Pogotowie informatyczne

W tej cenie to raczej lipa i nie ma regulacji w pionie.
Ja mam taki
https://www.morele.net/maclean-uchwyt-mc-501-23-42-432729/?reviews_page=2

montaż do dupy, ale monitor wisi.

Szukaj czegoś z regulacją we wszystkie strony. No i patrz na min. odległość od ściany
Tamten ma 80mm min. odległość od ściany, czyli lepiej, mi tu nie trza w sumie regulacji wielkiej bo siedzę naprzeciw cały czas (mało miejsca w bloku :lol: ),
ale różnica w cenie faktycznie dość znaczna
 
Corel Draw 2018
Przy instalacji wywala:

Instalacja nie została ukończona.
System nie został zmodyfikowany. Aby ukończyć instalację innym razem, ponownie uruchom program instalacyjny.
Aby zainstalować ten produkt, wymagana jest przeglądarka Internet Explorer 11. Upewnij się, że w Twoim systemie operacyjnym zainstalowano najnowsze aktualizacje oraz dodatki Service Pack i spróbuj ponownie.
Kliknij przycisk Zakończ, aby zamknąć program instalacyjny.

E: chyba gdzieś resztki po starej wersji
 
Corel Draw 2018
Przy instalacji wywala:

Instalacja nie została ukończona.
System nie został zmodyfikowany. Aby ukończyć instalację innym razem, ponownie uruchom program instalacyjny.
Aby zainstalować ten produkt, wymagana jest przeglądarka Internet Explorer 11. Upewnij się, że w Twoim systemie operacyjnym zainstalowano najnowsze aktualizacje oraz dodatki Service Pack i spróbuj ponownie.
Kliknij przycisk Zakończ, aby zamknąć program instalacyjny.

E: chyba gdzieś resztki po starej wersji

Sugeruje:
Sciagnac revo uninstaller pro. Odistalowac corela I zrobic skan w poszukiwaniu pozostałości. Restart. Instalacja.
Jesli to nie pomoze to moze cps byc z bibliotekamk visual studio. Chyba tak to sie nazywa. Powinny byc w katalogu z programem wiec ja bym odinstalowal te co masz I zainstalował nowe z tego folderu.
 
Sugeruje:
Sciagnac revo uninstaller pro. Odistalowac corela I zrobic skan w poszukiwaniu pozostałości. Restart. Instalacja.
Jesli to nie pomoze to moze cps byc z bibliotekamk visual studio. Chyba tak to sie nazywa. Powinny byc w katalogu z programem wiec ja bym odinstalowal te co masz I zainstalował nowe z tego folderu.
Bez zmian. Ale program fajny
 
Fajny w sensie ten do usuwania :lol:
Za to pomogło na Photoshopa:pray:
Nie wiem jak w bezpłatnej wersji ale w pro masz możliwość (jeśli dobrze pamiętam) 3 trybów skanowania. Bierz ten najbardziej agresywny tylko patrz co kasujesz bo zdarza sie 1 na 10 że pliki są współdzielone a nie chcesz spieprzyc innej aplikacji.
Skasowales wszystko z corela? Jesli instalowales photopaint etc to również musisz to odinstalować. Zobacz czy nie zostalo cos w stylu corel update w autostarcie.
Sprawdź to
http://support.epiloglaser.com/arti...ng-coreldraw-previous-version-installed-error

Edit. Spróbuj zrobić tak jak piszą w linku powyżej.
 
Nie wiem jak w bezpłatnej wersji ale w pro masz możliwość (jeśli dobrze pamiętam) 3 trybów skanowania. Bierz ten najbardziej agresywny tylko patrz co kasujesz bo zdarza sie 1 na 10 że pliki są współdzielone a nie chcesz spieprzyc innej aplikacji.
Skasowales wszystko z corela? Jesli instalowales photopaint etc to również musisz to odinstalować. Zobacz czy nie zostalo cos w stylu corel update w autostarcie.
Sprawdź to
http://support.epiloglaser.com/arti...ng-coreldraw-previous-version-installed-error

Edit. Spróbuj zrobić tak jak piszą w linku powyżej.
Pewnie któryś z Microsoft Visual, tylko trochę tego wywala i trzeba dobrze wybrać. Photoshop załatwia sprawę
 
Panowie, znacie jakas dobra aplikacje na tel co by zarejestrowala (np na mapie) trase przejechana samochodem?
Np startuje z Sanoka, dojezdzam do Budspesztu i pyk mam cala trase lacznie z miejsvowosciami przez, ktore przejezdzalem.
 
