Piłka ręczna

Pożyjemy zobaczymy



Niemcy jak trafią na swój dzień to potrafią wygrac z Francją a wtedy Macedończycy moga mieć problem. Ale jak zagraja tak jak z Tunezja to Macedonia wygra.



Macedonia gra dobrze jak Lazaorov gra dobrze. Ciężko szukac takiego lidera w reprezentacji, który tak ciągnie gre całego zespołu. Może Filip Jicha.



Mniejsza o to. Macedoni nie można lekceważyć, dlatego podejrzewam wyrównany mecz do samego końca z jedną, dwoma bramkami przewagi, któregoś z zespołów
 
Kielce ostatnio 2x wygrało z Metalurgiem. Z tego co było mi wiadomo to większość piłkarzy ręcznych Macedonii gra w Matalurgu...



Lazarov to wyjątek, ale zawsze można go zastopować stosując obronę 5-1 i indywidualne krycie. Stawiam, że starczy Macedończykom paliwa do drugiej połowy.
 
No większość gra w Skopje. Zobacz kto odgrywa główną rolę w Kielcach - obcokrajowcy, w Płocku jest to samo. U nich Cupić, u nas Nenadić. Poza tym Kielce wygrały z nimi po strasznych męczarniach.
 
Nie ma Kaufmana i Glandorfa, ale i tak stawiam, że Niemcy wygrają z Macedonią. Biorę pod uwagę, że pierwsza połowa może być wyrównana. Jeżeli Macedonia jest dużo lepsza od Polski to powinni wygrać z Niemcami. Czekam na 15:45
 
macedonia jest bardzo dobry zespolem, ale stwierdzenie, ze jest lepsza od nas jest na wyrost. nasi graja strasznie chimerycznie, raz potrafia zagrac mega mecz z zajebistym rywalem, by w nastepnym wpasc z jakimis lajzami
 
1) nie wkurwiajcie mnie.



2) Polska jest zespołem lepszym od Macedonii



3)Rosja męczyła się nawet z Macedonią i mecz zakończył się remisem. - tak pisałeś fredzie, więc jak mam myśleć, inaczej jak że nie uważasz Macedonii za beznaidzjeny zespół?. No człowieku. . . nie podnoś ciśnienia.
 
Niemcy i Macedończycy już zaczęli. TVP SPORT



Za 1.5h wszystkie waszę wątpliwości zostaną rozwiane więc spokój i oglądamy :-)
 
Miałem błędne obliczenia... :-)



a tak serio, to się najwyraźniej przeliczyłem. ;) luz. :-)



http://sport.tvp.pl/9810355/wichary-cieszymy-sie-ze-wyjezdzamy - "Jak najczęściej rzuca Czaszar" - "Do bramki" :-)
 
Nie drapcie się dziewczyny...:-)



Czyli najpierw Polska vs Węgry, potem Polska vs Chorwacja, a potem Polska vs Słowenia?
 
Po wygranej z Węgrami prawdobodobnie z Danią, w 1/2 Francja albo Chorwacja



Ze Słowenia możemy sie spotkac dopiero we finale :-)
 
Twardzi ci Brazyliano, mało brakowało i Słowenia grałaby o półfinał własnie z Brazylią



Jednak rekordowego farta nie ma i dobrze



Będzie ciekawiej, tak myślę ...
 
Czemu w Programie TV figuruje, że na TVP Sport trwa 1/8 MŚ w Hiszpanii?



E: Przerwa była :-)
 
Jutro TVP Sport o 19 pokaże mecz Słowenia - Egipt. Oczywiście ciekawszy będzie mecz Serbia - Hiszpania. Nie wem czym oni się kierują wybierając ten mecz.
 
Ja pierdole Hiszpanie się bawią z Serbami jak z dziecmi z przedszkola, a kurwa my się tak męczyliśmy...
 
Back
Top