Pogotowie informatyczne

Toshiba Lenovo czy Asus? Ci producenci dają najwięcej swoich crapware (programy dodawane od producenta do systemu Windows), Panel sterowania - Programy i funkcje i pousuwaj wszystko czego nie potrzebujesz. Jak już wszystko usuniesz to po resecie powinno być dużo lepiej.
Dodatkowo, jeśli to starszy sprzęt to sterowniki z recovery będą przestarzałe. Np do karty graficznej, warto pobrać aktualne ze strony producenta karty a nie producenta laptopa (jak w przypadku recovery) i te bym w pierwszej kolejności zaktualizował.
Bo sterowniki rozumiem wszystkie się z recovery zainstalowały? Nic nie brakuje?
 
Zacznij od usunięcia wszystkiego od Lenovo (zarządzanie energią jedynie zostaw, taka pomarańczowa ikonka ;)) potem restart systemu i aktualizacja grafiki i znowu restart - będzie dużo lepiej.
Zgaduje że jakiś Ideapad? Y560?
 
Przez wifi szło? Używałeś jakiejś aplikacji od lenovo do zarządzania sieciami wifi? Nie wiem co usunąłęś i jak się łączysz więc ciężko mi zgadywać dlaczego net zniknął.
 
Ale możliwe że to problem po stronie dostawcy? Czy takie rzeczy się raczej u Ciebie nie dzieją?
Sprawdź w menedżer urządzeń czy masz wszystkie sterowniki zainstalowane.
 
A odinstalowałeś coś i przestał działać czy tak samo z siebie? :)

EDIT:
Może zrób screen "programy i funkcje", to Ci powiem co bezpiecznie możesz usunąć.
 
Dobrze juz mam neta :D teraz tylko sterowniki. Jezeli cos przestalo dzialac to na pewno jest moja winna :D
 
aktualnie na podlodze siedze i nie mam krzesla :D. Ja z komputerami sie slabo dogaduje.

Zaraz Ci podesle fotke programow. Sterowniki aktualizowac recznie czy w menedzerze urzadzen kliknac by sam sobie poszukal?
 
Masz @Grzechu i sprawdz post wyzej bo edytowalem.
WiFi dalej nie dziala wiec pewnie usunalem cos z tym zwiazane. Co sciagnac? :D
 

Attachments

  • kurwa.jpg
    kurwa.jpg
    304.1 KB · Views: 13
  • kurwa1.jpg
    kurwa1.jpg
    302.3 KB · Views: 18
Last edited:
Sterowniki ręcznie.
Masz dwa antywirusy + windows defender? Usuń oba i polecam Avire.
Office pewnie trial? To tez możesz się pozbyć.
Lenovo Easy Camera - używasz kamerki? Jeśli nie to bym usunał.
 

Attachments

  • kurwa.jpg
    kurwa.jpg
    289.4 KB · Views: 15
  • kurwa1.jpg
    kurwa1.jpg
    288.4 KB · Views: 11
Potrzebuje ściągnąć simlock (orange) z telefonu Samsung Galaxy Ace 4. Czy muszę iść do jakiegoś serwisu i płacić hajs czy mogę to zrobić sam w domu? @Grzechu
 
Potrzebuje ściągnąć simlock (orange) z telefonu Samsung Galaxy Ace 4. Czy muszę iść do jakiegoś serwisu i płacić hajs czy mogę to zrobić sam w domu? @Grzechu
Mozesz go zrootowac co wiaze sie z usumieciem sim locka. Chyba kingo da rade.
 
Mam taki problem z pocztą na wp.pl Mianowicie jak się zaloguję nie pokazują mi się okno z folderami oraz z wiadomościami. Wyczyściłem cache ale nie pomogło. Problem występuje tylko na tej stronie, na innych poczta działa poprawnie, tutaj na dwóch kontach jest ten sam problem.
Jakieś sugestie?
 
na innej działa poprawnie, ale nie ukrywam, że znacznie lepiej by było, aby na firefoxie mi chodziło jak należy.
 
System Ubuntu 14.10
Sterownik Nvidia binary driver - version 331.113
Problem mam taki, że ciągle wyskakują mi systemowe błędy, które za swoje źródło podają OpenGl, a tu pokazuje się, że sterowniki są half installed.
Próbując przeinstalować sterownik na inny wyskakuje mi błąd, lub przeinstalowuje się i dziwnym trafem ciągle jest ten sam.
Jakieś pomysły?
 
Mam windows 8.1 i nie mogę zassać utorrent.Ktoś wie dlaczego?co mam robic? chce zassać kolejny odc SoA :(
 
Back
Top