Piłka ręczna

koncowego rzutu nie widzialem, po prostu jestem takim typem czlowieka ktory przezywa mecze jak pierwsza komunie, wstepuje we mnie demon, rzucam miesem na lewo i prawo, serce mi wali jak mlotem i najczesciej przelaczam kanal, zeby za chwile go wlaczyc spowrotem :)


ps, droni masz racje, ja tez uwielbiam ogladac ufc o 4 nad ranem, ale to jednak nie ta skala
 
Była moc i potęga...emocje od momentu jak zremisowaliśmy potężne, jeszcze jak się okazało, że Serb wylatuje do końca meczu i gramy z przewagą to już oszalałem, sąsiad walił w ściane to trochę ucichłem ale jak rzucił te 2sek przed końcem to coś niesamowitego. Takich rzeczy nie wolno przegapiać...teraz trzeba roznieść Koreę tak jak Arabię i 1/8 wita.
 
Pierwsze miejsce dla nas jest mało prawdopodobne



Serbia ze Słowenią musi wygrać jedną bramką a my musimy wysoko wygrać z Koreą aby miec lepszy blians bramkowy niż SRB i SŁO
 
O kolejności w małej tabeli pomiędzy zespołami, które ukończą grupę z taką samą ilością punktów, decydują kolejno:

1. Liczba punktów zdobyta w meczach pomiędzy tymi zespołami
2. Różnica bramek zdobytych w meczach pomiędzy tymi zespołami
3. Liczba goli strzelonych w meczach pomiędzy tymi zespołami (tylko w przypadku trzech zespołów z taką samą ilością punktów)
4. Różnica bramek z całej fazy grupowej
5. Liczba goli strzelonych we wszystkich meczach grupowych
6. Losowanie
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_olimpijski_w_pi%C5%82ce_r%C4%99cznej_m%C4%99%C5%BCczyzn_2008







Porownajcie sobie z teraxniejsza Koreą. . .
 
Na Igrzyskach w Pekinie byli zajebiści ale tylko w grupie ..



W fazie pucharowej nie wyszło im ale Hiszpania,Polska,Dania ... elita



Wygrać z Danią i Islandią w grupie to spory wyczyn, nie orientuje się czy ich skład się sporo zmienił przez te prawie 5 lat ale teraz to tragicznie z ich strony wygląda. Przegrać z Arabią Saudyjską to niestety ale "prawie" samo dno



Jutro musimy wygrać przynajmniej 12-15 bramkami jesli chcemy jeszcze marzyć o 1miesjcu w gr
 
az mnie skreca jak sobie przypomne ten pekin, wstalem rano na siatke dostalismy po pizdzie z wlochami i za chwile z islandia w reczna, w obu meczach faworyci i naprawde silne druzyny, szczegolnie w recznej
 
@up - mam tak samo







Wlosi 2-0 prowadzili i doszlismy na kontakt na 2-1 i mowie koniec. wyrownany 4 set. Wika SHOW i wyrownalismy. Tie-Break na przewagi dla ITA. . . Ehh







a potem mysle odbijemy sobie na recznej . . . a tutaj lipa. . . przyznam sie ze skumulowało mi się na łzy, ostatni raz związane ze sportem. chociaz na Recznej w 2009 tez mi sie chcialo, gdy ogladalem mecz z NOR i 28-30 na 2 min przed koncem ;d
 
CIEKAWE MISTRZOSTWA. NIE MA NORWEGóW, ALE PRZEDEWSZYSTKIM SZWEDOW. PRZEGRALI PLAY-OFF Z MNE . .
 
Ale bramkarz francuski zapieprzył, mógłbyć remis a tak to wtopa dwoma bramkami



Niemcory zawsze mają farta
 
Macedonia dobrze sobie radzi z Danią i wygrywa 6-3. Może będzie kolejna niespodzianka.



http://sport.tvp.pl/5189542/wideo/pilka-reczna-ms-dania-macedonia
 
10 to min



liczę na 15 bramek różnicy



Że wygramy to jestem spokojny tylko aby Michał wrócił na mecz z Węgrami (prawdopodobnie) w poniedziałek
 
Cholerka, Ja to bym chciał półfinał chociaż...daliśmy radę Serbii więc może i Węgrów z Danią się opier*oli.
 
Back
Top