Piłka nożna

vaica, nie tylko ofensywni, ale przyznasz, ze ceny na rynku pilkarskim sa po prostu kosmiczne. szczegolnie jesli chodzi o $ity czy P$G.
 
Martin, pewnie tt jakiegoś grzyba, nic wspólnego z prawdą.



Tata Martino pewnie po każdym takim transferze ma niesmak w ustach xD
 
No tak, ale ostatnie zdanie posta Rivaldo trochę mnie zdziwiło. Myślę, że nie powinno być szufladkowania zawodników na bardziej i mniej wartościowych ze względu na pozycje na boisku. Dobry obrońca z tyłu jest tak samo ważny jak snajper do nakręcania licznika zdobytych bramek.


Mangala ma ogromny potencjał. Za dwa lata razem z Varane może stanowić o sile defensywy Francuzów podczas EURO na ich ziemii. Jednak rzeczywiście przepłacony sakramencko.
 
"Daley Blind admits interest in joining Louis van Gaal at Manchester United"



" Cuadrado jednak w Chelsea? Angielski dziennik "Metro" pisze, że "The Blues" proponują za Kolumbijczyka aż 45 milionów euro. "







Pewnie wszystkie ważne transfery zostaną podpisane ostatniego dnia, tak jak to bywa co roku
 
Legia tez nie bedzie grala na 100% bo dzien wczesniej ma Jagiellonie :). Jedyne na co mozna liczyc to ciekawa oprawe zwiazana z ostatnimi wydarzeniami chociaz nie wiem jak z biletami dla kibicow Legii wyglada sytuacja.
 
Czyli na chuj ten mecz? Narodowy chyba za mało długów generuje to pierdolniem sparing z Realem "C" niech ta Legia się chociaż o smak LM otrze!
 
To chyba organizuja ci sami ludzie co zorganizowali mecz Barcy w zeszlym roku. W tym roku mial byc mecz Real - Fiorentina ale dzisiaj odwolani Fiorentine i za nich zagra Legia.

Narodowy chyba za mało długów generuje to pierdolniem sparing z Realem "C" niech ta Legia się chociaż o smak LM otrze!


:-) Przeciez to nie "Narodowy" organizuje ten mecz i w jaki sposob mialby na tym stracic ?
 
z tym Mangala to jest taki problem, że znaczna część jego karty zawdoniczej była w rękach agenta, czy osoby 3ciej, a żeby zgłosić zawodnika do BPL trzeba wykupić całość.
 
Ktoś ten stadion Narodowy musi opłacać. A opłacasz go ty, ja i wszyscy co płacą podatki. Ty myślisz, że przy zorganizowaniu takiego meczu to koszta są zerowe?
 
Stadion Narodowy nie jest organizatorem tego meczu wiec jak ma na tym stracic ? Koszta ponosi ktos inny. Wedlug ciebie nie organizowanie zadnej imprezy na tym stadionie jest najlepszym wyjsciem do zminimalizowania strat ?



btw. Widac ze masz duzy bol dupska o kazda informacje zwiazana z Legia, o organizacji "Super Meczu" bylo juz wiadomo od ponad pol roku ale dopiero dzisiaj jak sie okazalo ze w tym meczu zagra Legia bardzo cie to zabolalo :).
 
Wiem, że ten mecz był już dawno zaplanowany i że miała zagrać na nim Fiorentina. I bólu dupska nie mam bo nie ma o co. Bardziej mnie to śmieszy bo wygląda to na sytuację, gdzie Legia po odpadnięciu z LM dostaje nagrodę pocieszenia w postaci zagrania na Narodowym z rezerwami Realu. Ludzie pokupowali bilety na ten "supermecz" to teraz wcisnęli im Legię :D Gdybym wcześniej kupił bilet to fakt może i bym miał ból dupy.



"Narodowy" meczu nie organizuje ale ktoś za ten mecz zapłacić będzie musiał. Jak jakaś prywatna firma/biznesmen to ok. Jak podatnicy to już mniej fajnie:/ Mam nadzieję, że mnie teraz zrozumiałeś.
 
:-) Alberto Moreno zostanie zawodnikiem Liverpoolu



:-)Marcos Rojo zlozyl transfer request , poniewaz chce grac w United, Diabły wykladaja 16 mln funtów /BBC/
 
to ten najwiekszy walczak z Argentyny? co nieprzytomny zejsc z boiska nie chcial? nie wiem nawet na jakiej pozycji gra, ale sie nada!!! :)
 
Bale komicznie wygląda w tej fryzurze.



Ronaldo już mógł mieć 2 gole. Suarez ma przebłyski, ale z partnerami nic nie kleją.
 
Jebać ten superpuchar. Dziś była 1/16 Pucharu Estonii, Infonet rozjebał Vonu 11:0 a Flora jebnęła Kose 13:0.
 
Brak komunikacji i zgrania w obronie, ale ten sezon jest sezonem Realu coś czuje. Gra pilka, kontry, skrzydlami i srodkiem... wyglada to świetnie.
 
Back
Top