Piłka ręczna

Mecz z Węgrami nie jest taki pewny



Narazie gramy z Chorwacją bo Serbia wygrywa jedna bramką ze Słowenią



Do końca jeszcze 10min więc trzeba wierzyć, że tak się nie skończy
 
Serbia jak wygra mecz jedną bramką z Słowenią to Polska zajmie 3 miejsce i zagra z Hiszpanią. Ja pierdziele teraz nerwowa końcówka, bo wynik wyrównany.
 
Al, gadasz głupoty.



Właśnie trwa spotkanie Serbia - Słowenia (http://sport.tvp.pl/5189542/wideo/pilka-reczna-ms-serbia-slowenia stream) i niestety Serbowie prowadzą 26:24... Kur*a, mogliśmy wygrać tymi 10 bramkami, teraz trzymać kciuków za Słoweńców trzeba, bo jak nie to 3 miejsce i Chorwacja o ile dobrze pamiętam.
 
Chorwacja juz nie aktualna



Chorwaci wygrali z Hiszpanami i to oni zajeli pierwsze miejsce w gr



Jeśli serbia wygra jedna bramka ze słowenia to gramy z HISZPANIĄ !
 
Masz racje. Przyznaje się do błędu. Nie wierzyłem w wygraną Serbów jedna bramką.



Ja pierdziele mam podwyższone tętno.:-)
 
Zajebisty mecz. Obie drużyny miały przestoje. W pewnym momencie już myślałem, że Serbia spokojnie wygra ten mecz. Dziwne, że Nenadaić w drugiej połowie siedział na ławce.



Polska - Węgry
 
lepiej to bylo do konca pierwszej polowy ze slowenia, wtedy gralibysmy z arabami czy chuj wie z czym i bylby majonez
 
Słowenia wygrała los na loterii, mozna powiedziec, że jest już w 1/4 finału.



Gra z Egiptem ...
 
Nie powiedziałbym



Słowenia vs Rosja może byc na styku



Dużo tez zależy od dyspozycji dnia bo jak wiemy Słowenia ledno wygrała z Białorusią, z nami i Serbią zagrała bardzo dobrze



Rosjanie przegrali jednynie z Duńczykami 4 bramkami
 
Ale fakt faktem część drabinki, w której jest Słowenia, do półfinału na papierze wygląda zdecydowanie łatwiej.
 
Dla mnie Słowenia jest faworytem. Rosja męczyła się nawet z Macedonią i mecz zakończył się remisem. A Islandia na tych mistrzostwach jest w przebudowie i grają bez kluczowych zawodników więc wygrana z nimi też o niczym nie świadczy.
 
NIe raz tak było,że drużyna wygrywała grupę z kompletem zwycięstw a potem odpadała szybko. Egipt na pewno Słoweńcy przejda
 
No tak Al. . . Macedonia to beznadziejny rywal . .. pewnie... ehh... wiedza kilku osób tutaj jest genialna
 
"Rosja męczyła się nawet z Macedonią i mecz zakończył się remisem."



hahahaha, Macedonia to obecnie dużo lepszy zespół niż Polska - Lazarov, Mojsovski, mówi Ci to coś? Tak już BTW. - zarówno Wisła i Iskra miały bardzo ciężką przeprawę z Metalurgiem Skopje, gdzie gra kilku reprezentantów.



a co do Rusków - to nie jest ten zespół co kiedyś, niezły tam jest tylko Igropulo z Fuechse. Ogólnie ich kadra jest złożona z zawodników Czechowskich Niedźwiedzi, dawniej był to naprawdę dobry zespół, final four ligi mistrzów, teraz jest to europejski średniak.
 
Droni a gdzie ja napisałem, że to beznadziejny rywal? Problem z czytaniem ze zrozumieniem się kłania. Dodam tylko, że Macedonia ma wąską ławkę rezerwowych. Każdy kto oglądał ich mecze widział, że w drugiej połowie w ich akcjach nie ma tempa i wysiadają kondycyjnie.

hahahaha, Macedonia to obecnie dużo lepszy zespół niż Polska - Lazarov, Mojsovski, mówi Ci to coś?


haha rozjebałeś system. :-) Pomyśleć, że pisał to wierny kibic Wisły Płock. Luzik każdy ma prawo do innego zdania.



15:45 zapraszam do wspólnego oglądania meczu Niemcy - Macedonia. Mam nadzieje, że Lazarov dostanie indywidualne krycie przez cały mecz i Niemcy rozniosą Macedonie.
 
Wszscy wiedzą, że trzeba zwracać uwagę na Lazarova, gorzej z zatrzymaniem go :)
 
Al, a co ma do tego klub, któremu kibicuję?



Nie wiem jak wyglądają szanse na nasz mecz z Macedonią, ale zobaczymy kto by wygrał, po prostu według mnie są lepsi, tyle.
 
Myślałem, że jako kibic, który zna się na piłce ręcznej nigdy nie napiszesz takiego stwierdzenia, że Macedonia jest dużo lepszym zespołem od Polski. Kto jak kto, ale po Tobie się tego nie spodziwałem. :-) Spoko każdy ma inne zdanie w tym temacie.
 
Po prostu uważam, że są lepsi - kieruje się głównie na porażkach Iskry i Wisły oraz bezpośrednim meczu Polski z Macedonią, gdzie Macedończycy zagrali dobrze. Poza tym dyspozycja Lazarova może naprawdę przeważyć - no ta, powie się, żeby go kryli, ale "robić to nie ma komu". EOT.



http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/334744/ms-2013-doskonaly-jurecki-detronizacja-wicharego/6 > Wichura na drugim miejscu klasyfikacji bramkarzy, szkoda bo był pierwszy.
 
Back
Top