Polityka

Widać ktoś tu Stanowskiego ogląda.
A no tak wyrocznia jeszcze z czasów korony.
:lesnarhappy:

Stanowski był spoko, ale zrobił odcinek z Memtzenem i zamiast go pytać ile wynosi podatek od bułki czosnkowej, to go pytał o to jaki program ma konfederacja, a Memtzen nie wiedział i wyszło mega słabo, a do tego okazał się zamordystą (szok, niedowierzanie). Pod sam koniec rozmowy Memtzen prawie się nie popłakał, bo się okazało że jednak nie jest taki mocny intelektualnie. Od tego czasu Stanowski to ten zły, a wcześniej mu Konfiarze dupę lizali, bo myśleli że jak krytykuje feministki, to jest ich człowiek.
 
Tak nie było.
full



Tak właśnie wygląda dyskusja z postępowym lewactwem udającym wolnościowców i liberałów, niewygodne fakty są bezczelnie pomijane.
Nie pasuje do narracji, o której tak zawzięcie ujadał przez 4 strony to co tam pominę sobie i chuj.

:tellmemore:


Edit: o kurwa ale złoto.
View attachment 58403
Tam gdzies w jakichs komentach jest o tum, że kicia jest zawsze najebana i aż pijackie parchy jej się na ryju robią
 
Stanowski był spoko, ale zrobił odcinek z Memtzenem i zamiast go pytać ile wynosi podatek od bułki czosnkowej, to go pytał o to jaki program ma konfederacja, a Memtzen nie wiedział i wyszło mega słabo, a do tego okazał się zamordystą (szok, niedowierzanie). Pod sam koniec rozmowy Memtzen prawie się nie popłakał, bo się okazało że jednak nie jest taki mocny intelektualnie. Od tego czasu Stanowski to ten zły, a wcześniej mu Konfiarze dupę lizali, bo myśleli że jak krytykuje feministki, to jest ich człowiek.
@ninja Masz flaszkę idealnie wyżej opisałeś ten mechanizm działania.

Wiedziałem, że wszystkie argumenty dotyczące sprawy tej idiotki z PO pominiesz.
Samego stana i programu do którego się odniosłem w cytowanej wypowiedzi również pominąłeś.
Za to KONFEDERACJA! MENTZEN! RERERERERE xDD

Dobrze że ktoś przejął tron Po Królu, bo byś miał nudno tylko szkoda, że ciag przyczynowo-skutkowy dalej leży.
:korwinlaugh:
 
Człowieku, jak mamuśka jebnie ze 3 głębsze na rozruszanie to sama zacznie machac tym martwym dzieckiem jak sztandarem.
Przecież już machają. Pierwsze do czego Karatece były potrzebne szczątki tego chłopca było to żeby rzucić "pisowskie hieny mają krew na rękach" i do tego teraz będzie ta afera służyła, a jak się go zapytasz o innych to za każdym razem odpowiedź zaczyna od: "jeśli to (...)", nigdy tak stanowczo jak o pisowskich hienach. Jak na porządnego kibola politycznego przystało :beczka:
 
Wiedziałem, że wszystkie argumenty dotyczące sprawy tej idiotki z PO pominiesz.

Już się wypowiedziałem wcześniej na temat szczucia na matkę:
"Ani śladu refleksji, ani śladu wiedzy o tym, że sprawcy przestępstw seksualnych wobec małoletnich to najczęściej przyjaciele rodziny, że potrafią oni skutecznie wkupić się w emocje rodziców, a dopiero potem krzywdzą ich dzieci, że rodzice skrzywdzonych sami przechodzą własne piekło.

Zadają sobie pytania — sam je słyszałem wielokrotnie — czy nie mogłem tego odkryć, dlaczego nas to spotkało, czy to nie moja wina? Analizują każdy moment swojego życia, oskarżają siebie o brak uwagi. Zamykają się sami w straszliwym poczuciu winny.

Zazwyczaj bezpodstawnym, ale przecież niszczącym ich relacje, ich życie, ich działanie. Czasem prowadzących także ich do tragicznych decyzji. Rodzic, który sam doświadczył cierpienia swoich dzieci, musi to widzieć, chyba że ślepym na ludzki ból, ludzie emocje, ludzkie postępowanie uczyni go nienawiść. Takiej nienawiści, czasem w czystej formie, w formie — jako chrześcijanin nie boję się tego powiedzieć — demonicznej, doświadczamy teraz. Boję się nawet myśleć, jakie emocje targają matką chłopca, jego siostrami. Błagam ich przyjaciół, by otoczyli je opieką, odcięli od mediów, odseparowali od nienawiści." Tomasz Terlikowski
 
