Piłka ręczna

jak wylaczymy laszlo i tego prawego skrzydlowego to wygramy lekko. orzechowski powinien miec dzisiaj mecz turnieju, bo lewa strona wegrow strasznie kuleje
 
AL -> co?? chyba że masz na myśli mecz z dunczykami :), bo z Węgrami to powinnismy wygrc 2-3 bramkami
 
Kurwa nie wyobrażam sobie porażki. Kupiłem 2 tyskacze klasyczne i mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie standardowo serwowanego przez naszych horroru. Do boju Polsko!
 
powinnismy wygrac bo co? popatrz sobie na historie ostatnich meczy z nimi, popatrz co wegrzy osiagneli ostatnio a co my a potem pierdol takie glupoty, hurraoptymizm niczym nie poparty, to samo co z euro, zreszta mi samemu sie wtedy ta atmosfera udzielila, a potem placz i zgrzytanie zebami, prawda jest taka ze ta kadra jest strasznie chimeryczna ale niestety czesciej trafiaja sie jej chujowe mecze, juz nie ci zawodnicy co pare lat temu
 
1/4 finału



Rosja - Słowenia



Hiszpania - Niemcy



Francja - Chorowacja/Białoruś



Dania - Polska/Węgry



Dla mnie ten Niemiec rozjebie całą reprezentacje. Nie mamy wartościowych zmienników prawie na każdej pozycji. Nie chce już pisać o ilości błedów. Jak Polska wygra to będe miło zaskoczony.
 
polak musi byc za swoimi nawet jak beda grac z dania to bede za nimi. nie postawie kasy ale sercem za polakami. dzis win musi byc
 
Ostatnio z Serbią to się tak darłem, że żona aż focha strzeliła, ale kurwa to co oni robili to był dramat, a jak Orzechowski wsadził tą ostatnią bramkę do teraz nie wiem.
 
Francja vs Chorwacja



Już zacieram ręce na ten meczyk :-)



Zgnieciemy dzisiaj Madziarów, będzie dobrze :-)
 
Powiem Wam. że jak pokonamy Węgrów będziemy w półfinale. Madziarze nam nie leżą, z Danią zawsze są piękne mecze, może niekoniecznie wygrane, ale teraz byśmy wygrali ;D. Po prostu stawiam, że jednak Hungarowie wyjebią nas po za burtę turnieju 27-22 dla HUN. . . Obym się mylił. Narazie 5/5 z Polskich meczów. . .
 
Hehe, ja ostatnio w meczu z Serbią już ich od frajerów wyzywałem po tym jak Orzechowki zepsuł akcję w przewadze pod koniec spotkania :) Potem ładnie mnie zawstydzili :D
 
Al, a co zrobił Wenta w ostatnim okresie swojej pracy? Polska grała coraz słabiej, a Wenta nie chciał powoływać np. Wicharego, który broni naprawdę dobrze i według mnie ostatnio lepiej niż Kasa. Jak dla mnie, to dobrze że mamy nowego trenera - szkoda tylko, że jest to Biegler, szczerze to był on dla mnie osobą anonimową, gdy został wybrany na selekcjonera. Dobrze, że powołuje ambitnych zawodników typu Krajewski czy Masłowski, którzy błyszczą w barwach Wisły Puławy. Jedynie Masło nie pojechał na MŚ z powodów niezależnych od niego. Mam nadzieję, że Biegler się rozkręci, bo gra nie wygląda perfekcyjnie - sporo własnych błędów, gdyby nie one, to byśmy wygrali grupę.



Ostatnio na Mistrzostwach z Węgrami to był koszmar, dziś musimy ich rozwalić.



Niemcy - Hiszpania i Francja - Chorwacja(?) fajnie się zapowiada.



Kiedy w wypadku awansu będziemy grać z Danią?
 
A ja mam dzisiaj świetny dzień i wiem, że dzisiaj będzie Polak Węgier dwa bratanki i do wódki i do bramki :), będzie piękny mecz i 24-22 dla naszych
 
Ten Niemiec to jest niczym Smuda i też nie lubi robić. Przypominam, że Polska miała najłatwiejszą grupę.



Bielecki w reprezentacji? Przecież on jest przyspawany do ławki rezerowych w Vive. Jak Jureckiemu nie idzie to kto ma wejść na lewe rozegranie jak nie Bielecki? Dalej nie rozumiem jak można wyznaczać takiego zawodnika jak Kubisztal do wykonywania rzutów karnych? Jego repertuar rzutów raczej nie zachwyca i i dziwne, ze w każdym meczu je wykonuje.



Na skrzydłach mamy wartościowych zmienników? Raczej nie.



Do tego zobacz ile popełniamy błedów i jakie tempo mają te akcje.
 
Po prostu ZPRP nie umie znaleźć wybitnego trenera. Niestety w Polsce, u szarego Kowalskiego pojęcie o ręcznej jest znikome.



Kubeł raz trafił ważnego karniaka z Constantą i stał się bohaterem, tyle, nie wiem po co go wystawia, jak Walther boi się go dać nawet. Bielecki nawet z Czuwajami nie gra, co pisałem już kiedyś, a jak Iskra z Wisłą grała to cały mecz na ławie. Akcje są kijowe, wiem. A skrzydło - no dobra, brakuje Tłuczyńskiego i w sumie Kuchczyńskiego. Zobacz poza tym - w Wiśle na skrzydłach grają sami obcokrajowcy oprócz Gadżeta, a w Kielcach tak samo, tylko że tam gra Jachlewski, gwiazdorek, który odmówił grać dla reprezentacji.
 
Wenta może nie powoływał młodych piłkarzy i to był jego największy błąd, że nie odmładzał kadry, ale przynajmniej zawsze w przerwie widziałem ogromną motywacje. Potrafił przemówić do tych piłkarzy i zawsze potrafił zmobilizować do większej walki.
 
Ale Wenta nie umie panować nad swoimi emocjami - przypomnę słynną już fotkę z lodówką i filmik niżej :).







Dzięki Droni.
 
Tak nie zmienie zdania. Dla mnie Polska to teraz inny poziom niż to było za czasów Wenty. Nie mamy wartościowych zmienników prawie na każdej pozycji, a trzeba pamietać, że to jest turniej. Zobaczymy jak nasi to wytrzymają. Oczywiście sercem za Polską, ale rozum mówi co innego.
 
chuj z tym ze zaczyyna w 1 skladzie, KURWa niech mi ktos wytlumaczy, dlaczego karne wykonuje ktos, kto na 3 karne 1 jebnie prosto w bramkarza a 2 nie traif nawet w bramke?
 
Kurwa jak patrze na grę naszych, to piwo mi przestaje smakować...:-)
 
Back
Top