Piłka ręczna

ja z reczna zatrzymalem sie na mistrzostwach swiata, kiedy pocisnelismy wszystkich i w finale przegralismy z niemacami xD



teraz ogladam ten mecz, ale jakos tak bez emocji
 
Jedynie moje dzieło klinarne w postaci tatara to jest jasna strona tego meczu ;).
 
ja nawet jak sie staram miec wyjebane, to podswiadomie mnie nosi:-)



swoja droga dosc przecietna 1 polowa, niezle w obronie, slabo w ofensywie, duzo szczescia bo po bramkarzu wiele weszlo


dosc tatara, ogolnie, przez diete na mase obrzydzilem sobie wiekszosc potraw, ktore mi kieidys pochodzily
 
Gra naszych nie zachwyca ale Węgrzy też nie szaleją



Krzysiek Lijewski nic nie gra, wszystkie jego rzuty bramkarz wyłapał a ponad to miał klika niecelnych podań



Może brat cos lepiej zagra



B.Jurecki,Jaszka i Karol na +



edit: Orestos prawie cie nie poznałem :-)
 
dlaczego karne wykonuje ktos, kto na 3 karne 1 jebnie prosto w bramkarza a 2 nie traif nawet w bramke?


Też staram się mieć wyjebane, ale akurat w przypadku tego karnego mnie poniosło...



W obronie jest całkiem dobrze tylko znowu te błędy. Skrzydłami nic nie gramy. No i ten Kubisztal...
 
pierdole, daje sobie spokoj nie moge ogladac partactwa, pewnie sie skonczy znowu po jakiims rzucie w ostatniej minucie ale wyjebane mam:-)



no i warto dodac, ze z taka gra to hiszpania, francja czy chorwacja by z nami wygrala z 15 bramkami minimum, a i druzyny pokroju macedonii i im podobnym moglyby dac rade


a tego trenera powinni wyjebac po turnieju tak czy tak, nawet jakby sie im dzis udalo, on nie umie nawet wybrac 1 goscia co umie rzucac karne, a na czasach napierdala po niemiecku, gdzie 3/4 go nie rozumie, jaki to ma sens? zawzse mnie to zastanawialo
 
Jak pierdolisz to nie ogladaj!Gole w ostatnich minutach to kwintesencja i największe piękno tego sportu tak jak niespodziewane ko albo poddanie w mma. Nazwy państw piszemy z dużej litery.



I pełna zgoda, że wszystkie karne powinien Bartek Jurecki rzucać co udowodnił meczem z Serbią.
 
Mnie to nawet sie nie chce tego komentowac. Ja jestem pod wrazeniem, ze potrafilsimy grac jak rowny z rownym z Serbia i Slowenia.....
 
No i chuj po mistrzostwach... przynajmniej będę miał nerwy spokojniejsze, bo każdy mecz naszych a ja cały wkurwiony...
 
ta kadra jest tak slaba ze brak slow, z roku na rok jest coraz gorzej, z tak slabymi dzis wegrami dostaja tyloma bramkami, a ze walczyli jak rowny z rownym ze slowenia i serbia, swiadczy tylko o tym jak slaba to grupa byla, vide hiszpaniavs serbia
 
Żal patrzeć na ten wpierdol, Węgrzy nas ośmieszyli... z Hiszpanią to byśmy 20 bramkami chyba dostali...
 
Powiem Wam. że jak pokonamy Węgrów będziemy w półfinale. Madziarze nam nie leżą, z Danią zawsze są piękne mecze, może niekoniecznie wygrane, ale teraz byśmy wygrali ;D. Po prostu stawiam, że jednak Hungarowie wyjebią nas po za burtę turnieju 27-22 dla HUN. . . Obym się mylił. Narazie 5/5 z Polskich meczów. . .







Może wyniku idealnie nie obstawiłem, ale wystarczyło żebym dyche postawił na wszystkie mecze Palandów a miałbym koło 100 zł. . .
 
A jak ta kadra ma byćdobra skoro nasza liga jest mega beznadziejna (poza dwiema drużynami opartymi w sporej części na obcokrajowcach, reszta drużyn jest praktycznie tłem w tych rozgrywkach) i nie ma młodych reprezentujących tak wysoki poziom jak to pokolenie, które odniosło sukces w 2007 r. Z imprezy na imprezę będzie co raz gorzej.
 
4 miejsca na olimpiadzie? Nie no każdy głupi tak potrafi ... Serbowie wicemistrzowie Europy nie no jak wicemistrzostwo to chyba jakaś podwórkowa drużyna. Jedna strona medalu,że nasi grają padakę i popełniają głupie błędy a z drugiej to kolego jimbeam pierdolisz jak potrzaskany łamiąc przy tym zasady gramatyki.
 
Proste. Trafilo nam sie pokolenie, tak jak w Manchesterze Utd swego czasu(Neville, Beckham itd.). Tylko, ze tam mogli dokupic nowych za pieniadze. Tu sie nie da. I bedziemy takim sredniakiem europejskim. Poczekajcie jeszcze 3-4 lata jak pokoncza kariery Jureckie, Lijek mlodszy, Jurkiewicz. To bedzie dopiero padaka.
 
Dokładnie. Pamiętam jak po Euro 2010 czytałem Art.







Musimy korzystać z grubych lat, z zespołu jaki nam się trafił, bo za kilka lat Polska po prostu dołączy do poziomu wielkich beznadziejnych średniaków typu Czechy itp.
 
Back
Top