Pogotowie informatyczne

@lugasek

co to kurwa jest ? dzisiaj cały dzień, jak mam operę włączoną to ESET co chwilę mi wyświetla ostrzeżenie, że znaleziono potencjalnie niepożądańą aplikację:

(WASM/CoinMinerJ.) to do kopania bitcoinów kurwa ? że mam to na dysku ?
URL: www.jshosting.stream./6qDliNpS.wasm
i każe rozłączać co chwilę ale to wkurwiające jest a nie ma innej opcji oprócz Rozłącz albo Ignoruj (to chyba nie wchodzi w grę)
 
@lugasek

co to kurwa jest ? dzisiaj cały dzień, jak mam operę włączoną to ESET co chwilę mi wyświetla ostrzeżenie, że znaleziono potencjalnie niepożądańą aplikację:

(WASM/CoinMinerJ.) to do kopania bitcoinów kurwa ? że mam to na dysku ?
URL: www.jshosting.stream./6qDliNpS.wasm
i każe rozłączać co chwilę ale to wkurwiające jest a nie ma innej opcji oprócz Rozłącz albo Ignoruj (to chyba nie wchodzi w grę)
:matt:

spróbuj
https://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html

i zainstaluj to

https://addons.opera.com/pl/extensions/details/ublock/
 
Panie @lugasek , pierwsza opcja rozszerzona o trochę miejsca na dyskach zamówiona. Dzięki. Jak dojdzie to dam znać czy da się komfortowo w HoM&M3 pograć.

Vkc.gif
 
Teraz głównie cs i tomb rider, ale ma małą listę życzeń. Na raze trzymam go z daleka o gta i Wieśka.
Wszystkie te wymienione gry są od 18 lat.:rutekajak: Ale wiem o co chodzi, chociaż z cesem to bym uważał. To tylko tak niewinnie wygląda :).
 
To nie testuj go z pendrive tylko wydziel mu przestrzeń na wirtualce i tam instaluj. Nie ma to jak się uczyć z ograniczeniem, które posiadają instalacje z pendrive. Takie dystrybucje LiveCD to są po to, żeby coś naprawić zwykle, czy odpalić kompa do sprawdzenia czegoś. A Mint na początek wystarczający, choć proponuję od razu Ubuntu.



:jjsmile:
Ubuntu :brainoverload:
 
Hehe, co najzabawniejsze, właśnie nie, ani jedna.
Szczerze mówiąc właśnie przeglądnąłem wpisy tego @andrzej , żeby właśnie się upewnić czy nie mam jakiegoś rozszczepienia osobowości, ale nie, to nie ja
Kurła, jakbyś miał, to raczej byś o tym nie wiedział...podświadomość i nieświadomość zadbałyby o to. Aż za dobrze. Kurde, jaki to był film, gdzie to było dość mocno pokazane? @halibut
 
Kurła, jakbyś miał, to raczej byś o tym nie wiedział...podświadomość i nieświadomość zadbałyby o to. Aż za dobrze. Kurde, jaki to był film, gdzie to było dość mocno pokazane? @halibut
Tożsamość ? Dobry film
ale tak czy inaczej, wrzucał tu filmiki na długo wcześniej niż ja w ogóle obczaiłem jak to się robi :lol:
 
Tożsamość ? Dobry film
ale tak czy inaczej, wrzucał tu filmiki na długo wcześniej niż ja w ogóle obczaiłem jak to się robi :lol:
No ten film też, ale jeszcze coś takiego mocnego było, trochę starszego...kurłe, nie pamiętam, za dużo spalone w tamtych czasach (2000-2013). Ale tak jak mówię - jeśli to alter ego, to nie znasz gościa. Nie możesz znać. Jak on wkracza, to ciebie odcina od zmysłów. I tak dobrze, że Andrzej... nie ma sobie co wyobrażać napalonej Andrzejanny...choć to szklane dildo z ostatniego zdjęcia, ech. Na chuj strzępić klawiaturę?
 
No ten film też, ale jeszcze coś takiego mocnego było, trochę starszego...kurłe, nie pamiętam, za dużo spalone w tamtych czasach (2000-2013). Ale tak jak mówię - jeśli to alter ego, to nie znasz gościa. Nie możesz znać. Jak on wkracza, to ciebie odcina od zmysłów. I tak dobrze, że Andrzej... nie ma sobie co wyobrażać napalonej Andrzejanny...choć to szklane dildo z ostatniego zdjęcia, ech. Na chuj strzępić klawiaturę?
Split z 2016?
 
No ten film też, ale jeszcze coś takiego mocnego było, trochę starszego...kurłe, nie pamiętam, za dużo spalone w tamtych czasach (2000-2013). Ale tak jak mówię - jeśli to alter ego, to nie znasz gościa. Nie możesz znać. Jak on wkracza, to ciebie odcina od zmysłów. I tak dobrze, że Andrzej... nie ma sobie co wyobrażać napalonej Andrzejanny...choć to szklane dildo z ostatniego zdjęcia, ech. Na chuj strzępić klawiaturę?

Odmienne stany świadomości? Ale to oldskul chyba 80's
 
Back
Top