Piłka nożna

Z całym szacunkiem: to wcale nie brzmi jak pomysł wszystkich dziennikarzy od 20 lat. Po prostu im się nie chce. Ja naprawdę kiedyś śmiałem się z Januszy, którzy pisali 'bo Lewy to Bayernie zarabia'. No ale kurwa, coś w tym jest.
Nasi koszykarze mając słaby skład zrobili ćwiarę na mistrzostwach świata gryzieniem parkietu.

Kopacze to po prostu pizdy bez ambicji. Szkoda ze ten mecz nie jest u nas może jakby usłyszeli gromkie "wypierdalać" to by coś zrozumieli.
 
Żeby to było takie proste. My te kadrę przebudowujemy od 2018 roku i widać efekty.
Z całym szacunkiem: to wcale nie brzmi jak pomysł wszystkich dziennikarzy od 20 lat. Po prostu im się nie chce. Ja naprawdę kiedyś śmiałem się z Januszy, którzy pisali 'bo Lewy to Bayernie zarabia'. No ale kurwa, coś w tym jest.
Wiem Pany, piszę bo mnie wkurwili, a miałem się już nie wkurwiac na tych kopaczy
 
Bielsa z Urugwaju zrobił już fajna maszynkę po trzech meczach. U nas siedziałby przy linii na worku ziemniaków czy kratce po piwie na każdym meczu młodzieżowców, pewnie wiedziałby jak nazywa się pies Slisza i znał babcie Szymańskiego.
 
Czy ktoś z dziennikarzy wywoła Lewego po meczu co on robił? Pytanie retoryczne. Będzie pierdolenie o każdym innym, byle nie o Roberciku, bo nasze pismaki stracą dostęp do kadry, a na ich miejsce jest 10 stażystów nie bojących się użyć chatgpt.
 
Dobra, wnioski po tym meczu.

1. Kulesza wypierdalaj nagrywać teledyski Zenkowi do Białegostoku.
2. Santos wypierdalaj kopcić papierosy do Portugalii.
3. Lewy wypierdalaj do Barcelony i zabieraj Anke gdzieś do Pruszkowa z powrotem, może tam się przestanie kurwić.
4. Krychowiak - po prostu wypierdalaj, nieważne gdzie.
 
Dobra, wnioski po tym meczu.

1. Kulesza wypierdalaj nagrywać teledyski Zenkowi do Białegostoku.
2. Santos wypierdalaj kopcić papierosy do Portugalii.
3. Lewy wypierdalaj do Barcelony i zabieraj Anke gdzieś do Pruszkowa z powrotem, może tam się przestanie kurwić.
4. Krychowiak - po prostu wypierdalaj, nieważne gdzie.
100 mecz Krychowiak był dziś w kadrze niezapomniany...
 
Screenshot_2023-09-10-22-36-38-912~2.jpg

Mocna Albania w ostatnich meczach u siebie... :confused: :boss: :lol:
 
Po takim słabym meczu z Wyspami Owczymi (2:0)... 2 słaby mecz z rzędu...ale że rywal lepszy to wynik (0:2), 1 celny strzał na bramkę Albanii mając piłkarzy grających w dobrych europejskich klubach, ale nie mamy reprezentacji... :confused: :boss:
 
Pewnie jeszcze dziś, ewentualnie jutro, zwolnią Szantusza i zatrudnią Papszuna. Na następne mecze Papszun sadza Bobika Lewego na ławkę, a w "11" jako napadzior wychodzi Fabian Piasecki. Zapamiętajcie to.
 
Pewnie jeszcze dziś, ewentualnie jutro, zwolnią Szantusza i zatrudnią Papszuna. Na następne mecze Papszun sadza Bobika Lewego na ławkę, a w "11" jako napadzior wychodzi Fabian Piasecki. Zapamiętajcie to.

No, niech biorą.

Będzie Fornalik 2.0.

:applause:
 
Pewnie jeszcze dziś, ewentualnie jutro, zwolnią Szantusza i zatrudnią Papszuna. Na następne mecze Papszun sadza Bobika Lewego na ławkę, a w "11" jako napadzior wychodzi Fabian Piasecki. Zapamiętajcie to.
Sądzę, że raczej Pep Probierzola przejmie kadrę.
 
Back
Top