Piłka nożna

Trwa posiedzenie z komisją odwoławczą w sprawie Legii. Mają ponoć asy w rękawie, lecz nie liczą że im się uda i nastawiają się na spotkanie z jakąś wyższą instancją w piątek. Może akurat im się uda? Jajca by były.
 
Cyrak tymczasowym (do końca sierpnia) trenerem Lecha.



Rutki potwierdzają to do czego przyzwyczaili kibiców. MINIMALIZM! Ta decyzja to żart i sabotaż. Niech oni już się wyniosą z tego miasta. Won do lasu!
 
ja jestem za modelem dawania trenerom czasu, ale to co ten rumak odpierdalał przez te kilka lat to był żart i dziwne że go szybciej nie wyjebano



ciekawe co z tą legią, nadzieja jest, naciski na uefa też są z całego świata można powiedzieć.



opóźnianie werdyktu nie jest na ręke legii bo skraca moźliwość odwołania do trybunału w lozannie, a jak już będzie po 1 meczu to po ptokach jak to mówią, chociaż z 2 strony uefa chyba się nie liczy z tym trybunałem zbytnio. mafia.
 
W meczu który dzieli polskiemu Januszowi wąsa na pół już nie taka polska jak w zeszłym sezonie Borussia zasłużenie prowadzi ze słabym Bayernem 1-0. Najlepszym piłkarzem w drużynie Bawarczyków jest Neuer. Lewy zupełnie niewidoczny.
 
poziom Lewego reprezentacyjny, ale skład pomocników Bayernu w tym meczu też jakby na poziomie repry polski :-)



napadzior taki jak Lewy bez dobrego playmakera nic nie zrobi i mieliśmy tego bardzo dobry przykład wczoraj
 
Messi, Gryzoń i Ronaldo trójka nominowanych do Piłkarza roku UEFA.







Ja bym dał Gryzoniowi bo w lidze wymiatał i prawie ją wygrał, a nie jego wina, że nie grali w LM.
 
Nie żartuj, każdy inny wybór niż CR to bedzie cyrk. Zarówno idywidualnie jak i drużynowo poziom wyżej od reszty.
 
No i kwestia PRu. Nie dadza takiej nagrody dla goscia, ktory podgryza ludzi na boisku.
Edit: swoja droga nawet jakby gral, to watpie by sie zblizyl chocby do polowy rekordu CR, czyli 8-9 bramek na cala LM. W tym roku zreszta zobaczymy.
 
Dla mnie bezdyskusyjnie Ronaldo był najlepszy w ubiegłym sezonie. Mimo, że Go nie trawie to należy mu się ta nagroda jak psu buda. Nie zdziwi mnie w ogóle jak nagrodę dostanie Messi a jeżeli dostanie to chyba tylko dlatego, że to Messi.
 
Lessi dostanie i chuj, haha. ogolnie Internet zostal zniszczony ostatnio tym wyborem z MŚ i dalej ludzie trolluja na temat jego wygranej. ciekawe kiedy Meo znajdzie forme. :)
 
Messi 41 goli 11 asysty to wystarczająco na top 3, ale nie powinnien wygrać w tym roku.







Di Maria grał nie równo i to przeważyło na jego końcowej ocenie.
 
Tą, którą miał - już nigdy jak dla mnie. Do konca kariery CRa bedzie jechal jako ten drugi jak CR wczesniej, a jedyne co zostanie jego fanom to mowienie, ze karzełek i tak jest najlepszy bo grał kosmos w 2010 (czyli 4 a juz niedlugo 5 i 6 lat temu.:))
 
Te nagrody są czasami przyznawane właśnie na zasadzie "bo tak ma być i chuj". Ja obstawiam, że Messi złapie formę w pierwszych 3 tygodniach nowego sezonu. Po MŚ miał czas odpocząć więc i forma przyjdzie.
 
,Hanno vinto i furbi non chi meritava!'' Boniek na TT 30 minut temu

co znaczy na polski ,,Wygrali cwaniacy, a nie ten, kto zasłużył''




Wiadomo o co chodzi zapewne o Legie :-)
 
Wszyscy się spodziewali ukrucenia kary i ja również.







Przynajmniej będzie mógł spokojnie się przygotować do sezonu z drużyną także jest dobrze.
 
Od 2 sezonow nie ma lepiej grajacego pilkarza niz Cr7 kazdy inny wybor to ignoranctwo. Mam nadzieje, ze ZP w styczniu tez wygra.
 
Messi? dopiero 5 miejsce egzekwo z Lahmem



Tak glosowali dziennikarze , wyniki pierwszej trojki 28 sierpnia



4.Muller 39 punktów



5. Lahm,Messi 24 punkty



6. James Rodriguez 16 punktów



7 Suarez 13 punktow



8 Di Maria 12 punktów



9 Diego Costa 8 unktów
 
Back
Top