Piłka nożna

startuje liga.



marzyć o pucharach raczej nie ma co, za to o spokojnym utrzymaniu jak najbardziej.



na rynku transferowym west ham poczynił dość ciekawe ruchy, zobaczymy czy bliżej im do strzałów w 10 czy niewypałów.



teoretycznie wzmocniono wszystkie formacje, ale....



kilka nazwisk, które były w zasięgu jednak przegapiono: caulker, snodgrass, lescott, colback, czy chociażby fabiański.



najbardziej cieszą wzmocnienia w ataku: zarate, valencia, to gracze o uznanej marce, pytanie tylko czy dadzą wymaganą jakość i młoty znowu nie będą musiały polegać na solidnym ale nie wybitnym carltonie cole'u.



no i jest jeszcze najlepszy napastnik świata- oczywiście znowu kontuzjowany...



sporo oczekuję po wypożyczonym z arsenalu jenkinsonie, myślę, że z klubów będących wyżej w łańcuchu pokarmowym dałoby się jeszcze kogoś ciekawego wyłuskać na podobnych warunkach.



fajnie, że póki co został diame, dobry chłopak, waleczny- taki yaya toure dla biednych- zachowując odpowiednie proporcje...



mam nadzieję, że gra będzie ładniejsza dla oka i allardyce ma jakiś pomysł, bo ile można oglądać ten tartak.



zresztą facet i tak siedzi na tykającej bombie, kredyt zaufania jest mniejszy niż w zeszłym sezonie.



jutro derby z tottenhamem, który udało się w tamtym sezonie pogonić trzy razy.



teraz będzie dużo trudniej, dlatego cieszyłby mnie nawet remis.



oby było dobrze...



na dniach zamawiam koszulkę i liczę na dobry sezon!!!!
 
cienkinson jest cienki.



jutro liga. nareszcie GO GO GUNNERS.



nie zdziwie się jak Wenger odpali cienkinsona po sezonie jest taki młody chłopak Bellerin na tą pozycje, pobił on rekord Walcotta z 2009 roku na 40 metrów :-)



Sam zostanie odpalony niebawem mi się wydaje, za mały polot w taktyce ma na tych zawodników co obecnie posiada, i będzie na siłe pewnie Carrolla wystawiał jak wyzdrowieje.



a co do Diame to dziwie się że go nikt te 2-3 lata temu nie wziął on miał chyba jakąś śmieszną klauzule 3 mln? i grał zajebisty sezon chyba Liverpool i Arsenal byli zainteresowani ale jednak odpuścili, ciekawe czemu.
 
O 11:30 na C+ "Class of 92" - materiał obowiązkowy dla fanów ManUtd



BvBCX95IMAAe_wg.jpg
 
Na stronce atleticopoland piszą,że dyrektor sportowy atletico zaprzecza plotkom o zainteresowaniu reusem,z kolei jakiś dziennikarz cały czas nakręca temat i twierdzi,że transfer właściwie jest już klepnięty

Nie uwierzę w ten transfer:-)
 
serio szukasz Nicky'ego i nie wiesz kto to ten lysy?



ciekaw jestem tego meczu, handi-1 ma fajny kurs, ale kto wie jak United sie zaprezentuje. oby do przodu.
 
no nie wiem, mi się wydaje że troche brakuje na niektórych pozycjach. :-)



i te kontuzje, może ten magik co z dzojczlandów przyszedł pomoże Diabyemu i innym nie łapać kontuzji
 
co za sklad United kosmiczny, no to mnie zaciekawil LvG. Lingard, Fletcher, Chicarito i Blackett w podstawie, grubo.
 
no widze United w super tempie po mistrza ruszyło :-)



https://vine.co/v/M3706OAXJxg



ale Bony zrobił robote przy tej bramce, zasłona jak w NBA
 
Czy Juan Mata gra w tym meczu czy wchodzi jak Janikowski w NFL na stale fragmenty?:-)



A na Januzaja to jest hype jak stad do "o ja pierdole jak daleko...." , a koles jest jak na razie mocno sredni.
 
Beka. Glupi ja. Widzialem wszystkie przedsezonowe mecze united i grali tragicznie, mimo wszystko, glownie za sprawa dobrych rezultatow upchalem do FPL graczy tego zespolu. Frajer uwierzyl w magie Van Gaala :/
 
Inaczej wyobrażałem sobie początek sezonu w wykonaniu MU. Jak Rooney strzelił na 1:1 myślałem, że podbudują się i pocisną a tu jeszcze mecz w plecy.
 
http://www.bksite.pl/2014/08/16/ptak-sie-zesral-prosto-w-usta-ashleya-younga/







Kurwa umarlem hahahahahahaha
 
Back
Top