Panowie, znacie jakas dobra aplikacje na tel co by zarejestrowala (np na mapie) trase przejechana samochodem?
Np startuje z Sanoka, dojezdzam do Budspesztu i pyk mam cala trase lacznie z miejsvowosciami przez, ktore przejezdzalem.

Hmm endomondo? Co prawda to tracker do biegania rowerow itp ale na pewno zapisze mape i raczej powinno działać
 
Panowie, znacie jakas dobra aplikacje na tel co by zarejestrowala (np na mapie) trase przejechana samochodem?
Np startuje z Sanoka, dojezdzam do Budspesztu i pyk mam cala trase lacznie z miejsvowosciami przez, ktore przejezdzalem.
Można coś takiego uaktywnić w usłudze google. Będzie Ci nagrywała wszystkie trasy kiedy będziesz miał włączony gps.
 
@lugasek
Bede probowal postawic nowego Win od Ciebie na lapku. Trza go najpierw na cd nagrac? Bo widze, ze to obraz. Jak pozniej z aktualizacjami? Wylaczyc recznie czy normalnie mu pozwalac ?
 
Acer Aspire 7741G. Win 7
uruchom luja i od razu lutuj f2 na klawiaturze. Otworzy się bios, wejdź w opcje main. Ustaw opcje f12 boot menu na enabled. Zalutuj f10 żeby zapisać ustawienia.

Włóż pendrive. Odpal program rufus. Naciśnij wybierz i zalutuj obraz windowsa który pobrałeś. Schemat partycjonowania ustaw na MBR. Naciśnij start. Po zakończeniu uruchom ponownie komputer i od razu lutuj f12. Wybierz pendrive i instalacja się rozpocznie. Potem wybierz dysk na którą ma być zainstalowany system (wszystko zostanie z niego usunięte).

aktywator
https://www4.zippyshare.com/v/Zqah1hv9
 
uruchom luja i od razu lutuj f2 na klawiaturze. Otworzy się bios, wejdź w opcje main. Ustaw opcje f12 boot menu na enabled. Zalutuj f10 żeby zapisać ustawienia.

Włóż pendrive. Odpal program rufus. Naciśnij wybierz i zalutuj obraz windowsa który pobrałeś. Schemat partycjonowania ustaw na MBR. Naciśnij start. Po zakończeniu uruchom ponownie komputer i od razu lutuj f12. Wybierz pendrive i instalacja się rozpocznie. Potem wybierz dysk na którą ma być zainstalowany system (wszystko zostanie z niego usunięte).

aktywator
https://www4.zippyshare.com/v/Zqah1hv9
Dobra, jakby co bd pytal. Co to za aktywator ? Calkowity format sie zrobi z automatu? Zawsze myslalem, ze to sie robi recznie. Bedziesz w sobote? Dopiero wtedy bede mial dzien wolny zeby to zrobic.
 
Co to za aktywator ?
system się zrobi legalny ale lekko.

Calkowity format sie zrobi z automatu?
a nie pamiętam. Albo samo, albo trzeba nacisnąć formatuj. Jak masz więcej dysków to dane na dyskach niesystemowym zostaną. Jak się uruchomi instalator to wybierz instalacje niestandardową i tam będą opcję z dyskami, jak nie będzie szło to wejdź w zaawansowane i tam sformatuj ten dysk co trzeba.

Bedziesz w sobote
:fjedzia:
 
system się zrobi legalny ale lekko.


a nie pamiętam. Albo samo, albo trzeba nacisnąć formatuj. Jak masz więcej dysków to dane na dyskach niesystemowym zostaną. Jak się uruchomi instalator to wybierz instalacje niestandardową i tam będą opcję z dyskami, jak nie będzie szło to wejdź w zaawansowane i tam sformatuj ten dysk co trzeba.


:fjedzia:
Heh, ok, dzieki.
 
Panie @lugasek , pierwsza opcja rozszerzona o trochę miejsca na dyskach zamówiona. Dzięki. Jak dojdzie to dam znać czy da się komfortowo w HoM&M3 pograć.

Vkc.gif
Poszły hirosły, czy trzeba było zbijać rozdzielczość?
 
Poszły hirosły, czy trzeba było zbijać rozdzielczość?

Planuję pograć w Hirosy HD, więc pewnie będzie trzeba zbić na medium. Pudło dotarło, ale w domu będę dopiero w poniedziałek, wtedy dopiero HoM&M będzie instalowane - odezwe się.
 
@lugasek mistrzu
Jaka ta klawiaturka jest zajebista :yahoo:
Kupie ten wieszak na monitor ci Ty ale zeby nie placic za kuriera wiecej niz za towar to dorzuce jeszcze hedna kosc RAM i se wepne :crazy:
 
Back
Top