czasami miałem takie niejasne, pozytywne przebłyski na temat oceny Ciebie przez pryzmat tych wszystkich lat gdy tutaj piszesz, ale wtedy zwykle dawałeś taki popis, że te nikłe promyki pokrywały się czernią znikając i... znowu to właśnie zrobiłeś.

Do kurwy nędzy dlaczego odnosisz się tylko do NaTemat, pomijając WYBORCZĄ?
 
Mamusia, która z dumą oznajmia, że ważniejsze niż celebrowanie urodzin dzieci było bieganie z hasłem "wypierdalać" i tęczową szmatą, jednak nie zapominała o celebrowaniu dnia kota. Cudowna mamusia. Popierdolona jak całe to fajnopolactwo. Ta jej postępowość zawołała o najwyższe myto - umarł dzieciak, bo mamusia ma sieczkę w głowie.
I wtedy wchodzą karatekowce wszelkiej maści całe na biało z narracją "wina pisu". Klapki na oczach, ale raczej takie jak koń, nie opaska temidy, bo ślepi są na to, że nie tylko dziennikarz pisowski dał artykuł, ale identyczne treści tego samego dnia umieściły na swoich łamach dziennikarzyny z libkowych środowisk. Z tym, że gdy robią to pisiory jest to zbrodnia, nienawiść i krew na rękach. U Michnika i Lisa jest to metafizyka i dobro najczystsze.
Tylko dzieciaków szkoda.
Tak nie było.
full


Czasami miałem takie niejasne, pozytywne przebłyski na temat oceny Ciebie przez pryzmat tych wszystkich lat gdy tutaj piszesz, ale wtedy zwykle dawałeś taki popis, że te nikłe promyki pokrywały się czernią znikając i... znowu to właśnie zrobiłeś.

Do kurwy nędzy dlaczego odnosisz się tylko do NaTemat, pomijając WYBORCZĄ?
Tak właśnie wygląda dyskusja z postępowym lewactwem udającym wolnościowców i liberałów, niewygodne fakty są bezczelnie pomijane.
Nie pasuje do narracji, o której tak zawzięcie ujadał przez 4 strony to co tam pominę sobie i chuj.

:tellmemore:


Edit: o kurwa ale złoto.
1678109376121.png
 
Last edited:
Czasami miałem takie niejasne, pozytywne przebłyski na temat oceny Ciebie przez pryzmat tych wszystkich lat gdy tutaj piszesz, ale wtedy zwykle dawałeś taki popis, że te nikłe promyki pokrywały się czernią znikając i... znowu to właśnie zrobiłeś.

Do kurwy nędzy dlaczego odnosisz się tylko do NaTemat, pomijając WYBORCZĄ?

Wyborcza to też żaden wzór! Ostatnio Agora robi za nową Roksę.
 
Back
Top