Piłka nożna

Messi? dopiero 5 miejsce egzekwo z Lahmem



Tak glosowali dziennikarze , wyniki pierwszej trojki 28 sierpnia



4.Muller 39 punktów



5. Lahm,Messi 24 punkty



6. James Rodriguez 16 punktów



7 Suarez 13 punktow



8 Di Maria 12 punktów



9 Diego Costa 8 unktów
 
Nie za bardzo kumam co w tej 10 robi James. A właściwie kumam... po mundialu dostał kopa medialnego więc trza było umieścić. Lewy, RVP, Aguero, ktoś z Atletico (Koke czy Turan) kazdy z nich bardziej zasługiwał na miejsce w tej dziesiątce.
 
Ja tez nie wiem, ale np zobacz jak polski dziennikarz sportowy glosowal...Roman Kolton:


"@KoltonRoman: Mój głos w plebiscycie @UEFAcom i ESM: 1. Mueller, 2. James, 3. Messi, 4. CR 7, za triumf i koronę króla w ChL! 5. Neuer. Cudowny sezon :)"


Zenada...
 
Czym im się nie pomyliło czasem ze złotą piłką mundialu ?







Wygląda na to, że się pomyliło. Inaczej nie da się wytłumaczyć obecności Thomasa i Jamesa w top 10.
 
Kolton sie skompromitowal tym Jamesem na 2 miejscu :-)



informacje z dnia dzisiejszego



:-) Javi Garcia sprzedany do Zenitu



:-) Martin Kelly sprzedany do Crystal Palace



:-) Gerard Deulofeu zostanie na dniach wypozyczony do Sevilli



:-) Van Buyten zakonczyl kariere pilkarska



:-) Shane Long sprzedany do Southampton
 
wiem, ze stare - wiem, ze nic nie wnosi, ale... no kurwa!



10519530_1483981468507703_4435193967797412891_n.jpg




co za team!!!
 
Pomimo, ze wychowalem sie na ludziach z tego zdjecia i Zizu to dalej moj ulubiony pilkarz to aktualna ekipa wyglada dla mnie lepiej. Jeszcze jak sciagnal Ibre lub Falcao to w ogole.
 
Kołtoń konkretnie popłyną z tym rankingiem ale w sumie człowiek przywykł do jego toku myślenia ( czemu nie barcelona !!!) aż chyba odpale twittera i napisze do niego czy mógł uzasadnić swój wybór.

ps. zdjęcie Roberta goniącego autobus BVB kozak :D a stara fota Realu wywołała u mnie sentyment bo to czasy kiedy zaczynałem ogarniac LM.
 
Myślałem, że trafi do Barcelony, a tutaj Atletico wykorzystało sytuacją i takim ruchem mogą się świetnie wzmocnić i wygrać nie jeden tytuł.







Niech to okienko się już zakończy bo dalej się łudzę tym Cuadrado i dalej nic.
 
Liczyłem na Reusa w Liverpoolu. Przydałby im się jakiś dobry skurwol po stracie Suareza.


Griezmann, Mandzukic, Oblak, teraz być może Reus. Dobre transfery robi Atletico.
 
30mln za Reusa to jak za darmo



Chociaż chyba za rok mu się kończy kontrakt z BVB tak czy owak



W Bayernie go chcieli już w tym sezonie,ale były głosy,że to by już było przegięcie
 
Reus powiedział, że nigdy nie przejdzie do Bayernu. Jeżeli zdecyduje się na ATM to na pewno będzie tam gwiazdą.
 
Tar, wiem, ze to ironia, ale ogladales ten mecz i sklady obu druzyn? :)



nie uwierze w ten transfer, co ma takiego Atletico, ze skusi Reusa? hajsu za duzo nie daja, mysle, ze United czy inne kluby dalyby duuuzo wiecej za takiego grajka. zostanie w BVB.
 
To nie zmienia faktu, że przegrali wyraźnie jeden z pucharów z osłabioną Borussią.







Według mnie jeśli Reus wybierze Atletico to znaczy, że zadecydowała chęć gry w La Liga i realna szansa na sukcesy.
 
oczywiscie, ze nie zmienia, ale koncowke sezonu to Bayern mial tragiczna co idealnie pokazuja wyniki w LM. jesli Guardiola ogarnie o co chodzilo to ten sezon powinien byc mocny.
 
huhu, ale szpile sie udalo wjebac, Liverpool, CFC czy BVB rowniez ja maja poza Atletico, a wszystkie z nich (w tym momencie, nie ma sie co oszukiwac) to lepsze kluby.
 
Back
Top