Pogotowie informatyczne

Arlovski a jaki masz OS na komputerze? Jak siodemke to microsoft essentials, a jak 8 to zadnego, wbudowany defender wystarczy
 
Tja, później ściągnij sobie np. Malwarebytes i wyskoczy Ci 1000 zainfekowanych plików :]
 
kpXySE8.png
 
mam win 7. Komp służy mi tylko do przeglądania neta. Nic nie zasysam więc też nigdy nie widziałem potrzeby w inwestowanie w porządne antywirusy.
 
Gambit

G prawda
Oczywiscie mbam jako dodatek byc musi i warto raz na powiedzmy dwa tygodnie robic skan tym programem
 
Jak pozbyć sie tego gówna, Ads by Lightning SpeedDial ? Adblock nie blokuje wyskakujących reklam tego wirusa, to jest główny problem. Strony wolniej chodzą i ładują się



clenery i podobne tego typu nie pomagają. Nawet nie wiem kiedy mi sie to przyplątało
 
Tego akurat nie i dobrze, że nie bo właśnie go uzyłem i pomogło. Dobrze miec Grzecha pod ręką, dzięki!
 
Spoko, zauważyłem ten problem u studentów, niby adblock jest, antywirus też, a reklamy same się otwierają i w nowych oknach i na stronach,, strony startowe przeglądarek pozmieniane i inne rzeczy które irytują, za każdym razem pomagał adwcleaner.
 
od jakiegoś czasu nie wyświetlają mi się emotki na fb. Gdy pisze z kimś na chacie to mam pusty kwadracik, z kolei druga osoba normalnie widzi wysłane przeze mnie mordki. Miał ktoś kiedyś coś podobnego, wie ocb?



z góry dzięki.
 
wielkie dzięki Grzechu tylko jest jeszcze mały problem ;p - gdy jestem na fb i wcisne ctrl+r to się naprawia, gdy się wyloguje i ponownie zaloguje to dalej jest chujnia.
 
No to sprawdź na innej. FF lubi się zamulić dodatkami/wtyczkami. Stwórz nowy profil w ff (jeśli nie chcesz instalować innej przeglądarki) i sprawdź.
 
Chciałem się was poradzić w pewnym problemie. Mianowicie, mój brat ma dwie karty graficzne w laptopie z Windowsem 8. Amd i intel. Domyślną jest intel jednak jest słabszy. Chciał sobie przełączyć te karty. Znalazł gdzieś, że robi się to w Biosie. Jednak aby to zrobić wyczytał, że musi tego biosa zaktualizować co też uczynił. Nie wiem czy to przez aktualizację czy przez co ale ani nie przełączył karty bo nie ma odpowiedniej zakładki, o której była mowa w instrukcji, ale również przy włączaniu ekran blokady (ten co trzeba kliknąć zanim wprowadzisz hasło) jest czarny bez godziny i przy zamykaniu ekran również jest czarny bez napisu zamykanie itp. Podobnie jest jak system się aktualizuje. Lata tylko kółko wczytywania, nie ma napisów "trwa aktualizacha oprogramowania nie wyłączaj komputera" ani ile procent zostało zaktualizowanych. Prosił mnie o pomoc, jednak nie jestem informatykiem i jak nieraz coś mi się uda naprawić to teraz problem przerósł moje umiejętności. Czy wiecie jak temu zaradzić? Najchętniej byśmy wykluczyli wszelkie formaty itp. Proszę o pomoc!:-)
 
Jeśli stało się to po aktualizacji BIOSU, to jedyne co moge poradzić, to przywrócenie BIOSu do ustawień fabrycznych (default).



Odnośnie kart, to stary laptop? W pierwszych laptopach z dwoma kartami zmieniało się te karty w BIOSie w nowszych odbywa się to przez Windows, w ustawieniach karty graficznej (np z poziomu panelu sterowania) lub poprzez prawoklik na aplikację i wybór z menu kontekstowego odpowiedniej karty graficznej.
 
Jest to nowy laptop, kupiony chyba w zeszłym roku. Ok spróbuję tej opcji o której piszesz, ale przywrócenie BIOSu wiąże się z jakimiś zagrożeniami typu utrata plików bądź tym podobne rzeczy?
 
Nie masz przywracać biosu, tylko przywrócić ustawienia BIOSu do ustawień standardowych. (restore to default) Nic to nie usunie w systemie, ustawi jeddynie domyślne ustawienia BIOSu.



Jeśli roczny laptop, to przełączanie grafik raczej na pewno przez system, nie BIOS.
 
''Niepoprawny plik rysunku''- to mi wyskakuje jak chce otworzyć plik cada. O co kurwa chodzi?! starałem się to wierać wer. 2012 i 2014 i nic
 
Nie pomaga, wysłałem koledze i to samo mu wyskakuje.Nie wim,brakuje mi jakiegoś dodatkowego pliku czy co
 
Back
Top