Piłka nożna

Dostali gonga i coś się ruszać zaczyna, tylko że kurwa tutaj nie ma dogrywki a remis którym prawdopodobnie się skończy (bo naszą reprezentację nie stać na więcej niż 1-2 bramki) chuj wielki nam daje.
Czipsików odechciało mi się otwierać.


A co do naszej bramki ze spalonego to przy stałych fragmentach gry nie powinna funkcjonować zasada spalonego a to czy ktoś stoi na sępa pod bramką czy nie to problem drużyny broniącej.
 
No to do 0:0 było ok, teraz będzie już z górki. Lewy drewniak rzuci paroma pasywno agresywnymi tekstami w szatni (bo to pizda a nie skoczek), druzyna już w ogóle przestanie grać. A Fernando Santosz znany jest z trzymania przyglupich gwiazd na boisku za długo.
Że Świderskim by to jakoś chodziło, może
 
Kurwa, najpierw męczarnia z pastuchami owiec z 54 tysięcznych wysp, teraz nędza z krajem w którym psy dupami szczekają i ptaki zawracają

:matt:
Ja właśnie kończę z tym gównem, przełączam na jakiś filmik to nie na moje zdrowie, z grupy nie wyjdo na bank.
:fjedzia:
 
Fajna ta taktyka. Bramkarz, potem dwa trzy podania między obrońcami do puki nie podbiegają albańce i pizd z kopa gdzieś daleko w stronę bramki gdzie komuś spada piłka na głowę i najczęściej nie jest to polska głowa. I tak zawsze. Pewnie jak trenerzy i innych drużyn oglądają takie 15 minut gówna to nawet treningu nie robią przed meczem z Polską. Bo po hui
 
Ja właśnie kończę z tym gównem, przełączam na jakiś filmik to nie na moje zdrowie, z grupy nie wyjdo na bank.

Nie jesteś prawdziwym Polakiem.

To leży w naszej naturze żeby oglądać ten pokaz żenady i indolencji sportowej.

Nadzieja umiera ostatnia.

:jon:
 
Żadnych strzałów z dystansu. Na siłę szukają Drewniakowskiego w polu karnym przy którym jest ze trzech rywali.
 
Fajna ta taktyka. Bramkarz, potem dwa trzy podania między obrońcami do puki nie podbiegają albańce i pizd z kopa gdzieś daleko w stronę bramki gdzie komuś spada piłka na głowę i najczęściej nie jest to polska głowa. I tak zawsze. Pewnie jak trenerzy i innych drużyn oglądają takie 15 minut gówna to nawet treningu nie robią przed meczem z Polską. Bo po hui
Żadnych strzałów z dystansu. Na siłę szukają Drewniakowskiego w polu karnym przy którym jest ze trzech rywali.
Od lat jest to samo, a my tylko trenerów zmieniamy...
 
Do przerwy przegrywamy 0:1 po pięknym strzale piłkarza grającego w Korei Płd...
Screenshot_2023-09-10-21-37-25-007~2.jpg

Wyceniany mniej niż 1 mln €... :confused: :boss:
 
Ehh czułem żeby stawiać na Albanię.. Albo przynajmniej z podpórką DNB.


Chuj, przynajmniej kasy mi teraz oszczędzą, bo planowałem jechać na Euro 2024, a teraz mogę wybrać ciekawszy kierunek wyjazdu niż IV Rzesza muzułmańska.
 
Najlepsi strzelcy El. EURO '24:

Hoejlund (DEN), Lukaku (BEL), McTominay (SCO) po 6 goli
Kane (ENG), CR7 (POR), Amdouni (SUI)
po 5 goli
Mbappe (FRA), Saka (ENG) po 4 gole
RL9 (POL), Haaland (NOR), B. Silva (POR),
B. Fernandes (POR), Morata (ESP), Bajrami (ALB)... po 3 gole.

No to chyba czas aby Robert się wykazał...
 
Dzisiaj Wyspy Owcze przegrały z Mołdawią 0:1... I Polska spadła na 4 miejsce w tabeli... a do końca El. tylko 3 mecze i 2. połowa dzisiaj... :confused: :facepalm:
Screenshot_2023-09-10-21-55-23-329~2.jpg
 
Back
Top