Pogotowie informatyczne

A z tym to o co kaman? Z jakichs generatorów?
mi na laptoku naklejka z nr wyblakła, oczywiście zobaczyłem po zrobieniu formata więc zakupiłem taką licencję. Można trafić na darmową z MSDNAA, ja trafiłem na legitną i po telefonie do MS przeszło.
Ale to nie mogły być OEMowe zatem? Bo te są przypisane do procka/płyty głównej? Jak rozumiem kupuje się kod w formie emaila, nie ma mowy o czymkolwiek innym.
najlepsze jest, że oem też da radę aktywować. Oczywiście jest to wbrew licencji ale jesteśmy na dzikim wschodzie, kto się przejmuje licencjami jak jest łamana konstytucja :beczka:.
 
https://www.morele.net/inventory/info/43293e6d/

Wyjątkowej klasy zestaw z możliwością rozbudowy. Sprzęt da radę w każdej współczesnej grze.

W przyszłości. Możesz dołożyć 2 kości ramu, zmienić procesor na i5 8600k albo nawet i7 8700k, płyta bez problemu podoła, nawet po podkręceniu.

Obudowę wybrałem nietypowo. Malutka zgrabna skrzyneczka. Jak chcesz klasyczną dużą to polecam regnum rgt4 z oknem lub bez.

kod na montaż i dostawe za 1 zł
W3FHN58JFW

v2
https://www.morele.net/inventory/info/b049bb04/
Czy On też będzie miał lepszy komputer niż ja ?
:płacz:
 
Nie chciałeś platformy typowo pod gry:fjedzia:
No ok, ale to co mi zrobiłeś w RETURN to dla mnie jakaś czarna magia i w ogóle nie wiem o co tam chodzi, musiałbyś wytłumaczyć jak głąbowi do czego te nowe dyski, po co i co ze starymi wtedy ? I co to jest to do Ryzen ? I czo ten kabel ?
 
No ok, ale to co mi zrobiłeś w RETURN to dla mnie jakaś czarna magia i w ogóle nie wiem o co tam chodzi, musiałbyś wytłumaczyć jak głąbowi do czego te nowe dyski, po co i co ze starymi wtedy ? I co to jest to do Ryzen ? I czo ten kabel ?
Przecież film po polsku dałem. Masz duży dysk 2tb na gry przyspieszony dyskiem ssd. Kabel jest, żeby podłączyć dysk. Ten dysk 1tb bedziesz miał na dane. A ssd ten co masz na system
 
w grach i5 8400 jest obecnie lepszy od Twojego ryzena.
Jakiego mu tego Ryzena radziłeś? Może być tak, że z czasem przyjdą gry wielowątkowe, gdzie będzie mieć przewagę. Np. mi w FSX brakuje takiego proca. A chyba Rise of a Tomb Rider miał chrapkę na wątki.
 
Jakiego mu tego Ryzena radziłeś? Może być tak, że z czasem przyjdą gry wielowątkowe, gdzie będzie mieć przewagę. Np. mi w FSX brakuje takiego proca. A chyba Rise of a Tomb Rider miał chrapkę na wątki.
1600. Z taką myślą był budowany zestaw. Miał wystarczyć na długo. Także czym więcej wątków i rdzeniuf tym lepiej.
 
Back
Top