Piłka ręczna

Bisłoruś do przerwy wygrywała z Słowenią 17-12. Dla Polski wynik był świetny, ale po przerwie Białoruś dostaje lanie. Dla zainteresowanych link do meczu.



http://sport.tvp.pl/5189542/wideo/pilka-reczna-ms-slowenia-bialorus
 
Jedziemy z nimi !



Serbowie dobrze bronią



edit : Kur... Kubisztal parówa !!! Niech ktoś inny strzela karne :-)
 
to kubisztal jest w tym mistrzem, nie rozumiem jak mozna dac gosciowi strzelac karne jak nie wykorzstuje piec pod rzad. tluczynski by mial 5 bramek z tych karnych
 
Wichura > Szmal



Gaara, jakby nie patrzec to Orzechowski tez nie strzelil karnego, poza tym to ewidentnie wina Bieglera - po co daje Kublowi karne... nie czaje.
 
Właśnie miałem posiać o Tłuczyńskim :)



Panowie nie jest źle. Zaczęli nasi trochę więcej skrzydłami grać i są efekty. Większośćz nas zakładała że nie damy Serbom rady ale szanse są nadal.
 
wiem, ale orzechowski to jak narazie najlepszy nasz gracz na tych mistrzostwach obok jurkiewicza, ktory niestety juz nie zagra
 
Może tym razem drugą połowę zagramy lepiej



Narazie na tych mistrzostwach drugą część gry mieliśmy słabszą
 
Jessssssssssssssttttttttttttttttttttttttttttt kurwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaa !!!







POLSKAAAAAAAAAAAAAAAA !!!
 
z całym szacunkiem dla fanów mma. Emocje na piłce ręcznej w porownaniu do chocby Materla vs. Silva to emocje milion razy wieksze. Oni są z kosmosu.
 
Bartek Jurecki klasa. Mega emocje, za to uwielbiam ten sport :)



Panowie odpuśćmy sobie jakąkolwiek krytykę, przynajmniej dzisiaj i po prostu cieszmy się :)
 
WG mnie my juz nie mamy szans na 1szy, iz gdyz SLO ma wiecej bramek z nami rzuconych.
 
narazie serbowie +24 slowenia +19 a my + 16 w bramkach .ale mysle ze koree ogramy wysoko ,dzis przegrali z arabia



jest szansa przy rownej liczbie pkt jak sa trzy druzyny liczy sie bilans bramkowy na + a nie w danym meczu
 
z całym szacunkiem dla fanów mma. Emocje na piłce ręcznej w porownaniu do chocby Materla vs. Silva to emocje milion razy wieksze. Oni są z kosmosu.


Chyba dla Ciebie jest to bardziej emocjonujące, nic nie dorównuje temu co czułem przy walce Cipka :)
 
Back
Top