Piłka ręczna

ale spierdolili z ta przewaga, teraz ciezko bedzie. szkoda, ze tluczynskiego nie ma, on zawsze dobrze gral na skrzydle



ja pierdole, taka akcja i bramkarz...
 
Gaara, no ostatnio Tłuczyński wypadł z kadry i wydaje mi się, że zasłużenie. Gadżet jest lepszy, ale dzis tego nie pokazuje.



Jurecki kurwa no...



Zorman, po meczu. Dzięki Lijek :*



KUBISZTAL........
 
Koniec, po meczu.



@Keesdablju,



Nie jesteś obiektywny w ocenie Wiśniewskiego, bo tylko ciągle wychwalasz zawodników grających w twoim ulubionym zespole :)
 
nie wierze, w takim momencie po raz kolejny brakuje wspomnianego przeze mnie tluczynskiego
 
po kiego dał strzelać Kubłowi, jak widzi, że gra tragicznie?



Gaara, no teraz masz rację, ale to błąd Bieglera - mógł dać nawet Bieleckiemu.



ok dzięki za meczyk.



i jeszcze się awanturują ja pierdolę.



damian, nie jestem do końca obiektywny, ale wiesz, Lijewski i Kubisztal grali gorzej.
 
Przegrana na własne życzenie, gdyby wszystko zagrało jak należy to pewnie skończyłoby się 5-6 bramkami dla nas. A tak zagrali jak patałachy pierwsze 15 minut i wynik w plecy.
 
Zaważył początek drugiej połowy przegrany 8:1 , coś takiego nie przystoi europejskiej drużynie. Cholera no skuteczność tragedia, słupki, poprzeczki albo w bramkarza. Chociaż Prostowi trzeba oddać że zagrał świetny mecz.
 
No, kolejna dyscyplina w której jesteśmy dobrzy,ale na arabie.
poziom mojej irytacji od Euro pnie się cały czas w górę.
 
takie teksty, ze juz po mundialu to sobie w dupe wsadz, po jednym przegranym meczu. punkty z pierwszej fazy nie przechodza do drugiej, bo bedzie od razu faza pucharowa, czyli nawet z 4 ozemy wyjsc, ale wtedy trafimy na mocnego rywala. trzeba serbie pojechac mocno



yagiel, nie przesadzaj, jestesmy dobra druzyna w reczna, z kazdym mozemy wygrac.
 
Biegler spierdolił mecz, zero zmian - po co nie zmienił Lijka, nie dał Jaszki do karnych? Krajewskiego też mógł puścić, bo chłopak ma talent.



ale z drugiej strony: skąd mamy wziąć dobrych Polaków, skoro w Kielcach i Płocku grają sami obcokrajowcy, a jak już to Polacy grzeją ławę? polska liga jest cienka jak barszcz oprócz tych dwóch zespołów, chłopaki mają tylko 4 ciekawe mecze w sezonie, a reszta obijanie się z Czuwajami itd... no niestety, w Polsce ręczna jest zaniedbana.
 
Moim zdaniem nie jest tragicznie, z tego względu, że np. gra w ataku wyglądała przyzwoicie, dochodzili do naprawdę świetnych pozycji, wystarczy tylko (w sumie aż!) poprawić skuteczność. Gorzej by to wyglądało, gdyby grali kaszanę i oddawali rzuty z kompletnie nieprzygotowanych pozycji.



Co do skreślania ręcznych na tym etapie-zdaje się, że wychodzili już z gorszych opresji. Teraz generalnie w naszych rękach jest 2 miejsce w grupie, przy odrobinie szczęścia nawet 1.
 
Łatwo powiedzieć, że wystarczy poprawić skuteczność, tyle że my ją już poprawiamy od trzech spotkań (bo w każdym meczu na tym mundialu było pod tym względem kulawo)
 
mysle, ze nie trafimy na hiszpanow a na drugich w grupie chorwatow albo wegrow i wtedy mamy szanse.



hiszpania bedzie ms
 
Wyjść wyjdziemy ale jak ktoś wyżej pisał czy mamy realne szanse z Chorwacją czy z Hiszpanią ? Wątpie ...



No nic, chłopaki musza się teraz zebrać do kupy i walczyc z Serbią o dobry wynik



Szansa na 1 miejsce w grupie cały czas jest lecz osiągnięcie go będzie bardzo trudne
 
wegrzy przegrywaja narazie z chorwacja to pewnie z chorwatami w 1/8 .ciezko bedzie ja cholera



jedyny ratunek to wygrac z Serbia a pozniej slowenia musi wygrac z Serbia to drugie miejsce maamy i z Wegrami gramy w 1/8. Ewentualnie wygrywamy z serbia ,serbia wygrywa ze slowenia i liczy sie bilans bramkowy miedzy ta trojka :Pbedzie trzeba rozstrzelac koreancow.Klucz to Serbia ,jesli nie to po mundialu moim zdaniem
 
No właśnie jak będziemy na 2 miejscu to na Węgrów trafimy pewnie - będzie ciężko ale bez tragedii. Z kolei 3 miejsce to najprawdopodobniej Chorwacja i będzie masakra.
 
Narazie nie ma co mówić na kogo trafimy



Wszystko się wyjaśni po meczu z Serbią, porażki z Koreą chyba nikt sobie nie wyobraża



Węgrzy bądź Chorwacja to nie ma to tamto lepszy zespół niż Słowenia
 
z Węgrami mieliśmy remis ostatnio w turnieju noworocznym, oczywiście 5 sekund przed końcem Węgrzy trafili :). w czwartek ważny mecz z Serbami, ale będzie 2 razy ciężej niż ze Słoweńcami - Vujin, Ilić, Stanić...



Biegler chce być jak Smuda, bez zmian.
 
Back
Top