Przecież już machają. Pierwsze do czego Karatece były potrzebne szczątki tego chłopca było to żeby rzucić "pisowskie hieny mają krew na rękach" i do tego teraz będzie ta afera służyła, a jak się go zapytasz o innych to za każdym razem odpowiedź zaczyna od: "jeśli to (...)", nigdy tak stanowczo jak o pisowskich hienach. Jak na porządnego kibola politycznego przystało :beczka:
Ja jestem kurwa jednak naiwny w chuj, bo czasami miałem te przebłyski, myśląc, że koleś być może jest do uratowania (choć lekka zmiana mylnych/wdrukowanych przekonań, która mogła zajść nie pod wpływem tego forum ale jego osobistych, przyszłych doświadczeń i być może jednak wspartych jakimś wstępnym zaczynem, cohonesową iskierką wzniecającą pożogę realnego spojrzenia na Świat), a on przecież jest stracony od dawna! Zbyt pozytywnie do ludzi nastawiony jestem chyba...
:lol:
 
Ja jestem kurwa jednak naiwny w chuj, bo czasami miałem te przebłyski, myśląc, że koleś być może jest do uratowania (choć lekka zmiana mylnych/wdrukowanych przekonań, która mogła zajść nie pod wpływem tego forum ale jego osobistych, przyszłych doświadczeń i być może jednak wspartych jakimś wstępnym zaczynem, cohonesową iskierką wzniecającą pożogę realnego spojrzenia na Świat), a on przecież jest stracony od dawna! Zbyt pozytywnie do ludzi nastawiony jestem chyba...
:lol:
A ja uważam, że on po prostu kłamie :fjedzia:

Nie wierzę, że będąc ojcem coś tam w środku mu nie mówi, że swoje dzieci musi chronić przed tymi zboczeniami. To jest taka postępowość na pokaz, żeby tylko nikt go nie nazwał zacofanym ciemniakiem albo jeszcze gorzej! Wyborcą Konfederacji! To wynika z jakichś kompleksów (pochodzenia albo rodziny albo czegoś takiego), znam takich ludzi osobiście. Wewnątrz wie, że to co mu tu piszą zwykłe "chłopskie rozumy" to prawda i nawet się z tym zgadza ale nikt nie może się o tym dowiedzieć! :mamed:
 
A ja uważam, że on po prostu kłamie :fjedzia:

Nie wierzę, że będąc ojcem coś tam w środku mu nie mówi, że swoje dzieci musi chronić przed tymi zboczeniami. To jest taka postępowość na pokaz, żeby tylko nikt go nie nazwał zacofanym ciemniakiem albo jeszcze gorzej! Wyborcą Konfederacji! To wynika z jakichś komleksów (pochodzenia albo rodziny albo czegoś takiego), znam takich ludzi osobiście. Wewnątrz się, że to co mu tu piszą zwykłe "chłopskie rozumy" to prawda i nawet się z tym zgadza ale nikt nie może się o tym dowiedzieć! :mamed:
A tej matce coś mówiło w środku?
A co do tych kompleksów to pełna zgoda - to są właśnie ci młodzi, wykształceni z wielkich miast
 
Ja jestem kurwa jednak naiwny w chuj, bo czasami miałem te przebłyski, myśląc, że koleś być może jest do uratowania (choć lekka zmiana mylnych/wdrukowanych przekonań, która mogła zajść nie pod wpływem tego forum ale jego osobistych, przyszłych doświadczeń i być może jednak wspartych jakimś wstępnym zaczynem, cohonesową iskierką wzniecającą pożogę realnego spojrzenia na Świat), a on przecież jest stracony od dawna! Zbyt pozytywnie do ludzi nastawiony jestem chyba...
:lol:
nie tylko Ty, spokojnie, wcześnie @Dzihados chyba mocno próbował, jak krew w piach
:beczka:

A ja uważam, że on po prostu kłamie :fjedzia:

Nie wierzę, że będąc ojcem coś tam w środku mu nie mówi, że swoje dzieci musi chronić przed tymi zboczeniami. To jest taka postępowość na pokaz, żeby tylko nikt go nie nazwał zacofanym ciemniakiem albo jeszcze gorzej! Wyborcą Konfederacji! To wynika z jakichś kompleksów (pochodzenia albo rodziny albo czegoś takiego), znam takich ludzi osobiście. Wewnątrz wie, że to co mu tu piszą zwykłe "chłopskie rozumy" to prawda i nawet się z tym zgadza ale nikt nie może się o tym dowiedzieć! :mamed:

Boi się, że mu się na co dzień przestawi i postępowi koledzy w pracy się od niego odwrócą, a jak już przełożony się dowie to game over.

Edit, musiałem
Co powie Stefan???
 
Last edited:
Back
Top